Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מחליפים מצמד (קלאץ') רובוטי - פורד SMAX 2012

jerelev
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני בעל SMAX כ-4 שנים, וכבר לפני 3 שנים אמרו לי שאני צריך להחליף מצמד של הרכב.

כנראה שזה לא היה מדוייק כי אנחנו עדיין נוסעים יפה מאוד וה"מגבלה" היחידה שלנו היא שכל התחלת נסיעה, לוחצים בעדינות.

האמת, שזה עדיין נכון. רק שאני בכל זאת מרגיש שהקץ של הקלץ' מתקרב.

לפני 3 שנים, הוצאתי הצעת מחיר מפורד בירושלים על סך לא פחות מ15000 שח (10000 לחלק ו5000 לעבודה) לא צריך לציין שזה מחיר מטורף, זה מטורף.

השאלה היא איפה אפשר לעשות את זה באיכות ומחיר נורמלי

1. פורד אחר בארץ שהוא יותר זול ?
  2. להזמין בחו"ל ולתת לכל מוסך ?
  3. מוסך מומחה מצמד / גיר ? (מי ואיפה)
  4. כל דבר אחר.

אני לא חושב שאני מגביל איזור בארץ, כי הנחה משמעותית במחיר הזה, שווה יום חופש :wink:

שאלה אחרונה ולא פחות חשובה: האם זה נכון שאפר לתבוע את המקיף גם על תיקונים כאלה ? כי אם כן, אני ישר נכנס לפורד :lol:

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפני שאתה מחליף, תנסה לבקש רצון טוב מהיבואן.

עלות החלפה בדלק מוטורס, ירדה לאזור ה-10k.

שם, מוחלפים מצמדים חיישנים ומחזיר שמן.

אחריות לשנה או 20kkm.

ישנו גם קאר גירס בחולון, שם תוכל בחצי מהמחיר (לערך) ושם תוכל להחליף מצמדים בלבד ולא כמו במורשה ששם זה בשיטת הכל או כלום.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני בעל SMAX כ-4 שנים, וכבר לפני 3 שנים אמרו לי שאני צריך להחליף מצמד של הרכב.

כנראה שזה לא היה מדוייק כי אנחנו עדיין נוסעים יפה מאוד וה"מגבלה" היחידה שלנו היא שכל התחלת נסיעה, לוחצים בעדינות.

האמת, שזה עדיין נכון. רק שאני בכל זאת מרגיש שהקץ של הקלץ' מתקרב.

לפני 3 שנים, הוצאתי הצעת מחיר מפורד בירושלים על סך לא פחות מ15000 שח (10000 לחלק ו5000 לעבודה) לא צריך לציין שזה מחיר מטורף, זה מטורף.

השאלה היא איפה אפשר לעשות את זה באיכות ומחיר נורמלי

1. פורד אחר בארץ שהוא יותר זול ?
  2. להזמין בחו"ל ולתת לכל מוסך ?
  3. מוסך מומחה מצמד / גיר ? (מי ואיפה)
  4. כל דבר אחר.

אני לא חושב שאני מגביל איזור בארץ, כי הנחה משמעותית במחיר הזה, שווה יום חופש :wink:

שאלה אחרונה ולא פחות חשובה: האם זה נכון שאפר לתבוע את המקיף גם על תיקונים כאלה ? כי אם כן, אני ישר נכנס לפורד :lol:

תודה רבה!

ביטוח מכסה נזק שנגרם לך מתאונה או מחבלה או שגרמת למישהו אחר אך בלאי ותקלות לא מכוסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להתייעץ עם מוסך שי לי,מורשה היבואן וחבר הפורום,https://shayli.co.il/-אולי יוכל לעזור עם עניין הרצון הטוב.

בעיקרון יש מוסכים,שיש להם כלים לשליפת המצמדים ומחליפים רק אותם ולא את "כל החבילה" מה שיכול להוזיל את עלות התיקון.

כן, הוא פנה אליי. תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון יש מוסכים,שיש להם כלים לשליפת המצמדים ומחליפים רק אותם ולא את "כל החבילה" מה שיכול להוזיל את עלות התיקון.

מה הבדל בין החלפת רק מצמדים להחלפת "כל החבילה"? איזה עוד חלקים כלולים בחבילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבדל בין החלפת רק מצמדים להחלפת "כל החבילה"? איזה עוד חלקים כלולים בחבילה?
בס"ד

כמו שרשמתי בהודעה למעלה.

במורשה מחליפים בנוסף למצמדים, חיישנים ומחזיר שמן(שהוא לבדו, עולה כמעט 2000 ש"ח, לחלק).

כך שלטפל במקרה זה לא במורשה, זה לא נקרא חיסכון כיוון ששם לא מוחלפים כל החלקים שמחליפים במורשה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...