Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין סיאט איביזה, אלפא רומיאו מיטו והרהורים נוספים

Itay Alroy
שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אגש ישר לעניין-

בן 21, מחפש רכב בסביבות ה50-60k ולא יותר.

דרישות מהרכב:

- יופי חיצוני

-אמינות

-כוח

עברתי כבר על המון רכבים, האופציות הכי קורצות כרגע הן איביזה ומיטו. בשל העובדה כי אני מעדיף אוטומטי-

החסרון הגדול של האיביזה הוא הDSG7 (שאם לא היה בעייתי הייתי נסגר על הרכב סופית), ומנגד המיטו שהיא סימן שאלה גדול מבחינתי- מהם באמת עלויות האחזקה שלה, האם היא אופציה ריאלית או מלכודת שלא כדאי ליפול בה לסטודנט עם תמיכה אבל עדיין בתקציב דיי מוגבל?

אשמח להשוואה טובה וכמובן ורעיונות נוספים אם יש רכבים במיינדסט הזה שפספסתי.

תודה רבה רבה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר של המיטו אינני יודע, אך הבנתי שיש כמה דגמים מוצלחים יותר ויש כמה מוצלחים פחות מבחינת מנוע. בכל אופן, מקריאותיי כאן בפורום ולא מניסיון אישי, נוכחתי לדעת שיש תקלה שחוזרת על עצמה במוט כלשהו של ההגה והעלות שם גבוהה.

הייתי ממליץ לך לשאול בעל מקצוע שמתמחה באלפות לגבי דגמים מוצלחים וממה צריך להיזהר.

כמובן שאתה גם מוזמן להמתין כאן למומחים גדולים ממני.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי המיטו, אין המון רכבים כאלה בארץ וזה משפיע על זמינות חלקים וכמות המוסכים שיידעו לטפל בו.

מצד שני יש בארץ המון רכבים עם שילוב של המנוע/גיר של איביזה.

כוח יש לאיביזה. לגבי יופי זו החלטה שלך.

אין לי סטטיסטיקות של תקלות ב DSG7 מהשנים האחרונות. אבל כנראה שהמצב הרבה פחות חמור ממה שמפחידים אותנו. מחירי החלפת הקלאצ' ב DSG7 גם ירדו משמעותית.

בתקציב שלך אפשר למצוא איביזה 2017 עם קילומטראז' נמוך ובסבירות גבוהה לא יהיו לך תקלות משמעותיות בשנים הקרובות. אבל.... אין ביטוח נגד תקלות !

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר DSG יחסית אמין בגרסת DSG6 ופחות אמין בגרסת DSG7.

הגיר הוא בבסיסו גיר "ידני" ולכן דורש תחזוקה מידי פעם של החלפת קלאץ' בעלות לא נמוכה.

השחיקה תלויה בסגנון ותוואי הנסיעה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי המיטו, אין המון רכבים כאלה בארץ וזה משפיע על זמינות חלקים וכמות המוסכים שיידעו לטפל בו.

מצד שני יש בארץ המון רכבים עם שילוב של המנוע/גיר של איביזה.

כוח יש לאיביזה. לגבי יופי זו החלטה שלך.

אין לי סטטיסטיקות של תקלות ב DSG7 מהשנים האחרונות. אבל כנראה שהמצב הרבה פחות חמור ממה שמפחידים אותנו. מחירי החלפת הקלאצ' ב DSG7 גם ירדו משמעותית.

בתקציב שלך אפשר למצוא איביזה 2017 עם קילומטראז' נמוך ובסבירות גבוהה לא יהיו לך תקלות משמעותיות בשנים הקרובות. אבל.... אין ביטוח נגד תקלות !

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

תודה על התגובה יאיר :)

האמת שבתקציב שציינתי אני מוצא רק 2016 עם ק"מ נמוך יחסית, ולא 2017.

אגב, יש לך רעיונות עוד רכבים מעניינים דומים שכדאי לשקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק פחות חשובה לך הייתי שוקל גם פוקוס הצ'באק עם 170/180 כ"ס (אני לא בטוח איזה מודל בדיוק הגיע עם איזה מנוע ולמי מהם יש תיבה אוטומטית). אולי תמצא גם סיאט ליאון FR (או ליאון רגילה עם המנועים הגדולים יותר) שלא התעללו בה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...