Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 50K - זוג +תינוק, עד 80 קמ ליום

eldarz
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש רכב ראשון עבורי ועבור אישתי ותינוק. התקציב 50k, חייב להיות אוטומט, בין 80 ל60 קמ ליום.

הרוב בינעירוני אבל חלק מזה יהיה בפקקים שבא למות (כביש 4 וכביש 1 אחה"צ או 431).

חשוב לנו:

בטיחות מבוגר וילד (ראיתי סטטיסטיקה שונה בין מבוגר וילד באתר של ncap),

צריכת דלק לא פחות מ1:13 עקב הנסיעות הלא מבוטלות,

אמינות גם יהיה נחמד כי מוסכניקים מתים עלי :roll:.

חשבנו עד כה על סקודה אוקטביה/ראפיד משנתון 2013. קראתי המון בפורום על ה DSG7 ורוב המכוניות שמצאתי עד עכשיו

עברו את השיפוץ מכטרוניקס, הבנתי שיש גם בעיה של החלפת קלאצים (כ700 שח) ואני מוכן לחיות עם זה במסגרת יישור קו,

העניין הוא שאף פעם לא היה לי רכב עם טורבו ובתקציב שלי מדובר על רכבים עם 130k קמ ומעלה- השאלה אם אני לא צפוי להגיע להחלפת טורבו תוך שנה שנתיים?

חשבתי על ג'אז אבל הדירוג בטיחות לילדים נמוך,

רציתי קורולה אבל בתקציב שלי זה רק sun עם 150 קמ ולך תמכור את האוטו אחרי זה,

הציעו לי מאזדה 3 אבל הבנתי שירידת הערך גדולה מאד.

i25/i30 בכל האתרים מראים על צריכת דלק נמוכה ואז אולי אין לי בעיות אמינות אבל אני משלם בדלק (שרק עולה במחיר)

והאמת שהתייאשתי ואני אשמח להכוונה

תודה לכל מי שהגיע עד הלום :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שדירוג הבטיחות לילדים נמוך בג'אז? הדגם הנוכחי (מ-2015) קיבל 85% בהגנה על ילדים (ציון סביר לגמרי, שלא לומר טוב). בבקשה: https://www.euroncap.com/en/results/honda/jazz/21484

ה-308 אופציה מאוד מעניינת, אבל צריך לקחת בחשבון את רצועת התזמון המתפוררת. היא רכב די שונה מהג'אז: חזקה יותר, נעימה יותר, מרווחת יותר, אבל עם שוק הרבה פחות טוב וכאמור, מצריכה טיפול יותר "הדוק".

לא הייתי שוקל וואגית עם dsg7 בנסיעה שכוללת הרבה פקקים עם דגש על אמינות. רמז - החלפת מצמדים לא עולה 700₪. יותר באזור 2,500-3,000₪.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת מצמדים בDSG7 לא עולה 700 ואפילו לא קרוב, יותר סביב 3K, מה גם שגם מכטרוניקס יכול להיות שוב (נדיר מאוד אבל יכול לקרות), לא הייתי נכנס להרפתקה של וואגית עם פקקים.

מאזדה 3 (במיוחד ברמות גמור הגבוהות יותר) דווקא שומרת על ערכה דיי טוב, אבל לא תמצא בתקציב הזה אחת ברמת גימור גבוהה שהיא לא שחוטה.

מצטרף להמלצה על ה308, קונים בזול מוכרים בזול, בתמורה אתה מקבל רכב מודרני, חזק ונוח, רק לבדוק אם ומתי החליפו טיימינג ואם לא החליפו אז תחליף אתה כחלק מיישור קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שאמרו פה על ה308,אני בעלים של אחת ואנחנו זוג פלוס ילד בן 7 חודשים מרכב סטיישן זה בדיוק מה שמשפחה קטנה צריכה,פשוט תחליף טיימינג ישר(עלות של 2500 ש"ח) ויהיה לך ראש שקט לכמה שנים.

בלובינסקי מוכרים אותן במכירי זנות ואתה מקבל גם אחריות ותיקון כל הליקויים.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על ג'אז אבל הדירוג בטיחות לילדים נמוך,

רציתי קורולה אבל בתקציב שלי זה רק sun עם 150 קמ ולך תמכור את האוטו אחרי זה,

הציעו לי מאזדה 3 אבל הבנתי שירידת הערך גדולה מאד.

i25/i30 בכל האתרים מראים על צריכת דלק נמוכה ואז אולי אין לי בעיות אמינות אבל אני משלם בדלק (שרק עולה במחיר)

והאמת שהתייאשתי ואני אשמח להכוונה

תודה לכל מי שהגיע עד הלום :-D

אחר אלף המחילות, איפה ראית דירוג בטיחות לילדים נמוך? הג'אז משתי הצורות האחרונות קיבלה 5 כוכבי בטיחות במבחן האירופאי:

4jymwa1dzmgq.jpeg

וגם במבחן האמריקני קיבלה ציון טוב (ובמבחן ה small overlap שכמה מכוניות נכשלו בו אפילו שקיבלו 5 כוכבי בטיחות, קיבלה ציון acceptable

שזה לא רע בהתחשב בכך שזה רכב קטן ואפילו רכבים גדולים נכשלו במבחן הזה. מה שכן, בצורה הקודמת של הג'אז במבחן ה small overlap קיבלה ציון גרוע. בשאר קיבלה ציונים טובים כולל חוזק הגג.

[h=2]

[/h]

ymhy5rzjuznq.jpeg

zcm44dmmxai2.jpg

וזו סקירה שלי על הג'אז צורה חדשה, לדעתי תצליח עם קצת מאמץ למצוא בתקציב שלך דגם Trend משנת 2015 עם קצת סבלנות:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?664748-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%92-%D7%90%D7%96-2015-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, תודה על התגובות.

לכל מי שנחרד ממה שכתבתי על הגאז' אתם צודקים! רק שב50 אלף ש"ח ממש ממש קשה להשיג גאז' 2015. והדירוג שדיברתי עליו נוגע לגרסה שלפניה:

https://www.euroncap.com/en/results/honda/jazz/11043

פחות מ80% למבוגר וגם לילד.

הסקודה - אני מבין שאי אפשר לצאת מעניין המוסכים עם הגיר הזה (אלא אם בא לי יישור קו בהמון כסף ), תודה על ההדגשה לגבי הפקקים.

יש לנו ניסיון עבר רע עם פיג'ו ולכן יהיה מאד קשה לשכנע את האישה ל308 אבל אני אשאיר את זה בקנה.

רעיונות נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לי להאמין שלנסר צורכת 1:13 קילומטרים לליטר משולב, אבל חוץ מזה רכב אמין , מרווח, בטיחות ויחסית נוח.

מה שמפתה בלנסר זה שנתון גבוה שניתן לקבל בתקציב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי בכללי, לא נכנסתי לדקויות של צריכת הדלק, אבל היא לא ידועה כבולעת דלק.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעת הפתיחה ביקשו צריכת דלק לפחות 1:13.

לנסר לא תעמוד בזה.

אבל בשביל 10-15% חריגה גם לדעתי לא שווה לפסול - יש לא מעט יתרונות שיכולים לפצות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...