Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אספתי רכב חדש. מכסה מנוע לא סימטרי - יונדאי I30

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אספתי היום רכב חדש מהסוכנות. כשהסתכלתי בבית, שמתי לב שמכסה המנוע מורכב לא סימטרי: בפינות שלו שצמודות לשימשה הקדמית. כשאני מחליק יד מהגוף של הרכב לפינת המכסה בצד אחד זה באותו הגובה, בצד שני יש מין עליה. צירפתי תמונות של 2 הצדדים וסימנתי בכוכבית את המכסה.

במרווחים מסביב המכסה לא רואים שום סטייה. החיבורים של המכסה לציר נראים מקוריים ללא מגע.

מה דעתכם? האם זה משמעותי שדורש התייחסות? אם אבקש להתאים, אז יראו שמישהו פירק את המכסה.

Capture+_2019-06-24-20-56-25~2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שמספיק שמישהו (מספיק כבד) נשען על הכנף של הרכב והוא יגרום לה להתעוות ככה.

אבל .. עדיף לבדוק שלא היה משהו יותר רציני והחליפו כנף או מכסה מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיפוף פח.JPG

האם הכוונה שלך שהפח המסומן עם חצים אדומים שקוע כחצי/רבע סנטימטר פנימה?

בקורולה שלי זה קורה מידי פעם (תלוי איפה מחנים את הרכב), ואז צריך טיפה למשוך את הפח הזה החוצה.

קח סרגל ותמדוד את המרחקים בין הפח הזה לשילדה בכמה מקומות ותשווה בין 2 הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית בלבד נראה שהברגים עברו צביעה עדינה בשביל להסתיר את סימני הפתיחה. הבורג התחתון בתמונה השמאלית נראה קצת חשוד ובכללי בגוון של הברגים נראה שונה מעט מצבע הרכב. שוב זאת דעתי האישית והלא מקצועית, אבל באופן אישי למען השלווה שלי הייתי פונה לסוכנות, ומנסה לברר אם הרכב לא עבר תיקון כלשהו טרם המסירה. לא כול תיקון חייב היבואן להודיע ללקוח על ביצועו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פונה לסוכנות, ומנסה לברר אם הרכב לא עבר תיקון כלשהו טרם המסירה. לא כול תיקון חייב היבואן להודיע ללקוח על ביצועו.

שאלתי את השאלה הישירה הזאת, אנו שלא היה כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכשיר שבודק שכבות צבע, אולי אפשר לבדוק איתו. במנורות מסוימות רואים הבדלי גוונים. בכל מקרה תמיד יענו לך שלא היה כלום. או שהם דוברי אמת, או שלא (;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך מכשיר בודק עובי צבע או את חוש חש הבלש.

אם המכסה מנוע עבר פירוק והרכבה בגלל סיבה כלשהי, לא חייבים לידע אותך (עד לערך מסויים של תיקון).

בכל מקרה, בין אם פירקו או לא, לא סיפור לסדר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה בתמונות שאכן יש הפרשי גבהים בין הצדדים. לא יודע עד כמה הסוכנות תתייחס לזה ברצינות אבל שווה לבדוק איתם..אני רק מקווה שלא יעבירו אחריות אליך בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי קריאה של הנוהל, הם לא חייבים בדיווח מצידם, אבל אם אתה שואל (מייל רשמי לנציג) אז הם מחויבים לענות על הכל ולספק את כל החומר שיש להם + לשמור את החומר עד 5 שנים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...