Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין - 2011 סובארו B3 RXI 2.0, או 2011 הונדה סיוויק COMFORT 1.8

Rami Shpigel
שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט בין 2 הרכבים הבאים:

SUBARU B3 RXI 2.0 אוטומט, 2011 עם 90 אלף ק"מ.

או

HONDA CIVIC COMFORT 1.8 2011 אוטומטית עם 90 אלף ק"מ.

הסובארו זולה יותר בכ10 אלף שקל.

ממה שהבנתי הסובארו אוכלת יותר דלק ופחות אמינה, ולמרות שמדובר במנוע 2.0 מרגישה חלשה בנסיעה, האם זה נכון לגבי הדגם הספציפי הזה?

האם ההבדל במחיר לדעתכם מוצדק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסובארו לא חלשה עם מנוע 2000,יש לה 8 "סוסים" יותר מההונדה ועל אף זה יתכן ובכל זאת ההונדה תהיה חסכונית מעט יותר (0.5 ליטר לפה או לשם זה מינורי) בזכות הילוך אחד יותר בגיר האוטומטי-הסובארו עם 4 ההונדה עם 5 וכבר במהירות 50 קמ"ש הרכב בהילוך חמישי )

לגבי הבדל המחיר לא יעזור (ואל תסתכל בסמלון תאמר שאני משוחד כי כל אחד שאני מכיר והתייעצתי איתו טרם הרכישה אמר: הונדה זה הונדה)

מבחינת מחיר ההונדה והטויוטה המשומשות (במיוחד סיויק וקורולה) נהנות ממחיר מחירון גבוה- האם הרכב נמכר בסוף במחירון ... לא תמיד ובטח כאשר בכסף הזה,אפשר לקנות רכב קוריאני/יפני אחר בפחות כסף.

היתרון היחיד של הסובארו,היא שעלות האחזקה הכללית שלה- טיפולים,מבחן רישוי ואולי גם הביטוח יהיו זולים יותר).

תגובה לעניין, תודה רבה.

אז ככל הנראה אני יכול להביא את ההונדה קצת מתחת למחירון, וגם את הסובארו מתחת למחירון(לא שזה קשה בהשוואה להונדה).

אז לפי מה שאני מבין, במידה ושניהם נכנסות לי בתקציב, ולמרות 10 אלף הבדל, בכל זאת עדיף את ההונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לעניין, תודה רבה.

אז ככל הנראה אני יכול להביא את ההונדה קצת מתחת למחירון, וגם את הסובארו מתחת למחירון(לא שזה קשה בהשוואה להונדה).

אז לפי מה שאני מבין, במידה ושניהם נכנסות לי בתקציב, ולמרות 10 אלף הבדל, בכל זאת עדיף את ההונדה.

שים לב למחלה כרונית של ההונדה: תושבות מנוע/גיר, חוץ מזה רכב אמין.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...