Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש תוסף שמתחבר למזגן ומאפשר הפעלה וכיבוי מרחוק? ראיתי כמה ברשת.

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חקרתי את הנושא לעומק אך אני יודע שיש בעליאקספרס הרבה דגמים של שלטי IR אוניברסליים שמשדרים ב360 מעלות ונשלטים דרך האפליקציה שלהם (המכשיר מתחבר לwifi של הבית), רובם גם יודעים להתחבר לגוגל אסיסטנט או לאלקסה של אמזון לשליטה קולית נוחה. המחירים שלהם דיי מצחיקים, בין 50 ל70 ש"ח.

הנה סקירה לדגם יחסית פופולרי: https://www.glouds.com/%D7%A9%D7%9C%D7%98-%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%9C%D7%99-%D7%95%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%97%D7%9B%D7%9D-%D7%91%D7%9C%D7%99-%D7%93%D7%9E%D7%99-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש, מספר לא קטן של פתרונות.

החל מHub בעל אופציית למידה ושליטה על מספר מוצרים, בהם גם IR, שאותו ניתן לחבר לGoogle home ודומיו או שליטה ישירות אליו ע"י אפליקציה יעודית/

נגיד כזה זול יחסית. או משהו יותר ממותג ואמין, למשל Logitech Harmony Hub

או פשוט האופציה הישראלית שעובדת די טוב למיטב ידיעתי - סנסיבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לקנות בארץ

מצאתי חברה שמוכרת דרך עזריאלי אבל הם לא יודעים לענות ולהסביר לי על המוצרים שלהם.

בכל המקרים מדובר ב IR + WIFI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם SENSIBO וגם ברודלינק מיני, הסנסיבו הרבה הרבה יותר מוצלח לדעתי.

- האפליקציה עולה ומתחברת מהר משמעותית, והחיבור אמין, לא נתקלתי במצב שהאפליקציה לא מוצאת אותו כשאני מחוץ לבית.

- אפשר לשלוט בכל הפרמטרים בנפרד בלי ללמוד סט פקודות מלא לכל מצב, (מכיר את כל המזגנים המקומיים)

-אפשר ליצור תרחישים שתלויים במיקום שלך (לא ממש ניסיתי) ובטמפ' הנמדדת בחדר.

- עובד מעולה עם אלכסה.

לדעתי שווה כל שקל מה-250 ש"ח שעלה לי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברודלינק מיני בול!

גם זול וגם עובד מושלם עם מזגנים.

הוא מזהה לבד את המזגן ולפחות מהנסיון שלי בשני מזגנים שונים יודע לתת פקודת הפעלה וכיבוי (בניגוד לשלט שנותן פקודה מתגלגלת)

כך שפקודת הפעלה או כיבוי תמיד יתנו את התוצאה הרצוייה ללא קשר למצבו הקודם של המזגן

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם SENSIBO וגם ברודלינק מיני, הסנסיבו הרבה הרבה יותר מוצלח לדעתי.

- האפליקציה עולה ומתחברת מהר משמעותית, והחיבור אמין, לא נתקלתי במצב שהאפליקציה לא מוצאת אותו כשאני מחוץ לבית.

- אפשר לשלוט בכל הפרמטרים בנפרד בלי ללמוד סט פקודות מלא לכל מצב, (מכיר את כל המזגנים המקומיים)

-אפשר ליצור תרחישים שתלויים במיקום שלך (לא ממש ניסיתי) ובטמפ' הנמדדת בחדר.

- עובד מעולה עם אלכסה.

לדעתי שווה כל שקל מה-250 ש"ח שעלה לי.

אשמח לקישור \ תמונה \ איפה ניתן לרכוש

כי באתר זה עולה 350 שח

ברודלינק מיני בול!

גם זול וגם עובד מושלם עם מזגנים.

הוא מזהה לבד את המזגן ולפחות מהנסיון שלי בשני מזגנים שונים יודע לתת פקודת הפעלה וכיבוי (בניגוד לשלט שנותן פקודה מתגלגלת)

כך שפקודת הפעלה או כיבוי תמיד יתנו את התוצאה הרצוייה ללא קשר למצבו הקודם של המזגן

אשמח לקישור \ תמונה כי באתר אזל המלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך כול אחד מסניפי KSP.

https://ksp.co.il/?uin=56065

קניתי

כמה שאלות

1. הוא חייב להיות ממוקם ישירות מול המזגן?

2. איך המכשיר מתחבר לרשת שיש עליה סיסמא?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך קשר עין כללי, לא חייב להיות ממש מול, זה עובד גם עם החזרים מהקירות לרוב. ההתחברות פשוטה עם האפליקציה, דרך הטלפון אתה מגדיר לו את הרשת והסיסמה פעם אחת.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור לברודלינק

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20190627182132&SearchText=broadlink+rm+mini+3

לברודלינק אפשר לחבר גם טלווזיה וכל מכשיר שעובד על IR

אם הוא לא בבנק המכשירים שלו אפשר ללמד אותו כל פקודה מהשלט המקורי.

אפשר גם לתכנת רצף פקודות כולל השהייה בין הפקודות (למשל להדליק טלווזיה, לחכות חמש שניות ואז להציב על כניסת ה HDMI המבוקשת...)

זה עובד יפה, אבל התכנות לא ידידותי ובנק השלטים של ברודלינק מוגבל (למרות שאת התהליך הזה עושים רק פעם אחת)

לטלווזיה כמו שהמלצתי זה ההרמוני HUB, יש לו עוצמת IR מטורפת והוא "פוגע" בהסתברות של 100% גם בלי קשר עין, אלא ע"י החזרים.

בלי קשר לבנק השלטים המטורף שיש להרמוני ולאפליקציה המאוד נוחה וחכמה.

אפשר להשתמש בHUB ובבורדלינק במקביל, שכל אחד מוגדר לתפקידים מסויימים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזגני תדיראן החדשים אני יודע שיש מודול wifi שאפשר לקנות בנפרד, להתקין, ולשלוט במזגן דרך אפליקציה.

אני רק לא יודע איפה אפשר להשיג אותו, או אם הוא תומך בgoogle home וכאלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לך על הכסף

קח ברואדלינק או כל מוצר חיצוני אחר שיעשה את אותה העבודה בפחות כסף ועם יכולות נוספות של אוטומציה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...