Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מרפי...על מנוע ועל סתימת דלק (כנראה ?)

Lior_Volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 7667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום היה חם מאוד ולכן, היות וה-zx מצוידת במזגן חזק במיוחד שמותאם למדינות בעלות אקלים טרופי לוהט הדלקתי אותו ונסעתי לי בקרירות הבייתה. לאחר כעשרים ק"מ, הרגשתי פתאום כאילו נכנסתי באיזה קיר מסתורי ושקוף - הרכב נבלם פתאום..... לא סוחב, ואין לו חשק לזוז. אמרתי לעצמי: חם, המזגן דולק....אולי זה קשור ?, וכיביתי אותו. לאחר כק"מ, שוב הרגשתי שהאוטו לא סוחב, יותר מזה....הוא החל פתאום לקרטע, אני לוחץ על הגז ומטפס בטורים לאט ואז בום - קירטוע, שוב לוחץ על הגז ושוב מטפס לאט...לאט...בום - קירטוע. כמובן איך שהגעתי לרמזור ושילבתי לניוטרל המנוע כבה :? . סטרטר קטן ניתן והמנוע מתעורר לחיים, אך אבוי, הוא החל לגמגם. טוב, כבר חם לי,אני עצבני ומתחיל לקלל את....המנוע :loco:. ביציאה מהרמזור נכנסתי (זחלתי ליתר דיוק) למפרצון בצד הכביש, אמרתי לעצמי ולמנוע: לא רוצה לעבוד על 10,סבבה...תעבוד על 70 :fist:, התחלתי לפמפם על הדוושה בליווי סחיטות חזקות צפונה, כאשר בראשי חולפים סיפורים שקראתי בפורום על חיישן חמצן, על מנוע צעדים ועל כל מיני מרעין שוחרי רע לצרפתיות....ה' ישמור.

לאחר כדקה שתים של לחיצות על הגז, הרמתי את הרגל והישרתי מבט אל עבר המחט שצונחת לה דרומה עד למנוחה רגועה ושלווה על ה -10. יציאה מהמפרצון והרכב נוסע חלק, מטפס לו במהרה על דרך הטורים הצפוניים (יחסית לוולקן ביום חם :mm_wink: ) נסיעה חלקה ללא קירטועים, גמגומים ועגלתיות קשה מנשוא .

המסקנה שלי לאור ידיעתי המוגבלת בתורת הרכב - סתימת דלק. שללתי לכלוך או הסתננות כלשהי של גורם זר, אלא אם כן אני טועה ויש למישהו רעיון אחר.

מה שהכי מוזר בכל הסיפור הזה, שאתמול דיברתי עם חבר שהשבוע נעשה שנינו לרכבים שלנו ניקוי מזרקים ובכלל ניקוי של כל הג'יפה בצינורות....מממ... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן והצדק אכן עמך, והבעיה היא אכן סתימות דלק.

אך אל תתפלא אם מש' הדלק מראה סימני דעיכה, ורוצה להחזיר נשמתה לבורא.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...