Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות מכניות אפשריות אחרי פגיעה קלה מאחורה (רכב שפגע בי)

aviel-bs
שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך חניה בירידה (אני עם הפנים כלפי הירידה) רכב שחנה מאחורי הדרדר ופגע בי עם החלק הפנימי שלו.

אני גיליתי את זה כשעתיים אחרי הפגיעה (יש סרטון חירום שהחלה לצלם מצלמת הרכב שעתיים לפני שהגעתי אז אני מתאר לעצמי שזה בגלל הפגיעה מאחורה).

כאשר הצלחתי להזעיק את בעל הרכב מה שהוא טוען זה שהוא חנה כחוק ולדעתו (אין לו הסבר למה אבל הוא מבין שזה לא תקין) הרכב פשוט הדרדר עד שפגע ברכב שלי ונעצר (בערך מטר וחצי משהו כזה). כשהוא בא והזיז את הרכב שלו חזרה, החלק האחורי של הרכב שלי פשוט "עלה" למעלה וזה נראה כאילו שהרכב קצת נלחץ לרצפה במהלך השעתיים האלה.

אחרי שהתחלתי בנסיעה (אחרי החלפת פרטים והכל) הרגשתי בהתחלה שהבלמים קצת "קשים" ואחרי נסיעה קצרה זה הסתדר,אבל אני עדיין קצת חושש.

מבחינת נזק קוסמטי-יש סדק בטמבון וקצת שפשוף (הטמבון שלי לבן, הקדמי שלו שחור) בצבע הרכב שלו. בינתיים התקשרתי לביטוח, ובחרתי מוסך שמטפל גם במכונאות ולא רק בפחחות כי אני רוצה שיוודאו שאין נזק משני נסתר שלא רואים אבל שיצוץ אח"כ...

כשאני מגיע למוסך ומדבר עם השמאי-מה לבקש במוסך שיבדקו? מה יכול להיות שקרה כתוצאה מהפגיעה? אני רוצה לצאת בראש שקט כמה שניתן..

תודה רבה חברים

א1.jpg

א2.jpg א3.jpg א4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות ששלחת לא רואה אפשרות מעבר לנזק קוסמטי.

הבחור שגרם לנזק מודה באשמה או שאתה מתכנן להיכנס לסאגה משפטית מולו?

אם כן אולי כדאי לך לשקול את צעדך אם בכלל לתקן, את מה לתקן, ואיפה לתקן.

יתכן והצבע השחור ירד עם מגבון או טינר.

תמונות של הנזק יעזרו במתן עצה ספציפית.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מהתמונות ששלחת לא רואה אפשרות מעבר לנזק קוסמטי.

הבחור שגרם לנזק מודה באשמה או שאתה מתכנן להיכנס לסאגה משפטית מולו?

אם כן אולי כדאי לך לשקול את צעדך אם בכלל לתקן, את מה לתקן, ואיפה לתקן.

יתכן והצבע השחור ירד עם מגבון או טינר.

תמונות של הנזק יעזרו במתן עצה ספציפית.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

תודה על הסיוע. הנזק הקוסמטי הוא סדק בטמבון. אעלה צילום שלו מאוחר יותר. לגבי הנזק הנסתר שדיברתי עליו, אני שואל פשוט כי זה היה נראה שהרכב הפוגע "רוכן" על הרכב שלי (כשהפוגע עשה רוורס אז החלק האחורי של הרכב שלי פשוט התרומם למעלה, כאילו הרכב שלי נלחץ כלפי מטה על הקפיצים ולאחר שהרכב הפוגע עשה רוורס אז הקפיץ השתחרר, ככה זה היה נראה לפחות).

לעניין ההודאה-כן הוא מודה, סיכמנו שאדבר עם הביטוח (צריכים להחזיר לי תשובה בתחילת שבוע) ואז נראה איך מתקדמים. מה כדאי לעשות הלאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...