Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על סטייה מנתיב - צומת נחל חדרה

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני שאתחיל, תקציר הפרק הקודם: בצומת נחל חדרה שונה לפני כשנה תזמון הרמזורים, כך שכאשר לרכבים שמגיעים מכיוון דרום וממשיכים לכיוון צפון יש רמזור ירוק - הם נאלצים להשתלב לתוך נתיבים מלאים. בד"כ כלל זה עובד - קצת עומס, קצת איתותים, קצת מחכים ובסוף משתלבים. בזמנו פניתי בעניין לחברת נתיבי ישראל, קיבלתי תשובה שהנושא ידוע ומוכר "ועובדים על זה". אחלה.

היום בבוקר הגעתי לאותו צומת דווקא מכיוון דרום (חדרה), ומתוך כוונה להמשיך צפונה (פל-ים). הרכבים שלפני השתלבו בנתיבים לכיוון צפון, הכל רגיל, הכל בסדר, רק שהרכב שאני השתלבתי לפניו היה ניידת סמויה. לכאורה, גם אם זאת הייתה ניידת גלויה, לדעתי לא הייתה כאן שום בעיה. אבל השוטרת שישבה בניידת חשבה אחרת, וטענה שסטיתי מנתיב. ניסיתי להסביר לה שלא הייתה כאן שום סטייה אלא פנייה מכוונת ב-100%, לא עזר. הראיתי לה את המכתב ששלחתי לנתיבי ישראל ואת התשובה שלהם, גם זה לא עזר. שאלתי אותה מה היא חושבת שהנהג הסביר אמור לעשות, כיצד הוא אמור לחצות את הצומת - אמרה שלא בעיה שלה.

מעלה את הדו"ח, מקווה לשמוע את דעתכם בנושא.

Untitled.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדרל כלל כשנעברת עבירת תנועה כנגד ניידת, נהוג שהשוטר האחר (אם היה בניידת) ירשום מזכר ויצרף לדוח.

השוטרת לא ציינה בדוח שהיה עוד שוטר אתה.

מכאן שיש אולי כשל במילוי הדוח

עכשיו תעשה בקרת נזקים על פי העובדות:

1. אכן נדחפת לנתיב לפניה שמאלה

2. ערך הדוח 250 ש"ח ללא נקודות

3. במשפט תעבורה יש במקרה הטוב הופעה אחת בבית המשפט ובמקרה הרע 3. תכפיל במחיר 1/2 יום עבודה לכל פעם.

4. הסיכוי לזיכוי בבית המשפט נמוך ביותר ללא עו"ד ואולי קצת יותר עם עו"ד

5. עו"ד עולה לפחות פי 4 מערך הקנס, בנוסף לסיכויי זיכוי נמוכים והפסד ימי עבודה

שורה תחתונה, קח כפית סוכר כדי להמתיק את בליעת הדוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אבי,

השוטרת הייתה לבד בניידת. כפי שאמרת, על דו"ח כזה לא הולכים לבית משפט. אבל זה מסוג המקרים שבהם חוסר הצדק וההגיון העקום פשוט מקוממים. אם הדו"ח הזה מוצדק, אז כל מה שהשוטרת הנכבדה צריכה לעשות זה לשים כסא נוח ושמשיה על אי התנועה, ובכל רמזור ירוק יש לה 30 דוחות זהים לזה שאני קיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת הזו יש 4 נתיבים

שניים ממשיכים ישר מזרחה לכביש 65 שניים לפניה שמאלה לכביש 2.

הם מתפצלים משני נתיבים שמגיעים לצומת מחדרה.

החנון לוקח את השמאלי לפני הצומת כדי להשתלב שמאלה לאחד משני הנתיבים

האחר בא מהנתיב הימני לפני הצומת ועובר לימני לפונים שמאלה.

ועל זה משלמים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנון לוקח את השמאלי לפני הצומת כדי להשתלב שמאלה לאחד משני הנתיבים

האחר בא מהנתיב הימני לפני הצומת ועובר לימני לפונים שמאלה.

ועל זה משלמים.

היי ישה,

אני לא בטוח שזה נכון אפילו בתאוריה, אבל אני כן יכול להגיד לך שמה שקורה בפועל זה ששני הנתיבים משתלבים שמאלה, ואילו הנתיב הימני הוא זה שגם ממשיך מזרחה על 65. אף אחד לא יחלום לנסוע בנתיב השמאלי ולהמשיך מזרחה. אותו דבר גם בכיוון הנסיעה ההפוך, מצפון לדרום - שני הנתיבים פונים שמאלה לכיוון חדרה, ואוי לפרחח שיסע בנתיב השמאלי וינסה להמשיך ימינה לכיוון כביש החוף. יותר מזה - לפני מס' חודשים ראיתי במו עיניי ניידת עוצרת מישהו שעשה בדיוק את זה.

בחזרה לעניינו - גם הייתי נוסע בנתיב השמאלי, הייתי פוגש את הניידת בדיוק באותה נקודה, וזה היה נגמר בדיוק באותה צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו...

אתה הגעת מכיוון דרום, לפני הכניסה לצומת יש מיני-פיצול - נתיב אחד הולך שמאלה (מערבה) לכיוון קיסריה וכביש 3, ושני נתיבים הולכים ימינה.

שני הנתיבים שהולכים ימינה אמורים לשמש גם את מי שפונה ימינה (מזרחה) לכביש 65 לכיוון פרדס-חנה והעמק וגם את מי שרוצה להמשיך צפונה על כביש 4 ופונה ימינה (מזרחה) ומיד שמאלה (צפונה) בצומת המזרחית מתוך מה שהוא בפועל מערך של שני צמתי T - אחד (מזרחי) של כביש 4 צפונה לכיוון אור עקיבא עם כביש 65, ואחד מערבי של כביש 4 דרומה לכיוון חדרה, שוב, עם כביש 65.

בדו"ח כתוב ש"הרכב הנל נע בנתיב השמאלי מבין שניים לישר", אבל... אין בצומת הזאת אף נתיב שנוסע "ישר".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד השוטרת התכוונה שהוא נסע על הנתיבים שממשיכים מזרחה לכיוון כביש 65 שזה ישר ואז חתך לנתיבים שפונים שמאלה וצפונה לכביש 4.

בטעות בהודעה הקודמת כתבתי פניה לכביש 2.

אם היית על השמאלי לא היית חותך את הניידת

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין נתיבים שממשיכים מזרחה בלבד. יש בסך הכל שני נתיבים שיוצאים מזרחה, שמתפצלים לארבעה נתיבים - שניים ממשיכים מזרחה ושניים פונים צפונה.

איך שאני רואה את זה - מהנתיב הימני אמורה להיות האופציה להמשיך מזרחה וגם להשתלב לנתיב הימני מבין השניים שפונים שמאלה, ומהנתיב השמאלי אמורה להיות האופציה רק להשתלב לנתיב השמאלי לפניה שמאלה.

יתרה מזו, במפה הזאת (צילום מ-2018 ) אפשר לראות שבין שני הנתיבים הימניים שיוצאים מ-4 דרום ממשיך פס הפרדה מקווקוו ש"מכוון" את מי שנוסע בנתיב השמאלי להיכנס לנתיב השמאלי ביותר.

מכאן שאני חושב שבכלל השוטרת היא זו שפעלה לא כשורה. הייתה בנתיב השמאלי, התחילה לחצות את הצומת וכאשר ראתה שהנתיב הימני פנוי יותר, פשוט "חתכה" אליו ופגשה את פות"ש.

אני טועה?

עריכה: ישה, אני חושב שפספסת - הוא הגיע מכביש 4 מכיוון חדרה, לא מ-65 מכיוון קיסריה. לכן שני הנתיבים שיוצאים מהצומת פונים ימינה ולא ממשיכים ישר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית על השמאלי לא היית חותך את הניידת

ישה, בוודאי ובוודאי שהייתי חותך אותה. אני צריך לחצות את שני הנתיבים שנוסעים מזרחה ולהשתלב לתוך הנתיב הראשון האפשרי שנוסע צפונה. איך לא הייתי חותך אותה?... מזכיר שאני הגעתי מחדרה והיא מכביש החוף.

Untitled.jpg

(אני האדום)

עריכה אחרונה על ידי seeker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע...

אם היא הגיעה מכביש החוף ואתה מכביש 4 (כנראה פספסתי את זה), אז תיאור האירוע שלה בכלל לא תואם למציאות. הרי אם היא נכנסה לצומת בירוק והנתיבים שמאלה ל-4 צפון היו עמוסים, היא הייתה אמורה לעצור הרבה לפני שאתה הגעת אליה. או שבעצם אחד מכם נסע באדום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע...

אם היא הגיעה מכביש החוף ואתה מכביש 4 (כנראה פספסתי את זה), אז תיאור האירוע שלה בכלל לא תואם למציאות. הרי אם היא נכנסה לצומת בירוק והנתיבים שמאלה ל-4 צפון היו עמוסים, היא הייתה אמורה לעצור הרבה לפני שאתה הגעת אליה.

נכון מאוד. או לפחות, אמור היה להיות נכון מאוד. וזה מחזיר אותנו בחזרה לכאן, ולמכתב ששלחתי לפני מספר חודשים לנתיבי ישראל.

אתה מבין, בקונפיגורציה הנוכחית של הרמזורים, כשלרכבים שמגיעים מכיוון מחלף קיסריה יש רמזור ירוק, הם נכנסים לצומת וממלאים את שני הנתיבים שפונים שמאלה לכיוון צפון. הצומת הגדולה משמשת כ-buffer, אם תרצה. לאחר שהרמזור של הרכבים שמגיעים ממחלף קיסריה הופך לאדום, שני רמזורים הופכים לירוקים - הרמזור של הרכבים שיוצאים מחדרה, והרמזור של שני הנתיבים שפונים שמאלה לכיוון צפון. נוצר מצב שמי שיוצא מחדרה ורוצה להמשיך צפונה צריך להתמזג עם הרכבים שעומדים בשני הנתיבים שפונים שמאלה לכיוון צפון. אז אני התמזגתי לפני הניידת, והסוף ידוע. מה שעשו שם בעצם זה הפכו את הרמזור למיותר, הנהגים צריכים לנפנף אחד לשני כדי לנסוע. הצומת הזאת נראית באופן קבוע כאילו הרמזורים בה לא עובדים.

עריכה אחרונה על ידי seeker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זימנתי עצמי לזירת הפשע

לאלה שמגיעים מכיוון חדרה יש תמרור שמורה

נתיב שמאלי לאלה שפונים לכיוון קיסריה ( מערבה )

הנתיב האמצעי לאלה שפונים בצומת הבאה שמאלה ( צ פונה ) שני נתיבים.

הנתיב הימני מיועד לאלה שפניהם לכיוון מזרח ישר ,להם גם שני נתיבים.

ולפי השרטוט שהעלית בצילום אתה היית על המסלול הימני ולא על האמצעי. וה אסור

אבל

גיברת שוטרת לא מציינת את המסלול ממנו יצאת מהצומת הראשונה וכאן אתה יכול להטיל ספק בגירסתה.

ואין ספק שקיים גם קושי שהשוטרת מגיעה מכיוון קיסריה סותמת את הצומת או אתה סותם את הצומת וכל הבלימת חירום שלה הוא סיפור שצריך להבין איך נולד

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

לפי מה שאתה אומר, מי שנוסע במסלול השמאלי שיוצא מחדרה יכול להמשיך מזרחה. במציאות, אין חיה כזאת. ועדיין, לא משנה מאיזה מסלול הייתי יוצא - הייתי פוגש בניידת. הדו"ח ניתן על זה שהעזתי "להידחף" לפניה. כמובן שלא הייתה שום בלימת חירום מכיוון שהיא התחילה להתגלגל ממצב עצירה מוחלט אולי שתי שניות קודם לכן. היו לפניה רכבים (שנתנו לרכבים שעמדו לפני להשתלב...), היא לא יכלה לנסוע. כל ה-"לפתע" ו-"חירום" שם זה הנפצה פראית, קשקוש.

שאלה - האם לניידות יש מצלמות דרך? האם ניתן לבקש אותם כחלק מהראיות בתיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לפנות צפונה בצומת ב' צריך להיות במסלול האמצעי בצומת א', זאת לפי תמרור 439 שקיים לפני הצומת ואז או להצליח להיכנס לשני המסלולים השמאליים בצומת ב' , או אם אלה מלאים ,להיות בחצי פניה / באלכסון לתוכם. זה מרמז לאלה שבאים מקיסריה כי כוונתך להשתלב לתוך אותם שני מסלולים.

אבל כבודו במקום זאת היה על המסלול השני מימין שהוא מיועד לנוסעים מזרחה ,ואז לפי גירסת השוטרת סטית בפתאומיות לנתיבה שאיץ אותה לבלום בלימת חירום.

אפרופו בלימת חירום יכולה להיות גם במהירות 5 קמ"ש ( להתגלגל כלשונך) כי היא בונה על מרווח מהרכב שלפניה ואתה לפתע פורץ לתוך אותו מרווח.

לא רואה איך אתה מערער את גירסתה.

ולשאלתך הנוספת מי שרוצה לנסוע מזרחה בצומת ב' צריך להגיע אליה מהנתיב הימני בצומת א' כמו המשאית בתמונה שהעלית ולא מהנתיב האמצעי ( השמאלי בתוך הצומת עצמו ).

WhatsApp Image 2019-06-24 at 22.33.09.jpeg

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...