Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פלאגים ביתית: מחפש המלצות לידית מומנט/בוקסה/פלאגים וטיפים

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב: mini one 2012 (ללא טורבו)

הפלאגים לאחר 25000 מתחילים לזייף והגיע הזמן להחליפם..

אם הסיפור אינו יקר ופערי המחירים אינם גבוהים מאוד, אקנה את כל הנדרש כאן בארץ

ולפעם הבאה כבר אבצע רכישה מחו"ל.

לא ידוע לי מידת הפלאג ומה אורך הבוקסה שצריך לרכוש

כמו כן אשמח להסברים.

תודה למשיבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מקטים בשבילך, על הברגת הפלאג מומלץ למרוח גריז נחושת להוצאה קלה בפעם הבאה. גם לגבי מומנט סגירה תצטרך לבקש ממישהו עם AUTODATA, אתה יכול לנסות בתשאל כנופצון בפייסבוק, הרבה אנשים עם התוכנה שם.

מומלץ תמיד לסגור עם מומנט במיוחד עם אין לך ניסיון מכונאי ורגש ביד. אבל בעקרון סגירה עם ראצ'ט רבע בכח היד עד שיש התנגדות סבירה תעשה את העבודה. בכל מקרה מומלץ בחום אם אין רגש ביד לא להתנסות דווקא על פלאגים, נראה לי שזה הדבר האחרון שאתה רוצה 'לגזור'. חוץ מזה אין משהו מיוחד שאתה צריך לדעת. תראה שהאזור לא טבול בשמן (בדר"כ מעיד על אטם מכסה שסתומים נוזל).

לגבי המידות שאתה שואל, אני מבין שאין לך סט כלים, אתה יכול לגשת לחנויות חלפים, יש להם "ערכת פלאגים", שמכילה את הבוקסות הארוכות הנפוצות לפלאגים וידית , הידית לא תצליח לחלץ את הפלאג אם הוא תפוס חזק מדי ואז תהיה חייב ידית ראצ'ט.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפלאגים ב99 אחוז מהמקרים תזדקק לבוקסה 16 ממ עמוקה מגנטית כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

N16b16a. זה דגם המנוע.

תודה למשיבים,אקנה היום את כל האלמנטים,רק צריך לוודא את מידת הבוקסה.

סך הכל הכלים לא יקרים כלל ושווים השקעה חד פעמית(signet)

עריכה אחרונה על ידי nimo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mini.JPG

אלה פלאגים שמתאימים למנוע שלך.

ידית מומנט אינה זולה בכלל. אבל לא הייתי מוותר עליה בהחלפת פלאגים.

שים לב לקנות ידית בטווח שכולל את עוצמת הסגירה שאתה צריך.

תתנחם בזה שיש לה הרבה שימושים מעבר לכך.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...