Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה למותג וולוו?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וולוו מוזכרת בכל מבחן השוואתי בענף הפרימיום ובכל סיכום חודש בעיתונות ׁ(כמובן כשיש דגם רלוונטי לתחרות)

מבחני רכב זה משהו אחד.

אבל בשיח הציבורי אנשים שאינם חובבי רכב גדולים ידברו על המותג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מלכתחילה Volvo הוא לא מותג שפונה לנהגים שאינם חובבי רכב (מיינסטרים).

לא אז ולא היום.

מה שהשתנה, הוא בעיקר המיתוג של החברה.

מרכב 'זקנים' לספורטיבי פרימיום.

(וזה לא תמיד נכון. למשל ה V40, חזקה, נכון. אבל את רמות הגימור T3, ו T4 לא הייתי מגדיר כפרימיום (לפחות בתא הנוסעים), ולא הייתי מגדיר אותה ספורטיבית, להוציא את ה R Design).

עם שאר קשת הדגמים, אין לי נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק,

R-Design היא רמת גימור ללא קשר למנוע... אפשר לקבל למשל T4 ו T5 באותה רמת גימור. (כולל הטאצ'ים הספורטיביים).

מה שכן, לפי מה שהבנתי הפסיקו ב V40 להביא T4 וT5 מה שאומר שזה הופך לרכב שלא פונה לקהל החובבים עם מנוע ה T3 הצנום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלויות הטיפולים. מישהו יכול לספר עד כמה זה נורא בוולוו?

הרי ידוע שקל לקנות מרצדס/BMW/אוודי משומשת, אבל פגישה עם מוסך מורשה של אחת מהן יכולה להיות משהו מאוד מאוד כואב...

איך זה אצל וולוו?

אותן שאלות בהקשר הביטוח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחני רכב זה משהו אחד.

אבל בשיח הציבורי אנשים שאינם חובבי רכב גדולים ידברו על המותג?

בוודאי. XC60 הוא הדגם המכר ביותר בסגמנט השנה בישראל ובאירופה שולט כבר כמה שנים

XC40 זה רכב עם רשימת המתנה ארוכה כפי שכבר ציין כאן מי שהזמין וכמות מתעניינים אדירה

והXC90 זכה כמעט בכל פרס אפשרי

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלויות הטיפולים. מישהו יכול לספר עד כמה זה נורא בוולוו?

הרי ידוע שקל לקנות מרצדס/BMW/אוודי משומשת, אבל פגישה עם מוסך מורשה של אחת מהן יכולה להיות משהו מאוד מאוד כואב...

איך זה אצל וולוו?

אותן שאלות בהקשר הביטוח.

בבקשה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?662789-%D7%90%D7%97%D7%96%D7%A7%D7%94-%D7%A9%D7%9C-VOLVO-V40-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. נראה שטיפול רגיל הוא יקר יותר, אבל לא בלתי נסבל.

מעניין מה קורה בטיפול שמחליפים בו קצת יותר חלקים מפילטרים...

לגבי היבטוח שמת לב ליחס/מחירים חריגים בסוכניות?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחסי שלהם (בטיחות) עבר לידי רנו, ולא נשאר לוולו מה להציע אל מול המתחרות מאירופה.

גם השיווק שלהם גרוע, אני זוכר שלפני כמה שנים ניסו להחיות את המותג עם פרסומת של היפסטר נוהג בוולו, כנראה כדי למשוך צעירים, לא עבד ממש (אולי כי היפסטרים מעדיפים קורקינט של שיאומי....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחסי שלהם (בטיחות) עבר לידי רנו, ולא נשאר לוולו מה להציע אל מול המתחרות מאירופה.

גם השיווק שלהם גרוע, אני זוכר שלפני כמה שנים ניסו להחיות את המותג עם פרסומת של היפסטר נוהג בוולו, כנראה כדי למשוך צעירים, לא עבד ממש (אולי כי היפסטרים מעדיפים קורקינט של שיאומי....)

סביבת וולוו מאוד מתקדמת ומי שאוהב גדג'טים (צעירים אני מניח, לפחות בנפש) יתחברו לרכב. חוץ מזה, רכב מאוד בטיחותי, למי שיש משפחות זה חשוב.

בעיה זה מחיר בארץ בפרט.

לגבי שיווק גרוע.. תכנס לאולם תצוגה, תראה. מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. נראה שטיפול רגיל הוא יקר יותר, אבל לא בלתי נסבל.

מעניין מה קורה בטיפול שמחליפים בו קצת יותר חלקים מפילטרים...

לגבי היבטוח שמת לב ליחס/מחירים חריגים בסוכניות?

הביטוח עולה כ4000 שקל ויש בקשה למערכת איתור פעילה. לפחות וויתרו על הקודן.

נראה שזה סביר יחסית.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבת וולוו מאוד מתקדמת ומי שאוהב גדג'טים (צעירים אני מניח, לפחות בנפש) יתחברו לרכב. חוץ מזה, רכב מאוד בטיחותי, למי שיש משפחות זה חשוב.

לצעירים או שאין כסף לזה, ולמי שיש לו (או שהיה מספיק מטומטם להשתעבד לעסקת מימון לרכב יוקרה), יעדיף משהו יותר מנקר עיניים, שיהיה לו מה to show for the money.

כי וולוו, עם כל הכבוד, זה אוטו טוב והכל, אבל זה עדיין וולוו, ויש לה את תדמית הuncool, אוטו של אנשים מבוגרים.

ובתור יד שניה, מחירי החלפים של וולוו (אל תגידו לי שזה זול, כי זה לא) כפול כמות מערכות מורכבות שלא קיימות ברכבים פשוטים יותר, פשוט הופכת את האחזקה ללא כדאית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצעירים או שאין כסף לזה, ולמי שיש לו (או שהיה מספיק מטומטם להשתעבד לעסקת מימון לרכב יוקרה),

עסקת מימון עדיפה היום, כי תיק שלי בבורסה עושה יותר מ-1.75% לשנה.

חוץ מזה, רכב ליסינג אכל לי 3500 שקל בנטו, לא כדאי לקנות רכב טוב במקום מזדה 3?

וולוו, עם כל הכבוד, זה אוטו טוב והכל, אבל זה עדיין וולוו, ויש לה את תדמית הuncool, אוטו של אנשים מבוגרים.

בארץ - כן. בארה"ב ואירופה - לא.

בכל מקרה אתה צודק, זאת אחת הסיבות רציתי וולוו כדי לא למשוך מבטים, בכל זאת איש היי-טק אצלי מגיעים עם מזדה 3 לעבודה

אבל אל תגיד שזה לא יפה, מרחב הפנימי מזכיר את Tesla. למעשה רכב שלי גם יכול לנהוג לבד ולבצע פניות

interior2.jpg

Rear1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל - האם התיק שלך מבטיח תשואה יותר גבוהה מה-P פלוס (או מינוס) של ההלוואה?

שנית - ההגדרה "יותר טוב" נזילה מאד. אתה צריך להכניס אותה למסגרת היכולות והצרכים. מבחינתי רכב שגורר הוצאות יותר גבוהות אינו "יותר טוב" אם התועלת הנוספת בו אינה מתאימה לצרכים שלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח עולה כ4000 שקל ויש בקשה למערכת איתור פעילה. לפחות וויתרו על הקודן.

נראה שזה סביר יחסית.

זה יותר זול מביטול מאזדה 3 2.0 ספיריט באלפיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...