Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה למותג וולוו?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוסיף רק שוולוו תקבל תופעות נוספות עקב המעבר לייצור בסין.

דובר שאת חטיבת ה X - רכבי ה SUV ימשיכו לייצר באירופה אך השאלה לכמה זמן?

בסין כבר נפתחו קווי ייצור של XC40 ושל XC60 בסין.

חלק מה S90 באירופה מגיע מסין וזה מעניין.

לגבי איכות - מנהלים ומהנדסים מוולוו אומרים שהאיכות מסין גבוהה יותר

ואכן מאזדה נוגשת בחלק מהיצרנים אך רוב אלה שמחפשים את "היוקרה" עדיין יחפשו מרסדס או במוו וכדומה כי השם חשוב להם יותר מאשר מה שמקבל ברכב

כל מלחמת הסחר של טראמפ עם סין כנראה ישנה את התוכניות.

אני חושב שהשנים האחרונות עשו טוב למותג הזה, וגם התוצאות העסקיות (עלייה במכירות) והתודעתיות- זכייה ברכב השנה באירופה/בעולם+ בחירת אחד הבכירים בוולוו (סמואלסון) כאיש השנה בתעשיית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שהייתי ילד, בשנות ה- 90 העליזות אני תמיד זוכר ששמעתי את השם "וולוו" ותמיד זה היה שם דבר.

ועם חלוף השנים נראה שהמותג הזה נעלם מהתודעה...

מישהו יודע מה בדיוק קרה מאז?

האם זו מגמה ארצית או עולמית?

XC40 רכב השנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב השנה, מטעם מי? הרי כל ארגון בוחר למיטב שיפוטו או למיטב שיחודו.

אכן התחושה היא שוולבו פחות בולט על הכבישים בהשוואה, נניח, לשנות ה-70. קרוב לודאי שזה נגרם על ידי הגידול במבחר הדגמים האחרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב השנה, מטעם מי? הרי כל ארגון בוחר למיטב שיפוטו או למיטב שיחודו.

אכן התחושה היא שוולבו פחות בולט על הכבישים בהשוואה, נניח, לשנות ה-70. קרוב לודאי שזה נגרם על ידי הגידול במבחר הדגמים האחרים.

אירופה.

מעט כן. XC40 הזמנתי באפריל, אקבל אולי בסוף ספטמבר

מה רואים על הכביש? קיה ויונדאי.

BMW של הערסים, מרסדס ואודי. זה מה שקונים סארץ. וולוו לא אשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו של הערסים? כמו שאתה הזמנת רכב של זקנים? תתקדם, אנחנו ב2019 [emoji849]

Sent from my iPhone using Tapatalk

יש לי מיני קופר במשפחה, אני מבקר באופן תדיר במוסך המרכזי, רואה מי יושב שם - תאמין לי, לא רוצה להתעסק איתם.

ולגבי וולוו אתה צודק - כן, רכב של הזקנים. ביקרתי שבוע שעבר באולם מכירות בהרצליה -רק 50+, אנשים אמידים מאוד.

אבל רכב עצמו סבבה. כמו גם BMW.

רציתי רכב מפנק שלא מנקר עיניים, וזה בדיוק וולוו היום, כיוון שרוב לא מכיר אותו בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאם מסתכלים ובוחנים מקרוב את רכבי וולבו, היום הם בדיוק במקום הנכון איכותיים מאובזרים בטיחותיים להיות ולחוות יוקרה וגם לגבי המחיר שלהן .

השוותי סדרה 3 החדשה וS60 ותאמינו או לא ,במוו אין מה להציע והיא עולה בעוד 40 50 אלף יותר וכאן דובר רק גרסאות בסיס .

לוולבו בהחלט יש מה להציע והרבה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מיני קופר במשפחה, אני מבקר באופן תדיר במוסך המרכזי, רואה מי יושב שם - תאמין לי, לא רוצה להתעסק איתם.

תמצא היום יותר ערסים במוסך של סקודה מב.מ.וו. הקליינטורה של ב.מ.וו השתנתה מאוד בשנים האחרונות, ולא במקרה אגב.

וזה לא שאין, אבל ערסים תמצא בכל מקום, גם בוולוו תאמין לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאם מסתכלים ובוחנים מקרוב את רכבי וולבו, היום הם בדיוק במקום הנכון איכותיים מאובזרים בטיחותיים להיות ולחוות יוקרה וגם לגבי המחיר שלהן .

השוותי סדרה 3 החדשה וS60 ותאמינו או לא ,במוו אין מה להציע והיא עולה בעוד 40 50 אלף יותר וכאן דובר רק גרסאות בסיס .

לוולבו בהחלט יש מה להציע והרבה .

הS60 החדשה על פניו מציעה חבילה מצויינת אין לי שום וויכוח על זה. אבל על סמך מה קבעת של3 אין מה להציע? נהגת בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערסים\עמחה - איך שלא תקרא לזה עברו ממאזדה 3 סדאן לרכבי סטייל SUV\קרוסאובר

היום זה CX-5, ספורטאז' ואם מדברים על סדאן אז באמת בעיקר סקודות

וולבו - באמת, קרו להם בעיקר דברים טובים בשנים האחרונות אבל במקביל כמות התחרות וכמות המותגים שיש היום על הכביש - זה בדיוק כמו הרגע הזה בזמן שהרגשת שאם פעם היית נכנס לסופר או למכולת והיה לך קל מאוד לקנות מעדני חלב כי היה רק דני שוקו ומילקי ובסקשן הפירות היה פרילי בשני טעמים בלבד - היום אתה צריך אקמול בשביל להחליט איזה מעדן אתה רוצה לשים בעגלה.

ראיתי היום אסטון מרטין חדשה נוצצת על הכביש וממול פורשה פנאמרה GT נוסעת לכוון השני - מה זה וולבו?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהייתי ילד, בשנות ה- 90 העליזות אני תמיד זוכר ששמעתי את השם "וולוו" ותמיד זה היה שם דבר.

ועם חלוף השנים נראה שהמותג הזה נעלם מהתודעה...

מישהו יודע מה בדיוק קרה מאז?

האם זו מגמה ארצית או עולמית?

נתוני מסירות מתחילת השנה. בהתחשב בהיצע המוגבל של הזמינות והדגמים מצבה של וולוו מעולה ואם כבר קרה משהו זה לאאודי שהובילה את השוק בשנים האחרונות

מרצדס 2161

במוו 1818

אאודי 1738

וולוו 850

לקסוס 832

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה בעיקר לשיח.

כאנשים מדברים על רכבי יוקרה בדרך כלל שומעים מרצדס/במוו / אוודי ולא מזכירים את וולוו.

וולוו מוזכרת בכל מבחן השוואתי בענף הפרימיום ובכל סיכום חודש בעיתונות ׁ(כמובן כשיש דגם רלוונטי לתחרות)

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו רמת גימור ומנוע ?

ואם אפשר לדעת מה המחיר ששילמת ?

נדלקתי על ה-T5 R-DESIGN :)

אירופה.

מעט כן. XC40 הזמנתי באפריל, אקבל אולי בסוף ספטמבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה שלא הוזכרה פה - בעבר הרחוק לא כל צעיר יכל לרכוש רכב יוקרה, להבדיל מהיום כשיש מסלולי מימון שונים. הרבה צעירים לא מתחברים לוויב של וולוו הרכב לצעירים להבדיל משאר היצרנים.

כשקראתי פה חלק מהתגובות שטוענות שמעזדה (בכוונה תחילה) נוגסת בוולוו, זה העלה בי גיחוץ עצום.מספיק לשבת במאזדה לעומת וולוו ולהבין שמדובר בשני עולמות שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...