Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו 2014 165K

my love-Porsche
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

עשיתי היום נסיעה קצרה על רכב שמאוד מעניין אותי, קיה ריו 2014. הרכב בנסיעה ראשונית לפני בדיקה במכון והמשך תהליך, מרגיש מעולה

יש דבר אחד שקצת מפריע לי וזה הקילומטראז'. הרכב ב-5 שנים עשה 165K וזה נשמע לי המון.

בעל הרכב רוצה 33 אלף על הרכב, ולפני שאני לוקח אותו לבדיקה במעון, האם כדאי להתקרב לרכב כזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים כפול 17 אלף לשנה (הממוצע פעם אחרונה ששמעתי )זה 85 אלף קמ, ועשתה פי 2. אם ההפחתה מהמחירון וכל הטיפולים מתועדים ובוצעו בזמן ואתה לוקח בחשבון שלא יהיה קל למכור אותה עם הרבה קילומטראז , אז לשיקולך. תבדוק בכמה הן נסחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לבדוק בכמה היא נסחרת ?

אני לא נחשב אדם שנוסע הרבה,שנתיים ואני יכול לאזן את זה יחסית?

השאלה אם שווה להתקרב לרכב כזה גם מבחינת הבלאי הצפוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח לוח יד 2 ותראה כמה מבקשים על רכבים זהים, משנתון זהה ועם קילומטראז' דומה. המון רכבים כאלה יצאו מליסינג.

הרכב בעקרון אמין מאוד ופשוט ( זה קשור אחד לשני ), אבל עדיין יש בלאי, חייב להיות מטופל בזמן.

בנוסף, המחיר צריך להיות מספיק מפתה כדי לרכוש רכב עם קילומטראז' גבוה ( ואת זה תבדוק בלוחות ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך המחיר הגיוני ( אבל כמובן עוד לא סופי ), יש לרכב הזה תיעוד של הטיפולים מכל השנים?

יש לך מוסך שיכול לבדוק את מצב הרכב ולתת הערכה של השקעה מיידית נדרשת? לא מכון בדיקות שירשום אין סוף ליקויים, ולא יהיה לך ברור מה מצב הרכב באמת...

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צריך לעלות כמו ריו 2012 עם קמ סביר נניח, שזה בערך 25 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בודקים דבר כזה? תודה לכולם על התשובות

תסתכל ברשיון הרכב. אם רשום לך "מדינת ישראל"- הרכב היה ככל הנראה בשירות משטרתי ולכן צבר את הק"מ הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הנחה הזויה - המון ריו היו ועדיין קיימות בשרות המשטרה ( בתור רכב מנהלי/ צמוד ) ולא כולן נסעו כמו ניידות מבצעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לבדוק בכמה היא נסחרת ?

אני לא נחשב אדם שנוסע הרבה,שנתיים ואני יכול לאזן את זה יחסית?

השאלה אם שווה להתקרב לרכב כזה גם מבחינת הבלאי הצפוי?

אל תעשה את זה.

פשוט אל.

זה רכב שלא נקי מתקלות.

והק"מ שלו מפגר פשוט.

זה לא משנה כמה תיסע מעט, יהיה מאוד קשה לקנות רכב עם ק"מ גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...