Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסכם פשרה חדש DSG שנים 2013-2016

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה שאפילו היפנים עברו מגיר רגיל לגיר רציף, שהוא לא אמין יותר מגיר רובוטי, לא נעים בלשון המעטה, ושם עלויות התיקון בשמיים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

בוודאי..בגלל שעלויות של גיר פלאנטרי גבוהות בהרבה מזה של גיר רציף ,שהוא גם פשוט בהרבה מכנית.

הגיר הרציף של המקסימה אמין מאד להבדיל מהגירים של הגוק והקשקאי/סוזוקי קרוסאובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה רמת האמינות של הגיר של מקסימה ופטפיינדר, שזה אותו הגיר, גם פה זה נגמר עם תביעה ייצוגית, אבל למה לתת לעובדות לקלקל סיפור

https://topclassactions.com/lawsuit-settlements/lawsuit-news/346757-nissan-agrees-settle-pathfinder-transmission-defect-class-action/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על שנים חופפות במקרה הזה 2013 עד 2015,לא כולל. לא שאני טוען שוולקסווגן בסדר, הגיר שלהם לא מתאים למדינות חמות מאובקות וצפופות כמו שלנו, יחד עם זאת, הייתי מעדיף להחליף קלצ שתבלה ה2500 עד 3000 שקל מתיקון תיבה רציפה כמו של המקסימה שעולה פי עשר יותר.

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על שנים חופפות במקרה הזה 2013 עד 2015,לא כולל. לא שאני טוען שוולקסווגן בסדר, הגיר שלהם לא מתאים למדינות חמות מאובקות וצפופות כמו שלנו, יחד עם זאת, הייתי מעדיף להחליף קלצ שתבלה ה2500 עד 3000 שקל מתיקון תיבה רציפה כמו של המקסימה שעולה פי עשר יותר.

אתה יכול להמשיך לשקר לעצמך ולהכחיש אבל זה לא ישנה את העובדות בשטח. כי:

1. מרבית התיבות הרציפות אמינות

2. קלאצים זאת ממש לא הבעיה היחידה של הdsg

3. Dsg זאת ממש לא הבעיה היחידה ברכבי וואג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משקר את עצמי? במה? שיש class action על תיבות של jetco? אולי אתה משקר אותנו? וחוץ מזה לקרא למשהו שקרן זה לא לעניין. זה הדעה שלי, הבאתי נימוקים ענייניים. תתמודד, ואני מבקש שלא תקרא לי שקרן. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם את הדיון הזה לפסים קיצוניים...

מצד אחד, הגיר הרציף עדיין ראוי להיקרא אמין. התיבות החדשות של ניסאן לא מראות בעיות בינתיים וגם אלה שמאכלסות את הטויטות ההיברידיות והמנועי 1.6 הוותיקים (באותה נשימה, אני כן מכיר לא מעט תקלות בשידוך למנועים הגדולים יותר שלהם 2.0L + ).

סובארו שהגירים שלה מגיעים מחברה אחות השייכת ל-FUJI, מפגינה אמינות די מוחלטת בתחום, בכל קשת הדגמים.

מצד שני, נושא ה-DSG קצת איבד פרופורציה. גם אם לא מדובר בגיר אמין, לא צריך להגזים עם סיפורי האימה. רוב הרכבים (ומדובר במספרים גדולים מאוד גם בארצנו החמה והמאובקת), נוסעים ללא בעיה. אם נתייחס לחסרי המזל, רובם סובלים "רק" מבלאי מצמדים שהתיקון שלו ממש לא מוביל לפשיטת רגל.

לא רוצה להתייחס לשאר התקלות שמדי פעם עולות בפורום, אני לא מבין בהם מספיק.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתערב בויכוח על אמינות. למרות נסיון מטלטל עם תיבת DSG באוקטבית ליסינג מש.י. 2014, אין בכך כדי ליצור סטטיסטיקה אמינה, אפילו לא כל הסיפורים כאן, הגם שהם מציגים סוג של תמונה עם צל על הגיר הזה, לא עושים זאת. מה שאותי מרחיק משני התצורות, הרציפה והרובוטית הוא אופן הפעולה, הראשונה צורחת בלחיצות מבלי לספק סחורה לפחות בתחושה, השניה הססנית מדי לטעמי, במיוחד בתחילת נסיעה. אין כמו תיבה פלנטרית טובה, העובדה שלמרות עשרות שנים שתיבות כאלו עובדות במיליוני כלי רכב בעולם, הן עדיין כנראה מהמכללים האמינים יותר בתוכם, היא כבר צ'ופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משקר את עצמי? במה? שיש class action על תיבות של jetco? אולי אתה משקר אותנו? וחוץ מזה לקרא למשהו שקרן זה לא לעניין. זה הדעה שלי, הבאתי נימוקים ענייניים. תתמודד, ואני מבקש שלא תקרא לי שקרן. תודה

אמרתי שאתה משקר לעצמך (שזו פעולה) ולא שקרן (שזה תיאור תכונת אופי). כמו בגירים, גם כאן אתה מתעלם מהדברים בשטח ולוקח את זה לאן שמתאים לדמיון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כותבים כאן שחום ואבק משפיעים על DSG7.

אני יכול להבין שחום קיצוני משפיע על DSG7.

אבל איך יכול להשפיע אבק??? אבק יכול להכנס לתוך DSG7? מישהו יכול להסביר לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תביעה נגד צ'מפיון - פרשת זיהום אויר

...

וואלה , מישהו מנערי האוצר כן הקשיב למה שכתבתי בזמנו : דיזלגייט זו תרמית מיסוי וציון ירוק של היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כותבים כאן שחום ואבק משפיעים על DSG7.

אני יכול להבין שחום קיצוני משפיע על DSG7.

אבל איך יכול להשפיע אבק??? אבק יכול להכנס לתוך DSG7? מישהו יכול להסביר לי?

באתי לשאול את אותה השאלה.. מכלול הגיר לא אמור להיות אטום הרמטית? למה שאבק ישפיע על משהו?

ואיך הDSG7 הרטוב מתמודד עם חום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם שנת 2017?

האם יש הבדל בגיר בין 2016 ל2017 דגם 7.5 ? למיטב הבנתי זה אותו הגיר

הרכב שלי בין שנתיים..עבר 700000 קמ..בזמן זה ,הקלאצ'ים הוחלפו פעמים וגם המוח.

לפי צמפיון מוסך מרכזי..אין אחריות שנה שלישית בגלל שהרכב נקנה כ 0 ק"מ ולא מהחברה.

אחריות 5 שנים מורחבת היא לרכבים עד 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם שנת 2017?

האם יש הבדל בגיר בין 2016 ל2017 דגם 7.5 ? למיטב הבנתי זה אותו הגיר

הרכב שלי בין שנתיים..עבר 700000 קמ..בזמן זה ,הקלאצ'ים הוחלפו פעמים וגם המוח.

לפי צמפיון מוסך מרכזי..אין אחריות שנה שלישית בגלל שהרכב נקנה כ 0 ק"מ ולא מהחברה.

אחריות 5 שנים מורחבת היא לרכבים עד 2015.

שימו לב, הספקנים מכמה הודעות מעל...

כמו שכל שנה הגיר הוא מעודכן, בלי הבעיות של הקודם.

כך גם האחריות לחמש שנים היא תמיד עד שנה קודמת לשלך.

אלא אם תתחיל להציף את זה מעלה, כל אחד בשיטתו הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...