Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון בולג'וינט (תפוח) ימני ושמאלי, לנסר 2008 - מחיר?

Miki lanser
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שלא עברתי טסט עם לנסר 2008, ונכשלתי בשלושה סעיפים שהם, גומיות לתפוח הגה ובולגונט ימיני ושמאלי

רציתי לדעת ממישהו עם נסיון,

מה המחיר של התיקון?

,ואם אפשרי רק תיקון ולא החלפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לתקן תפוחי מתלה (בול ג׳ויינט), רק להחליף.

ברכבים רבים נוהגים להחליף את כל המשולש כאשר התפוח תקול. לא בטוח אם זה המצב בלנסר אבל בסבירות גבוהה שכן.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר.

1 - בול ג'ויינט/תפוח משולש/, אם הוא מגיע בנפרד ויש אפשרות לפרק אותו מהמשולש אז אפשר להחליף רק אותו, אם לא אז כל המשולש מוחלף.

2,3 - תותבים/בוקסות. אפשר להחליף מבלי לגעת בכל המשולש, עם כלים טובים זה לא עניין גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מוסכניק אמר לי פעם שאא לתקן את זה, רק להחליף... מקווה בשבילך שמישהו יגיד שאני טועה...

(זה היה לפני שנים או לאחרונה ? כי אני רוצה לדעת מה העלות של זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקרה של המשולש בלאנסר אם גם הבולגויינט קרוע וגם התותב אז אין מנוס מלהחליף את כל המשולש. החלפתי עשרות משולשים כאלה ואתה יכול בראש שקט לשים את המשולשים הטורקיים הם יחזיקו לך כמה שנים טובות בכייף ועלותם כ 220 שח למשולש. עלות הרכבה תשתנה ממוסך למוסך אבל בסהכ ההרכבה היא פשוטה לוקחת כ 40 דקות בערך לפירוק המשולש הישן והרכבה של החדש כך שאני מאמין שייגבו ממך סביב ה 400 שח. אם יש לך את הכלים תעשה לבד. לא לשכוח כיוון פרונט בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקרה של המשולש בלאנסר אם גם הבולגויינט קרוע וגם התותב אז אין מנוס מלהחליף את כל המשולש. החלפתי עשרות משולשים כאלה ואתה יכול בראש שקט לשים את המשולשים הטורקיים הם יחזיקו לך כמה שנים טובות בכייף ועלותם כ 220 כך שאני מאמין שייגבו ממך סביב ה 400 שח. אם יש לך את הכלים תעשה לבד. לא לשכוח כיוון פרונט בסוף.

אני קיבלתי הצעת מחיר ממוסכניק של החלפה של המשולשים והתפוח, כולל עבודה 900₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע חבר (פותח השירשור),

אני רואה שזה דיון ראשון שלך פה בפורום.

אני ממליץ תפתח דיון חדש עם הנושא "המלצה למוסך להחלפת משולש במיצובישי לנסר".

אנשים שעברו את זה וכבר עשו את השיעורי בית שלהם יוכלו לחלוק מחוכמתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ תפתח דיון חדש עם הנושא "המלצה למוסך להחלפת משולש במיצובישי לנסר".

אנשים שעברו את זה וכבר עשו את השיעורי בית שלהם יוכלו לחלוק מחוכמתם...

אני ממליץ שלא לעשות זאת שכן השירשור החדש ימחק.

אין צורך (אסור) לפתוח שירשור כפול על אותו נושא.

פותח השירשור יכול לבקש המלצה למוסך גם בשירשור הזה פה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...