Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה הנחה הגיונית לקניית רכב חדש מתצוגה

raoulk
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידידה קנתה יונדאי איי10 1.2 ב69 אלף מתצוגה (אני חושב שמחיר חדש בערך 80 אלף

אחותי קנתה סלריו ב55 אלף (אני חושב שחדשה באיזור ה65+-)

כך שנראה שיש הנחות גם של 15 אחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כללי אצבע בנושא. אם מדובר בדגם עם צבע ייחודי או שאין הרבה ממנו במלאי ההנחה תהיה מזערית. אם מדובר בצבע סטנדרטי ובדגם נפוץ ההנחה תהיה גדולה יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 ש"ח זו הנחה עלובה בשביל רכב שהתעסקו אתו מאות מתענינים, פתחו וסגרו כל תא והזיזו כל ידית ודוושה

גם ניצלו את המצבר והטעינו מחדש

תוותר על המציאה ותיקח חדש מהניילונים

גם בטויוטה יש הנחות, תתחיל מזה שתשאיר את הטלפון שלך לנציג המכירות ותבקש שיחזרו אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה מעליבה.

תגיד למוכר שהציע לך שזו הצעה מעליבה לרכב תצוגה ואם הוא לא רציני אתה תלך למותג אחר.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סוכן מכירות אבל עבדתי בתחום קרוב לא מעט שנים.

קח טיפ ואני אצנזר: " על *ונה לא מאיימים ב *ין.

הצלחתי להבין את המשפט, אבל מי ה*ונה ומי ה*ין?

אני, הסוכן בחנות? הרכב עצמו? הבעלים של הסוכנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים פשוטות אתה לא הקונה האחרון על כדור הארץ. לא רוצה? נשאר חברים, ויבוא מי שזה מתאים לו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אפשר להגיד גם על הנחה של שקל בודד.

אינטואיטיבית 1000 זו הנחה קטנה לעניין כזה.

אם הרכב לא מרגיש שמשמשו אותו הייתי שמח לקבל הנחה של 4000 שח ומעלה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עכשיו נמכר ללקוח,שנרשם יד ראשונה,האם היד ה 2 תדע שהרכב נקנה מתצוגה,זה נרשם היכן שהוא ברישיון הרכב ? (כנראה שלא..)

קונה יד 2 ידע כי המוכר, בתור בן אדם אמין שומר חוק חייב בגילוי נאות - לספר לקונה כל מה שידוע לו על הרכב :-)

חוץ מזה אם קנית את הרכב בהנחה, נגיד 5%, לא נראה הגיוני שאת אותו אחוז ההנחה תעביר לזה שקונה ממך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה יד 2 ידע כי המוכר, בתור בן אדם אמין שומר חוק חייב בגילוי נאות - לספר לקונה כל מה שידוע לו על הרכב :-)

חוץ מזה אם קנית את הרכב בהנחה, נגיד 5%, לא נראה הגיוני שאת אותו אחוז ההנחה תעביר לזה שקונה ממך?

את האמת --> לא. אתה ההנחה הזאת אני מקבל כי אני מוותר על משהו, או שהמוכר בא לקראתי .

יש מלא מבצעים בקניית רכב, לדוגמא , עכשיו יש בטויוטה מבצע שמקבלים כרטיס תדלוק של 5,500 ש"ח. אתה היית מעביר את זה (או אפילו חלק מזה) לקונה שיקנה ממך את הרכב עוד שנתיים שלוש?

ואם היה מבצע בסוף השנה שהם מוכרים בהנחה של 10 אלף ש"ח כי תיכף נכנס המודל החדש - אתה היית מוריד 10 אלף ממחיר המחירון שאתה מוכר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנמכר במבצעים, אין כמעט סיכוי למכור במחירון מלא בלי לשקלל את מחיר המבצע.

כי אחרת מתקבל מצב לא הגיוני, מחיר מחירון של רכב אחרי שנה על הכביש יוצא יותר גבוה ממה ששולם עליו במבצע כשהיה חדש.

מי שעושה שיעורי בית ובודק יותר לעמק יגלה את זה בקלות ולא ישלם 70 אלף שקל לרכב משומש שנרכש חדש ב 68 כאשר מחיר מחירון רשמי היה נגיד 80.

לגופו של עניין, השאלה פשוטה:

האם רכב מתצוגה שווה פחות מרכב לא מתצוגה?

אם כן שווה פחות, למה הוא שווה פחות רק ליד הראשונה ולא לשניה-שלישית?

אם לא שווה פחות, למה בכלל נהוג לתת הנחה על רכב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד דברים ברכב חדש מעבר למכירה עתידית ואיזה הנחה לגלם או לא לגלם למוכר ולבעלים הבא של הרכב, אני בתור קונה, אם היו מציעים לי הנחה של 1000 שקלים בלבד על רכב שישב כמה חודשים באולם תצוגה, שישבו בו, נגעו בו, הזיזו, השתעלו בו וכו׳, זו הנחה שמבזה אותי בתור לקוח ואת הנציג בתור מוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...