Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב היברידי

ארז אבן דרך הגוף
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אשמח מאד לעזרתכם.

אני מחפש להוריד עלויות ברכישת רכבים לצי רכב. חשבתי על רכב היברידי שמעניק הנחה במיסוי וגם חסכוני בדלק. ממה שהבנתי החל מ -2020 יחול המיסוי החדש על רכבים ומס הקנייה יעלה, כך שכדאי לרכוש כבר בשנה הקרובה. עדיף לרכוש רכב שהציון הירוק שלו עד 100 כי אז ההטבה המירבית היא 60 אלף ש"ח, ציון עד 130 מעניק הטבה של עד 20 אלף ש"ח.

1. אשמח לקבל המלצה לרכבים, הן מיני והן משפחתיות או משפחתיות בינוניות (זקוק ל25 קטנות ו - 25 משפחתיות/משפחתיות קטנות)

2.להבין כמה הן עולות לפי חוקי המס החדשים או לקבל הסבר איך לחשב את המחיר ואחשב בעצמי :)

3. אם יש למישהו כיוון אחר מרכישת רכב היברידי שיכול להפחית אף עוד יותר את המחיר אשמח לשמוע.

תודה!

ארז.

עריכה אחרונה על ידי yulianx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אף אחד לא יודע אם בכלל ומתי ישונה המס על כלי רכב הברידיים. ולכן לא ניתן לחשב דבר על פי חוקי חדשים שלא באו לעולם. בחמש שנים האחרונות אמרו זאת כל שנה ושום דבר לא קרה.

2. לרכב הברידי שנרכש ב-2019 מקסימום ייקור יהיה בשיעור ההטבה הנוכחית ( 500 ש"ח )

3. לגבי משפחתית טויוטה קורולה הברידית ו/או יונדאי איוניק הן סוג של ברירות מחדל.

ממליץ לך לפנות לחברות הליסינג הגדולות ולקבל הצעות, יש שוני גדול בין מה שמוצע בשוק, למה שחברות הליסינג מציעות. ולעיתים בגלל מצבעים נקודתיים תוכל לקבל הצעות אטרקטיביות לדדגמים שלא חשבת עליהם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה שלנו אף אחד לא יודע מה יקרה בעוד יומיים שלא לדבר על 2020 וזה גם בלי לקחת בחשבון את המצב הפוליטי המטורף שאנחנו נמצאים בו היום.

סתם דוגמא בתחילת השנה שדיברו על שינוי חישוב המס באפריל בכל מקום באינטרנט ובעיתונות הביאו כדוגמא את הפריוס שהמחיר שלה עומד לעלות ב 10K עד 15K שקל.

בסופו של דבר המחיר שלה לא עלה אפילו בשקל אחד.

בכל מקרה אם אני הייתי אחראי לרכישה של 50 רכבים נראה לי שהייתי מחפש עצות כלכליות במקומות קצת יותר מקצועיים מפורום באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי orenweb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...