Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות על רכב

gomo
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הסוחר יונה צחורה והוא בטוח שיצליח למכור את הרכב תוך 14 יום ברווח כלשהו , אז לא צריכה להיות לו שום בעיה להעביר את הרכב על שמו.

אין שום עליות נוספות.. זה עולה בדיוק אותו דבר.

אבל .. אם הוא סוג של סוחר שקונה ומוכר בצורה כזאת אז לא יעזור לך כלום... הוא לא יונה צחורה ולא ברור מה יעלה בגורל הרכב,

הצעה - תפרסם את הרכב ביד 2 ופה ב500 ש"ח יותר מהמחיר שסגרת איתו אני בטוח שתוך 14 יום תצליח למצוא סוחר מורשה שיסכים באותו מחיר עם העברת בעלות תקינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוכר את הרכב למרבה במחיר. אם זה הקונה היחיד אז הייתי מוריד 1000 שקל בלי להסס, אולי מתמקח לגבי סכום ההורדה (ניפגש באמצע) אלא אם כן הרכב נמכר ב-500 ש"ח, רק אז לא הייתי מוריד 1000 ש"ח.

וכל זה בשביל ראש שקט, לא להיכנס למיטה חולה. ראש שקט שווה הרבה יותר מ-1000 ש"ח במכירת רכב.

לדעתי אבל הקונה יתקפל ולא יסכים לעניין הזה. ככה הוא מתנהל.

למה ראש שקט?

עבירות תנועה, ביצוע עבירות פליליות עם הרכב, הרכב מעורב בתאונה ויבואו אליך שוטרים לפנות בוקר (קרה בעבר, לפני עידן המחשוב הישיר).

הקונה שלו יתבע אותו (הריץ ק"מ, הסתיר תאונות) ואתה תקרא להעיד במשפט.

אולי כן, ואולי לא. לא שווה לוותר על 1000 ש"ח? לרוב זה סכום די פעוט במכירת רכב.

הייתי גם משדרג את הכותרת. פעמיים אותה כותרת בנושאים שונים זאת לא כותרת עניינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על מאזדה 5 שנת 2010.

220000 קילומטר אבל באמת במצב טוב ומטופל קבוע (עם ריג'קטים קטנים אבל לא משמעותיים)

המחירון נושק ל 35.

שורה תחתונה הסכמתי למכור לו אותה ב 24 אלף לאחר שמפורסמת ביד 2 כשלושה שבועות.

אמור, להוריד עוד 1000 אני כבר לא מוכן, מאמין שעם סבלנות אמכור יותר לכיוון ה 27 אלף.

שורה תחתונה- כשהסוחר הלך, הוא היה די כעוס כי כבר הגיע אלי פעמיים. ואמר שלא יגיע פעם שלישי , ואם כן, לא יציע את אותו המחיר.

כרגע אני לא אתקשר איתו, אם יצור קשר שוב וייתן את אותו המחיר - מניח שארוץ על זה וזהו.

תודה לכולם על הייעוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הסיבה שבא פעמיים, אבל בפעם השנייה שהגיע כבר הייתם צריכים לסכם על מחיר.

השיטות שלו מתאימות יותר למוכר ארטיקים בים "אני הולך", ומסתבר שפועלות גם בתחום הרכב.

די סביר להגיע שלוש פעמים כדי לקנות רכב, או לפחות פעמיים. אלא אם מדובר במרחק גדול.

לא יודע לגבי המחירון של מזדה, המחירים נשמעים לי גבוהים, והק"מ די גבוה. סוחר מייד ינסה להפחית ק"מ (אבל זה יתגלה לפחות בטסט הראשון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בגלל המשפט האחרון הוא לא מעוניין להופיע בתור בעלים זמניים של הרכב..

ואז אחרי שהזיוף יתגלה, יחפשו את פותח השרשור...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...