Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לרכב - מה החברה שלכם ואם מומלץ

YogiBear2k
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שחשוב הוא הסוכן. זה שאמור לייצג אותך מול החברה, להדריך אותך הן ברכישת הפוליסה והן בטיפול ב"מקרי ביטוח". הסוכן מתים לך את הפוליסה, למשל אצלי יש רכב המבוטח ב"כלל" ויש המבוטח ב"איילון". עבל אצל אותו סוכן. והוא טיפל יפה מאד בתאונה שהתרחשה זמן קצר לאחר שהעברתי אליו את הטיפול בביטוח הרכב.

הניסיון שלי עם חברות ביטוח ישירות הוא מהעבר הרחוק, אמנם חיובי, אבל קשה להסיק ממה שהתרחש לפני 20 שנה על התנהלותן כיום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי עוד לא הייתי צריך להפעיל ביטוח, הייתי מבוטח ב״כלל״ לאחר מכן הייתי מבוטח שנתיים ב״ביטוח ישיר״ והיום אני מבוטח ב״הפניקס״ שנתנו לי את ההצעה הכי טובה בהתאם לדרישות שלי (מוסכי הסדר הם מוסכי יבואן, ביטול השתתפות עצמית ורכב חלופי מהיום הראשון של התאונה), כן קיבלתי הצעות זולות יותר בכמה מאות שקלים אבל הן נפסלו בגלל שנפלו באחת או יותר מהדרישות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לליאל שהדגיש שלא תמיד ההצעה הזולה ביותר היא המתאימה ביותר - וזה נכון בהרבה עניינים, לא רק ביטוח.

קבל כמה הצעות ובדוק את תנאיהן, ואז בחר בהצעה המתאימה ביותר לצרכיך​.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש המלצה על סוכן ביטוח - תבקש.

אם אתה רוצה לברר מחירים - אין שום משמעות למחיר שאני אקבל לעומת המחיר שאתה תקבל, אפילו מאותה החברה, בגלל שמאפייני הסיכון שלנו שונים.

אז מה בדיוק השאלה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים חידשתי ביטוח.

איכשהו הגעתי לפניקס וקיבלתי מהם הצעה יותר זולה מכל החברות שניסיתי, והכיסוי הביטוחי שנתנו לי רחב יותר מכל ממהצעות האחרות (היותר יקרות) שקיבלתי.

הופתעתי. ממליץ לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברה יש את המודלים שלה. לכן עבור אותו רכב תוכל למצוא מחירים שונים בחברות שונות, לפעמים ההפרשים עומדים על מאות שקלים.

אני אישית עזבתי את כל הסוכנים ועברתי לעבוד ישירות מול החברות. אמנם לא נזקקתי לשירותיהם (טפו, טפו, טפו) אבל גיליתי שזה הרבה יותר קל מאשר לעבוד עם סוכן.

כרגע מבטח שתי מכוניות, אחת בכלל ואחת בשירביט. כל שנה עושה סקר מחירים בין 4-5 חברות, מוודא שהפוליסה מתאימה ואז סוגר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי את ביטוח ישיר(9 מיליון או ביטוח ynet) הכי נוח לבעלי ואג.

מוסכי הסדר שלהם הם מוסכי צ'מפיון מורשים.

הוספת נהג מזדמן נעשת בלחיצת כפתור באתר.

זמינים ועוזרים בעת הצורך.

מחירים הוגנים, ניתן לעשות משא ומתן על המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...