Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למוסך מתמחה ברנו באזור חיפה/נתניה

boazz82
שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי ב"שני שרות לרכב" שברח' שלמה בן יוסף 38 א.ת קרית אתא,

טל' 04-8720232 או 050-4556666.

בברכה - רפי לין

עריכה אחרונה על ידי רפי לין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אתה שולח אנשים שלא מבינים בתחום הרכב כדי לבדוק את העסק? על סמך מה מבוססות ההמלצות שלך? כי, לדעתי, המלצה על סמך ביקור בעסק, אם בכלל, לא שווה כל כך לבעל הרכב.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אתה שולח אנשים שלא מבינים בתחום הרכב כדי לבדוק את העסק? על סמך מה מבוססות ההמלצות שלך? כי, לדעתי, המלצה על סמך ביקור בעסק, אם בכלל, לא שווה כל כך לבעל הרכב.

למעשה כבר הייתי במוסך הזה אבל לא אהבתי את צורת העבודה שמעבירים את כל הרכב בדיקה ומגיעים עם רשימת מכולת לשלל טיפולים לא הכרחיים.

ואז גם לאחר שמקצצים ומקצצים נשארים עם נזק של מאות שקלים במקרה הטוב. ההרגשה היא שאתה יוצא פראייר. לכן אני מחפש חלופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אתה שולח אנשים שלא מבינים בתחום הרכב כדי לבדוק את העסק?

הכוונה היא לאנשים שכן מבינים בתחום הרכב אבל משחקים כאילו הם לא מבינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת טיפול גדול, מחפש מוסך שמכיר רנו (מגאן) ולא מורשה (בגלל המחיר..).

מישהו מקצועי אבל שלא שוחט.

באזור חיפה או אזור התעשיה הישן בנתניה.

אני מטפל בקליאו שלי במוסך ויקטורי בקרית אתא. הגעתי בעקבות המלצות כאן בפורום ועד עכשיו אני מרוצה. עבודה מקצועית ומסודרת ככל שאני יכול להעיד וויקטור אדם ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...