Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי עור חדש להגה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברה,

משתף סרטון קצר על פרוייקט נוסף שעשיתי, תפירת הגה מלאה, סוף סוף החליטו לייצר קיט כזה לרכב שלי )

[video=youtube;55eml-hQMhc]

אשמח שתפנקו בLIKE ביוטיוב אם אהבתם, אם לא אהבתם שימו בכל מקרה לא עולה כסף )

אגב, מה דעתכם על הסגנון של סרטונים קצרים של כ5 דקות? לא מדריכים אלה יותר סרטוני מוטיבציה לDIY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם תפרתי בצורה דומה,

שרד משהו כמו 30 אלף קילומטר והתקלף למוות לצערי.

בכל מקרה אחלה עבודה!

64813112_324032298518649_3759272650988322816_n.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, מתסכל לעשות את זה בחום הנוראי שיש בארץ, הרכב צריך להיות מונע עם מזגן וכל התזוזות גורמות להפעלה פתאומית של הוישרים והאיתותים :roll:

יש לי אותו שק מעור של ידית הילוכים שתפרתי אצלי, בנוסף לידית הילוכים הזו שהייתה אצלי בגטס פעם :)

לגבי ההגה - אני מעדיף את אלו שלא מתלבשים קומפלט על ההגה, אין הבדל משמעותי עבורי.

הקודם באמת התקלף אחרי שנה, אבל הנוכחי נראה כמו חדש כבר אחרי שנה

0d0ba849-6845-4835-8020-a974e17cef33.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לאחרונה "תפרתי" כיסוי הגה שהגיע מעליאקספרס.

מאוד נוח, נעים למגע, משדרג את פנים הרכב.

ממליץ בחום.

59636640_10211767743468923_6858142733882621952_o.jpg

למי שמתעניין לגבי המוצר הספציפי הזה:

https://www.aliexpress.com/item/Fiber-Leather-Car-Steering-Wheel-Cover-Stitch-On-Wrap-with-Needle-Thread-Steering-whee-Braid-Protection/32890577534.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.23ef4c4d9s9bjW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בחומר בין הכיסוי עור הרגיל לכיסוי שמותאם להגה. יש לי את שניהם והכיסוי שמותאם מרגיש מאוד זול ונראה מהסוג שייתקלף מהר עם החיכוך ביד. ואז תפרתי את הסטנדרט בשני רכבים אצלי. מחזיק מעמד יפה מאוד כבר שנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, אני עשיתי משהו דומה רק לא עם התאמה מלאה להגה עבור הסוואנה וזה מרגיש ומחזיק מצויין.

אני רואה עכשיו שיש כזה אבל מותאם בול גם לסורנטו שקניתי לאישתי וההגה של זקוק לזה.

נראה נהדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים ושימושי מאוד!!! אשמח אם תעשהמדריך קצר איך עושים את זה בפועל.
https://www.elian.co.il/steering-wheel-cover-leather-561101c700wk/
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מנסה לעשות עבודה כזו בדודג' או שאני גומר מיכל דלק או שאני גומר במד"א

אין מצב בעולם שתהיה לי הסבלנות לעשות כזה דבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היי,

במזדה 2 שלי -2017- העור התעשייתי שמצפה את ההגה הפך חלקלק לגמרי ולא נעים לאחיזה.

חושב לצפות אותו בעור אמיתי חדש, אבל כיסוי מותאם שיראה כמו המקור.

המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...