Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש למישהו כתבה על נסיעת מבחן לקוואסאקי החדש ה-z750 s

זאוס 750
שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהינתי לקרוא את המבחנים,מדובר ביופי של אופנוע שקולע מאד לטעמי אלא שמבקשים עבורו 78000 ש"ח!

על מה? על מה?

שום דבר חדש,שום דבר יקר,אופנוע פשוט המבוסס על מכללים זולים וקיימים,בניה זולה ופשוטה,אופנוע שנועד מעצם קיומו להיות אופנוע הגיוני וזול,חתיכת מנוע עם מושב על כמה צינורות,על מה אנו צריכים לשלם סכום שהוא לא הגיוני בשום קנה מידה עולמי.

נכון שהאופנענות היא מחלה קשה שגורמת לנו לפעמים להתנהג כמו נרקומנים בקריז ולשלם כמעט כל מחיר אבל יש גבול. היבואנים מצד אחד,המדינה מצד שני .

עולם האופנועים הישראלי מת מזמן, אני רוכב משנת 1985 וכיום קשה לראות אופנוע חדש מסתובב וזה במדינה שמתאימה מאד לרכיבה ושצריכה לעודד פתרון דו גלגלי לצפיפות איומה ונוראה.

חבל!

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהינתי לקרוא את המבחנים,מדובר ביופי של אופנוע שקולע מאד לטעמי אלא שמבקשים עבורו 78000 ש"ח!

על מה? על מה?

שום דבר חדש,שום דבר יקר,אופנוע פשוט המבוסס על מכללים זולים וקיימים,בניה זולה ופשוטה,אופנוע שנועד מעצם קיומו להיות אופנוע הגיוני וזול,חתיכת מנוע עם מושב על כמה צינורות,על מה אנו צריכים לשלם סכום שהוא לא הגיוני בשום קנה מידה עולמי.

נכון שהאופנענות היא מחלה קשה שגורמת לנו לפעמים להתנהג כמו נרקומנים בקריז ולשלם כמעט כל מחיר אבל יש גבול. היבואנים מצד אחד,המדינה מצד שני .

עולם האופנועים הישראלי מת מזמן, אני רוכב משנת 1985 וכיום קשה לראות אופנוע חדש מסתובב וזה במדינה שמתאימה מאד לרכיבה ושצריכה לעודד פתרון דו גלגלי לצפיפות איומה ונוראה.

חבל!

בדיוק בשעות הבוקר המאוחרות, עמד לידי בחור מבוגר שזה עתה קיבל מידי המוסך את הבנדיט

1200 החדש שלו... הייתי לידו כשהוא קיבל אותו.

קשה אולי..., אבל יותר כואב...

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה, מודה, מודה לך על ההפניות, אגב, רכשתי את האופנוע לפני כשבועיים והוא מדהים.

זאוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה, מודה, מודה לך על ההפניות, אגב, רכשתי את האופנוע לפני כשבועיים והוא מדהים.

זאוס

תתחדש! באמת אופנוע מדהים! :beerchug:

(חבל שאין את גרסת הסטריט פייטר בארץ)

JoyRider בתפוז... :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...