Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת פיוניר AVH-1300NEX על ספייס סטאר 14

PPF
שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי היום את המערכת הנל מאמזון והיא צפויה להגיע בשבועיים הקרובים. קראתי המון על התקנה עצמאית של המערכת וראיתי גם המון סרטונים ביוטיוב. צילמתי את המערכת הנוכחית שיש לי ברכב (הרכב הגיע חדש עם מערכת סינית התקנה של גיל קאר)

64554658_10157482651238970_245984193064992768_o.jpgIMG_0551.jpgIMG_0553.jpgIMG_0554.jpgIMG_0559.jpg

1. פאנל אני אקנה במידה והפאנל הנוכחי לא יתאים
  2. כדי שהכפתורים בהגה יעבדו אני צריך לקנות Metra Axxess ASWC-1
  3. מתאם צמה של Metra 70-7005

השאלה שלי היא כזאת - אני לא אצטרך לחתוך את החוטים שיוצאים מתוך הרכב נכון? בשביל זה הרי יש את המתאם לצמה? עברתי על כמה תרשימים שמראים את הצבע של כל חוט ומה הייעוד שלו. לפי הסרטונים זה לא נראה מסובך.

לגבי ה

Metra Axxess ASWC-1 ראיתי שהוא מאוד פופולרי - מה לגבי PAC?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם את המערכת הנוראית הזו ואני גם בעלים של ספייס סטאר שמחפש להחליף אותה. ממליץ לך לרכוש מכשיר של joying אנדרואיד מלא בלי כאבי ראש

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אחי היקר התכוונתי למערכת הסינית שיש לי כרגע כמו אצלל

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

אההההההה הבנתי אותך זהו משהו לא הסתדר לי. כן המערכת זבל שאין דברים כאלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההההההה הבנתי אותך זהו משהו לא הסתדר לי. כן המערכת זבל שאין דברים כאלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כן זבל במיליון אחוז חחחח

אפשר לדעת למה המערכת המקורית שבאה עם הרכב לא טובה?

ואיזה הייתם ממליצים בשביל אנדרואיד?

אני שואל כי אני כנראה אקנה ספייס סטאר שיש בה מערכת רדיו פשוטה אבל עם בקרת שיוט והייתי רוצה מערכת מולטימדיה

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה המערכת המקורית שבאה עם הרכב לא טובה?

ואיזה הייתם ממליצים בשביל אנדרואיד?

אני שואל כי אני כנראה אקנה ספייס סטאר שיש בה מערכת רדיו פשוטה אבל עם בקרת שיוט והייתי רוצה מערכת מולטימדיה

תלוי איזה מערכת תהיה מותקנת. יש שנתונים שהגיעו עם מערכת של יצרן מוכר והיא כאמור תפעל מעולה. במידה ולא אז כדאי להחליף.

הכל תלוי בתקציב ובדרישה שלך מהמערכת.

הייתי ממליץ לקנות מערכת שתומכת ב Android Auto ו-CarPlay

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה מערכת תהיה מותקנת. יש שנתונים שהגיעו עם מערכת של יצרן מוכר והיא כאמור תפעל מעולה. במידה ולא אז כדאי להחליף.

הכל תלוי בתקציב ובדרישה שלך מהמערכת.

הייתי ממליץ לקנות מערכת שתומכת ב Android Auto ו-CarPlay

Sent from my iPad using Tapatalk

לא קראת את כל מה שכתבתי או שלא הבנת, הרכב שאני רוצה לשים בו מערכת מולטימדיה יש בו מערכת רדיו דיסק פשוטה של היצרן כזאת:500_500_productGfx_2a24047e9f26fd48e3bc502d94d55eeb.jpg

השנתון של הרכב הוא 14 כמו שלך בגרסה עם המפתח הרגיל

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין מערכת מולטימדיה דאבל דין אין שום בעיה. אם תרצה שהמערכת שלי תגיע אני אתן לך עליה חוות דעת.

אשמח לקבל חוות דעתך אחרי ההתקנה :wink:

אני אישית הייתי מעדיף מערכת עם גלגלת לווליום כמו של היבואן זה יותר נוח לשימוש תוך כדי הנסיעה מאשר לחצני מגע

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...