Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1,001 סוסים אצילים בסלון

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוע 16 צילינדרים בנפח 8,000 סמ"ק, 1,001 כ"ס ו-406 קמ"ש מהירות מירבית.

הבוגאטי 16.4 EB ויירון, הטובה בעולם, המתקדמת מכולן והיקרה ביותר.

בעלי המכונית יוכלו לנסות בכוחות עצמם להשיג 300 קמ"ש בתוך 13 שניות ממצב עמידה. 100 קמ"ש יושגו בתוך כשלוש שניות(!).

הויירון הראשונה תעבור לידי הרוכש המאושר בסוף 2003 אחרי שישלם תמורתה לפחות מיליון דולר. כל לקוח ייאלץ להגיע לטירת סנט ז'אן שבמולזהיים, הנמצאת בחבל אלזס שבצרפת, כדי לקבל את המכונית. שם יארחו אותו בכבוד כמה ימים, שבמהלכם יעבור הדרכה מעמיקה על המכונית, כולל נהיגה במסלול מירוצים.

הנה כמה תמונות להנאתכם:

bugatti_veyron_1.jpg

03164.jpg

ומבפנים:

bugatti_eb164veyron2001_2.jpg

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה מזכיר לי כמה משפטים שישראלים אוהבים להגיד על מכוניות ספורטיביות, וישמחו להגיד על הויירון:

"נו באמת.... איפה תיסע 406 קמ"ש בארץ?" (יש בזה משהו)

"0-300 ב- 13 שניות? כמה עושה את זה הלנטיס?" (תאמינו או לא - אני חושב שיהיו שישאלו את השאלה הזו)

"גם לאוטו שלי יש 4 גלגלים ומנוע, והוא עולה הרבה פחות" (כן, וגם לחותנת שלך יש.... שתי עיניים ואף, ובכל זאת אתה מעדיף את אנג'לינה ג'ולי)

"כל כך הרבה כסף ורק שתי דלתות?" (כן, אבל ראית איזה דלתות?)

"כמה זה - 16 כח?" (מזקנים בלבד)

"אוטו ממש נמוך! ממש לא נוח להיכנס ולצאת!" (נכון, זו שאלה חשובה בחיי היום יום, אבל אם אני אכנס פעם אחת אני ממש לא ארצה לצאת!)

"הסחירות באדמה, מי יקנה אותו?" (אני!)

"בוגאטי... זה לא זה ששיחק ב"בצהרי היום"?" (יופי נחמה...)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה מזכיר לי כמה משפטים שישראלים אוהבים להגיד על מכוניות ספורטיביות, וישמחו להגיד על הויירון:

(יופי נחמה...)

אבל מה .... לפחות אוטומט!

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, הסיכוי לפגוש וויירון בכביש הציבורי, בכלל זה בכבישים של גרמניה שבהם אין הגבלת מהירות, קלוש. אבל, בין עומאן לדובאי, באמצע המדבר, יש כביש ישר כמעט לחלוטין באורך 18 ק"מ, לשימושם של ברוני הנפט, שלא צריכים לקבל אישור לסגור כביש כדי לספק את חדוות הנהיגה שלהם.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...