Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי חתולים התפקדו, מחפש המלצה על אוכל יבש לחתול בוגר

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם נטורל באלאנס אולטרה פרימיום.

מסכים לגבי מה שנאמר פה, הרויאל קנין שרוב הוטרינרים טוענים שהוא מעולה, לא נחשב בכלל בדירוג של החברות המובילות והאיכותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לחתולים בביתי אני רוכש מזון של חברה בשם ANCAT, יש מספר מועט של חנויות שניתן למצוא אותו.

החתולים משוגעים עליו, העלות הינה סביב 220 עד 250 ל 15 ק"ג. כבר מספר שנים בשימוש.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא קלאסית למזון שמצד אחד הוא ממש משובח ומצד שני, עלום שם ולכן גם זול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות,

אתמול אחרי העבודה קפצתי לחנות חיות הקבועה שלי וביקשתי דוגמית של נטורל בלאנס לייט. המוכר בשימחה הביא לי כמות יפה מאוד (בערך אוכל של 3 ימים).

הנבלה הקטנה שלי התנפל על האוכל הזה כאילו לא אכל שבוע. ניראה שקשיי הסתגלות לא יהיו לנו.

nutz.jpg

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתולים מתים על תירס (לך תבין) .

חשבתי שזאת המוזרות רק של החתולה שלי, אבל מסתבר שלא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרישת שלום ממוריס, פליקס וטוקסי שביקשו למסור שהם נהנים מאד ממזון בשם MONGE.הנ"ל החליף את הרויאל קנין, מיוצר באיטליה, הרכיב העיקרי הוא בשר עוף וטעים להם.כפי שצוין ע"י אחרים, אני מחליף מדי פעם ומגוון, לרוב הם מרוצים מהשינוי (באופן מוזר הם אוהבים גיוון) וזה גם נכון בריאותית.חתולי הרחוב שאנו מאכילים (רבים, רבים..) מקבלים ואוהבים "ג'וסי קאט" של חברת ג'וסרה הגרמנית שמייצרת גם מזון פרמיום שנחשב טוב.

IMG_20190401_213908.jpg

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק...השלישייה זו גובה ממני לא רק כסף טוב, גם את מעט הזמן הפנוי, המנוחה והעצבים שעוד נותרו.אבל יש בהם, בעבריינים הללו, משהו....

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הוסבר ע"י מגדלת חתולים שיש לפסול על הסף כל אוכל שמכיל תירס, חיטה וסויה ושכדאי לעבור על כל רשימת המרכיבים ולבחור את מה שנראה טוב מבחינת שאר המרכיבים. שתירס, חיטה וסויה לא בריא לחתול ונועד למכר את החתול לאותו האוכל (למכר זה בעיקר תירס אני חושב, לא זוכר במדויק). מאז הפסקנו לרכוש רויאל קנין. פרופלאן גם נפסל, כבר לא זוכר מה יש בו. מסתבר שיש המון מותגים עם אוכל בריא ללא המרכיבים שציינתי, הם יקרים יותר בסופו של דבר, אבל לא בהרבה (רויאל קנין יקר יחסית גם). לא יודע עד כמה דבריה נכונים, אך מכיוון שלנו אין מושג בנושא, קיבלנו ויישמנו. אולי זה חשוב במיוחד עבור חתול גזעי.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה היא החליטה שחיטה ותירס זה ממכר לחתולים אבל בגדול, קוראים לזה בתעשיה FILLER, מוצר זול ופשוט שלא תורם כלום לחתול (להבדיל מכלבים שכן) ותרומתו היחידה למזון היא בניפוח שק המזון.

אה, היא אמרה גם משהו לא מחמיא על וטרינרים והמלצותיהם לאוכל. תנחשו לבד. :wink:

כשאתה רואה שעל השלט של המרפאה יש לוגו גדול של חברת מזון (תמיד יש), אתה כבר יודע על מה הוא ימליץ ולמה ממליץ דווקא עליו.

תועמלנות רפואית זה כסף קטן לעומת מה שהולך שם (כי אין להם את מגבלת האטיקה' כי במרפאה וטרינרית מתגלגל הרבה יותר כסף מאשר רופא קופ"ח ובגלל שהוטרינר עצמו הוא זה שמוכר את התרופה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הומלץ לי היום על happy cat. האם הם טובים? מתומחרים מול פרופלן. מרכיב ראשון בשק שבדקתי היה עוף, אח"כ אורז ואחריו תירס. תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפי קט יש 3 רמות איכות.

מינקס- זו הפשוטה ביותר. מזון סביר למי שלא מחפש כלום מיוחד.

הפי קט (ללא כל שם מיוחד) - יותר איכותי, רכיב ראשון אכן עוף. מזון טוב מאוד.

הפי קט סנסטיב - נטול דגנים. הרבה יותר רכיבי חלבון מהחי. לא בהכרח שזה יותר טוב, הדעות חלוקות בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...