Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי חתולים התפקדו, מחפש המלצה על אוכל יבש לחתול בוגר

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכירו, זה נוץ, הוא בן 6, ונמאס לו לאכול אוכל של להקט.

20190622_144637.jpg IMG-20190311-WA0000.jpg

ליתר דיוק, לי נמאס מאוכל של להקט, כיוון שהם שינו את האריזה, וחתכו 2 קילו, השאירו את המחיר כפי שהוא.

אבל מרגישים שגם החתול פחות אוהב את התוצאה, בעיקר כיוון שגודל חתיכות האוכל נהיה קטן יותר.

בקיצור, מחפש המלצה לאוכל בריא וטוב לחתול בוגר, ממש לא מחפש את הזול ביותר, אלא תמורה טובה לכסף.

עדיפות לאריזות הכוללות שקיות נפרדות, לשמירה על הטריות.

אה, ונוץ גם ביקש שהקריסטלים לא יהיו קטנים מידי.

תודה לממליצים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשורה התחתונה, לאורך שנים, ההבדל בשקלים בין מזון זול (התחתית שמכונה לה קט) לבין המזון היקר הוא לא כזה שישבור חובב חיות.

יש לי ניסיון טוב עם רויאל קנין - אצלי היא אוכלת גרסה לחתולי בית / פרסיים. ההבדל בריח השתן בין האוכל הפשוט ליקר - ניכר, בעיקר אצל זכרים.

מאז פרשת רמדיה אני משתדל לגוון - פעם רויאל קנין, פעם פרו פלאן, פעם האפי קט (משהו גרמני כלשהו) ולאחרונה גם בווריאציות של נטול-דגנים / grain free, יענו פחמימות רק מהאורז.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רויאל קנין או פרופלאן. וגם אוכל רטוב לפחות פעם ביום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריסקיז ירוק.

הסיפור אצלי הוא כזה, החתול היה מוכן לאכול אך ורק פורינה קאט צ'או, למי שזוכר. מה לא עשיתי כדי למצוא לו את המותג, עד שנעלם לגמרי מהשוק.

בסוף הבאתי לו את הפריסקיז והוא נאלץ להתמודד בגבורה, ואוכל את זה בתאבון כבר כמה שנים.

הוא לא מוכן לאכול שום אוכל חוץ מהיבש.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתולה סיאמית בת 9 וחתול סקוטי בן 5.

אוכלים או פרו פלאן או רויאל קנין או brit care, עושים להם כל הזמן אלטרנציה בין סוגי מזון.

לגבי רטוב - כל פעם משהו אחר, לרוב זה של schezir.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* לה קט לא רק שינו אריזה/ משקל/ גרגר וכו', אלא תכלס, אין יותר לה קט.

המפעל במעברות נסגר והלה קט שאתה קונה זה אוכל צ'כי שמיוצר תחת שמות אחרים ומשווק בכל העולם (מה שנקרא מוצר מדבקה) ונכתב עליו לה קט.

זאת לא הפורמולה של לה קט שרק מיוצרת בצכיה אלא אוכל אחר לחלוטין שפשוט החליטו לקרוא לו לה קט (אותו כנל לבונזו).

*יש הרבה המלצות טובות ונהדרות לאוכל לחתולים, אבל חתול זה לא כלב, הוא לא אוכל מה שאתה רוצה אלא מה שהוא רוצה!

הייתי ממליץ לגשת לחנות החיות שלך ולבקש דוגמיות ולראות איך החתול מגיב לאוכל.

בגדול, אתה צריך בחתול לשאוף לכמה שפחות דגנים ברכיבים אבל מנסיון עשיר, לא תמיד החתולים מוכנים לשתף פעולה עם זה.

חתולים מתים על תירס (לך תבין) ואוכל עם תירס (שזה בדכ ברמת "זבל") נאכל בשניה.

תן להם את האוכל מהסטייל החדש (80% בשר, 20% פירות וירקות) והרבה פעמים הם מרחרחים, מעקמים פרצוף והולכים.

* מי שמאכיל ברויאל קנין יורינרי, קח בחשבון שעפ"י הוראות היצרן, יש להאכיל אך ורק למשך חצי שנה.

אם הוטרינר ממשיך למכור לך, זה כי זה כסף קל עבורו, לא כי הוא דואג לחתול שלך (ההפך, לא מעניין אותו שהוא מזיק לחתול).

* אני מאוד ממליץ להחליף לחתול סוג אוכל כל 2-3 שקים, בנוסף לזה שאין מזון מושלם והמגוון יעשה טוב לחתול, זה גם ימנע מכם להתקע עם חתול שפתאום נפסק היבוא של האוכל והחתול לא מוכן לאכול כלום אחר (או שצאריך לדוגמא להעביר אותו למזון רפואי).

בימים אלא רויאל קנין מפסיקים שיווק בישראל, איזה צרות יש לאנשים עם החתולים, חבל על הזמן!!!

הערה אחרונה, דיי מבאס לראות שרובכם מאכילים במותגי על (פרו פלן, רויאל קנין, פריסקיז) שהם פח הזבל של תאגידי על (פרוקטור, מרס, ג'ונשון) ובגדול מדובר ב"מקדונלד", זבל לא בריא שמשווק חזק ואגרסיבי במחירים גבוהים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה אחרונה, דיי מבאס לראות שרובכם מאכילים במותגי על (פרו פלן, רויאל קנין, פריסקיז) שהם פח הזבל של תאגידי על (פרוקטור, מרס, ג'ונשון) ובגדול מדובר ב"מקדונלד", זבל לא בריא שמשווק חזק ואגרסיבי במחירים גבוהים.

האמת גם אני התחלתי לפזול לכיוון פרופלאן כי על הנייר הנתונים מרשימים. תכננתי לרכוש שק קטן לנסיון.

אבל ההודעה שלך הביאה לעצירת חירום.

אז על איזה מותג\סוג אתה ממליץ?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרן שמייצר אוכל איכותי, מציג את הרכיבים כמו שהם.

יצרן שרוצה להסוות את תכולת ו האמיתית של המזון, יש לו לא מעט כלים לעשות את זה.

2 דוגמאות.

1. בשר עוף טרי. כשרואים את הרכיב הזה, לכאורה, צריך להיות מבסוט, מי לא רוצה שהחתול שלו יאכל בשר טרי? אבל, הגדרת הרכיב עפ"י ארגון המזון האמריקאי היא בדיוק מה שזה, בשר כמו שהוא. אבל, המזון יבש, זה שהבשר שוקל קילו לפני הייבוש לא ממש מעניין אותנו כי הוא שוקל קילו ובסוף ההליך ישקול 200 גרם. אם היו מכניסים לרשימת הרכיבים את הבשר במקום הראוי לו כערכו כמזון כרכיב יבש, הוא היה יורד איזה 3-4 שלבים.

2. פיצול או ספליטינג. בהרבה מזונות תראה כמה רכיבים שלכאורה הם שונים, אבל הם זהים רק שרושמים אותם כמוצרים שונים.

דוגמא? אורז, קמח אורז, שיברי נבט אורז, חלבון אורז ותמצית מיי אורז (תקף לכל הדגנים, תירס, סויה וכו).

קח את כל רכיבי האורז ותחבר ולמרות שבשר או אפילו קמח בשר הם הרכיב הראשון, מה שבעצם החתול אוכל זה....אורז.

בקיצור, אם יש דרישה, אשמח לכתוב איזה מדריך קצר איך לבחור מזון לחתול/ כלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרישה.

אני לפני סיום שק פריסקיז. החתול ישיש, כפרה עליו. הווטרינר אמר שכל עוד הוא אוכל את האוכל הרגיל אין מה לשנות למזון סיניורים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לתת המלצה, חתולים בררנים.

קח מכל מיני חנויות דוגמיות, תראה מה הוא בכלל מוכן לאכול.

ממה שהוא אוכל, פרט פה ואשמח להמליץ על אחד מהם.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכולם אמרו - קשה לפעמים עם חתולים והקריזות שלהם.

שלי אוכלים NutriSource ומבסוטים.

דרך אגב - חנויות טובות יקבלו בחזרה אוכל שנפתח והחתול לא מסכים לאכול.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...