Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה, לצד השני אין ביטוח או רישיון רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בחור התנגש בי חזיתית ברחוב הולנדי צר (הוא פנה במהירות בצומת מבלי לוודא שהרחוב פנוי). לי יש נזק שאני מעריך ב 1500 ש"ח.

הוא טען שהרישיון לא עליו, והרכב שלו אינו מבוטח וגם ללא רישיון רכב.

טוען שלדוד שלו מוסך והוא "יסדר אותי".

לי יש מקיף.

מה עושים?

תודה!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האומדן שלך לא שווה את 4 הההקשות על המקלדת.

צריך להציג את הרכב לבעל מקצוע..

לדעתי - תתחיל בביקור אצל הפחח שעליו אתה סומך. יתן לך הערכת נזק ראשונית. ואז תוכל להתנהל במספר דרכים:

1. אם מדובר בנזק קטן - לתקן על חשבונך, לשלוח לתוגע דרישת תשלום (בדואר רשום), ואם אינו מגיב - לתבוע אותו בתביעות קטנות.

2. אם מדובר בנזק משמעותי מבחינתך - יש שתי אפשוריות:

2א. לתבוע את הביטוח שלך, לשלם השתתפות עצמית ועלית פרמיה, ולקוות שהביטוח יתבע את הפוגע, יזכה בתביעה ויזכה אותך בסכומים אלה.

2ב. לשכור שירותי שמאי, לתקן את הרכב על חשבונך ובעצם לעשות כמו בסעיף 1, רק בתוספת עלות השמאות.

הבעיה בדרכים 1 ו-2ב היא שהפוגע עלול לנסות לחמוק מתשלום הנזק גם אם תתבע אותו בבית המשפט ותזכה בתביעה. התהליך יכול להיות מייגע ואף להכשל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו רשיון נהיגה לפחות? באותו רגע היתי מזמין לו משטרה וגם עכשיו לא מאוחר מדי.

מנסיון, אם אין נפגעים המשטרה לא מגיעה.

מבקשים להגיע לתחנה ולהגיש תלונה... חלם

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן שלמרות הציניות וחוסר האמון שלי באנושות, מסרתי את האוטו לתיקון אצל האבא של הנהג הפוגע. מסתבר שהוא פחח.

למרות מגוון סימני אזהרה (אסף את האוטו מהבית והתחמק מלתת לי פרטים על המוסך), האוטו חזר כעבור יממה מתוקן.

תיקון לא משהו, אבל בהינתן הנסיבות, אני מרוצה.

תודה לכולם על התגובות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...