Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לרכוש אחריות ל3 שנים בשביל מקרר SHARP בן שנה?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החנות "חשמל בונדד" בחולון ממנה קניתי את המקרר האחרון לפני 5 שנים (BLOOMBERG) נסגרה.

כנראה פשטו רגל. הגעתי לשעת פתיחה (8:30) ובשעה 10:30 המקרר כבר עמד בדירה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז זהו. נדמה לי שלפחות חלק ממחסני היבואנים נמצאים בחולון. רדיוס של סבב הובלה יומי. לי אין הלוקסוס הזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ עבור שאלה דומה.
מקרר אמנה בן 10. קיבלתי עכשיו הצעה לביטוח ל5 שנים בעלות של 1400 שקל. השתתפות עצמית של 150 שקל לביקור.
היה מבוטח בעבר. הוחלף כרטיס בקרה ראשי.
הביטוח החזיר את עצמו.
כבר כמה שנים ללא ביטוח וללא תקלות.
סה"כ מרוצים מהמקרר.
לפני ההצעה של הביטוח, קבענו שבפעם הבאה שהוא מתקלקל אנחנו מעיפים אותו וקונים חדש.
מתלבטים לגבי הביטוח.
אשמח לדעות נוספות.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - הארכת אחריות אצל היבואן הרשמי (במחיר סביר) - כן. ביטוח בחברת שירות למכשירי חשמל - לא ולא!

ההורים שלי, בניגוד להמלצתי, ביטחו מקרר, גם כן אמנה במקרה. בעקבות בריחת גז הזמינו את השירות. אחת לחודשיים היה מפסיק לקרר, תכולת המקרר נזרקת לפח, טכנאי היה מגיע אחרי כמה ימים, ממלא גז (ומסרב לעשות יותר מכך) וחוזר חלילה, עד סוף תקופת הביטוח.

נראה לך משתלם?

שים לב אם פוליסת ה"ביטוח" מגדירה את טיב התיקון.

• מעניין 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשאל את אשתי הרי שמקרר בגיל 10-11 צריך החלפה פרואקטיבית, לפני התקלה שתקלקל תכולה בשווי 1000-2000 ש"ח.

לאיזה זמן תגובה מתחייבת החברה?

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, banji man כתב:

תודה על התשובות.
אחריות של היבואן. לא צד שלישי.
מקרר ברמה הזאת עולה באזור ה 5K-6K שקל.

לא מומלץ להאריך את האחריות. יישנם בשוק מספיק טכנאים עצמאיים שיגיעו אלייך גם בשמונה בערב לתקן את המקרר במחיר נוח.

רוב החברות כבר לא מחזיקות צוות טכנאים שלהם אלא דרך חברות קבלן או עצמאים שעובדים עבור 10 חברות שונות.

• מעניין 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק - עד שיבוא טכנאי מטעם חברה לתקן באחריות, כבר תקנו מקרר חדש ( כמה זמן כבר אפשר לחיות בלי מקרר ).
אני לא יודע מה גודל המקרר שלכם ( מניח שמדובר במקרר 2 דלתות מקפיא תחתון ), יש מקררים כאלה של בלומברג/ בקו במחיר 3600₪.
והם מעולים, מניסיון.

• מעניין 1

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

בדיוק - עד שיבוא טכנאי מטעם חברה לתקן באחריות, כבר תקנו מקרר חדש ( כמה זמן כבר אפשר לחיות בלי מקרר ).
אני לא יודע מה גודל המקרר שלכם ( מניח שמדובר במקרר 2 דלתות מקפיא תחתון ), יש מקררים כאלה של בלומברג/ בקו במחיר 3600₪.
והם מעולים, מניסיון.

לנו יש בקו מקפיא תחתון שכבר 3 פעמים הלך לו הכרטיס

מזל שעשיתי הארכת אחריות ל7 שנים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@om2בן כמה המקרר שלך ? כאן מדובר על מקרר בן 10, שאמנם יתכן שיש לו עוד כמה שנים אבל בהחלט יתכן שייגמר בשנה - שנתיים הקרובות. זה בדיוק כמו רכב בן 10, מגיע השלב שבו אין יותר מה לתקן וצריך להחליף. כיוון שמדובר כנראה במקרר שהחלפתו לא תהיה יקרה הנטיה שלי היא לחסוך את הביטוח ובמקרה הצורך לרכוש חדש. יותר מזה, אם המצב הכלכלי מאפשר לרכוש חדש לפני שהקיים מתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש בקו מקפיא תחתון שכבר 3 פעמים הלך לו הכרטיס
מזל שעשיתי הארכת אחריות ל7 שנים
אצלי בלומברג 6 שנים בלי שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...