Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לרכוש אחריות ל3 שנים בשביל מקרר SHARP בן שנה?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לאחר שהיה לנו אותו מקרר SHARP במשך 20 שנה בעקבות מעבר דירה הוחלט להשתדרג למקרר גדול יותר וחדש.

המקרר הישן נמסר למטבחון במפעל של חבר והוא עובד נהדר עד היום.

קניתי מקרר של SHARP בשנית ובעקבות הפסקת חשמל הפסיק לעבוד לו הפנל הקדמי. המקרר עבד אך לא היה ניתן להכנס להגדרות שלו או לשנות טמפרטורה. המקרר תוקן במסגר האחריות והותקן מגן ברקים ומאז התופעה לא חזרה.

בעוד כחודש האחריות שנה מסתיימת על המקרר. היבואן מציע רק אופציה אחת להמשך אחריות. 20 ש"ח ל36 חודשים. משמע 720 ש"ח.

המקרר עלה בסה"כ 3500 ש"ח כולל הובלה. ככה שאחריות ל3 שנים עולה כ20% מעלות המקרר.

האם לדעתם הצעד החכם הוא לרכוש את האחריות או שזה נשמע יקר מידי?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד

בדר"כ, גם הרחבת אחריות, צריך לשלם על ביקור טכנאי ועוד כל מיני הפתעות.

בשיקלול של עלות האחריות +עלות ביקור טכנאי ולך תדע איזה עוד דברים שלא כלולים, לא הייתי מרחיב את האחריות.

אם האחריות כוללת הכול כולל ביקור טכנאי, זה, זה כבר משהו אחר לגמרי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את שארפ, אבל היה לי סיפור על מכונת כביסה בוש שהאטם סביב הפתח (העליון) שלה התקלקל. החברה (CSB) התקשתה למצוא אטם, אשתימצאה אטם חלופי שלא בדיוק התאים - אבל הטכנאי של CSB הזיע שעתיים עד שהתאים אותו וגם נתן לנו פיצוי בצורת ארגז עם חומרים למדיח. והיתה גם תקלה קודמת שתוקנה באותה מסגרת.במקרה הזה הארכת האחריות (ל-6 שנים) השתלמה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מכונת כביסה בוש שווה למקרר שארפ.

להערכתי, הביטוח שהוצע לך יקר ולא משתלם.המקרר חדש והסיכוי לתקלה לא אמור להיות גבוה.ביטוח לא אמור לעלות 20 אחוז מערך המכשיר.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הציעו לי הרבת אחריות על מקרר sharp חדש (ראלקו) ב 1800 ש"ח ל-9 שנים נוספות (אחריות על הכל לפי דברי הטכנאי, לא התעמקתי בגלל המחיר). מדובר על 45 אחוז מעלות המקרר, לא הרחבתי אחריות, חבל שהיבואן הרשמי נותן רק שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מכונת כביסה בוש שווה למקרר שארפ.

להערכתי, הביטוח שהוצע לך יקר ולא משתלם.המקרר חדש והסיכוי לתקלה לא אמור להיות גבוה.ביטוח לא אמור לעלות 20 אחוז מערך המכשיר.

לא מבין את הסרקזם שלך.

הניסיון שלי הוא שמכונת הבוש הנוכחית מאכזבת - אבל עדיין עדיפה על קודמותיה (AEG/Electrolux והגרועה ביותר - קריסטל, שהושלכה לפח לפני תום תקופת האחריות). אבל יש לי שריטה - מימים ימימה אני משתמש במכונות בעלות פתח עליון בגלל מגבלות מקום, וגם כיום, כאשר יש לי חדר כביסה רחב ידיים, עדיין הדלת שלו צרה מלהעביר מכונה בעלת פתח קדמי אלא אם מפרקים את הדלת מציריה.

לדעתי ביטוח המקרר בסד"ג של עד 10% ממחירו לשנה הוא סביר. 20% זה מוגזם, לאורך חיי המקרר תשלם לביטוח מחיר של שניים חדשים. וגם זה, בעיקר אם מובטח שירות מהיר במקרה תקלה. בכל זאת מקרר הוא המכשיר האחד בבית שממש חייב להיות פעיל ברציפות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הציעו לי הרבת אחריות על מקרר sharp חדש (ראלקו) ב 1800 ש"ח ל-9 שנים נוספות (אחריות על הכל לפי דברי הטכנאי, לא התעמקתי בגלל המחיר). מדובר על 45 אחוז מעלות המקרר, לא הרחבתי אחריות, חבל שהיבואן הרשמי נותן רק שנה.

מקררי שראפ בדרך כלל לא זקוקים לאחריות מכיוון שאין להם תקלות גם לאחר 5 שנות עבודה מאומצת.

על איזה דגם מדובר ?

• מעניין 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרר מצויין. לי יש דגם דומה בעל נפח קטן יותר.

אם וכאשר תצוץ תקלה "רצינית" כמו מדחס שנדפק או נזילת גז מהמאדה או מעבה אני עדיף בכול מקרה להחליף את המקרר מאשר להתעסק עם תיקונים של חברות צד ג' או ה' במסגרת האחריות שלך תדע אם החברה הזאת בכלל תהייה קיימת בעוד שנה.

תיקונים קלים כמו החלפת יחידת תאורת לדים/חיישנים טיימרים קטן עלינו.

שורה תחתונה לא ממליץ על הארכת האחריות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,אתה לא מבין את הסרקזם שלי? הבנאדם שאל שאלה פשוטה בדבר כדאיות הארכת ביטוח למקרר, ואתה, כהרגלך, מספר סיפורי מעשיות שלא קשורים לנושא כהוא זה על מכונת כביסה.כך גם כשמישהו שאל על השכרת רכב בארה"ב ואתה מספר סיפורים על השכרת הרכב שלך בקנדה.מה הקשר? גם בשרשור שמישהו פתח על קניית כסף קרואטי, קבלנו ממך הסבר ארוך ומתיש על כרטיסי אשראי, שערים ריביות ומה לא? הלו, האיש רצה לפרוט 100 יורו לכסף קרואטי.זה הכל.נסה לענות לשאלה שנשאלה במקום לספר על חוויותך האישיות שברוב המקרים גם לא קשורות.זה הכל.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה פרקטית אליכם - כמה ימים אתם יכולים להיות ללא מקרר ולחכות שיתקנו אותו באחריות?

נגיד, יש אחריות וטכנאי מטעם היבואן צפוי להגיע בעוד 5 ימים (זה מה שזמין)....

משפחה שלמה בקיץ בלי מקרר 5 ימים?

אצלי, אם הוא מתקלקל בערב, למחרת בבוקר אני נוסע לחנות חשמל ותוך 3 שעות המקרר אצלי (זה התנאי שאני קונה).

אם הוא מתקלקל בבוקר, באותו היום.

בלי מכונת כביסה ניתן לשרוד כמה ימים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בעיה קשה.

האחריות הזו שווה משהו רק אם כלולה בה התחייבות לזמן תיקון. ול לשכוח שהמקרר יכול להתקלקל ביום ששי אחה"צ.

אספקה של 3 שעות? איפה אתה מוצא מישהו שיספק לך מקרר בלו"ז כזה? אולי במרכז, בטח לא בפריפריה שקרויה חיפה. המקררים מגיעים ממחסני היבואן, והמובילים מגיעים הנה פעם או פעמיים בשבוע.

אני ארגיז כאן מישהו - אבל מהסיבה הזו אשתי מתעקשת להחליף מקרר כל 10-11 שנים, גם אם היוצא מתפקד היטב. אני לא יודע האם הסטטיסטיקה מצדיקה את המדיניות הזו, אבל זו שריטה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...