Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בהתלבטות בין 3 ג'יפונים

nori1994
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מתלבט בין 3 ג'יפונים ורציתי לדעת מה מומלץ מביניהם.

1. מאזדה CX5 2.0 Comfort

2. סיטרואן C5 איירקרוס 1.6 טורבו-בנזין Feel

3. פיג'ו 3008 1.2 בנזין Active

אני נוטה לכיוון אחת הצרפתיות כשמצד אחד לסיטרואן יש את המנוע החזק יותר אבל מצד שני של הפיג'ו יהיה קצת יותר חסכוני.

חוץ מזה הסיטרואן יותר מרווח אבל עוד לא הוכיח את עצמו כמו ה3008.

מבחינת אבזור מכיוון שזה מליסינג אז אלה האופציות היחידות.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי בין הצרפתיות הסיטרואן עדיף, יש לו מנוע חזק משמעותית והוא מאובזר יותר מה-3008 בגרסאות הבסיס. לחובתו עיצוב חביב אבל לא יפה כמו של הפיג'ו.

המאזדה בחירה סולידית יותר, יש לו בקרת שיוט אדפטיבית שאין בצרפתיות בגרסאות האלה ותא נוסעים מאוד נאה ואיכותי. התנהגות הכביש שלו עדיפה באופן משמעותי על הסיטרואן וגם קצת יותר טובה משל הפיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן עם המנוע החזק והאחריות ל-5 שנים מאוד קורצת.

יכול להגיד לך שיצא לי לנסוע על ה 1.2 של פג'ו והוא אחלה רכב שבעולם, באמת שנהנתי מהנהיגה.

לגבי המזדה, לדעתי היא פשוט נראית מעולה - חוץ מזה היא פחות חסכונית, תהיה בהרבה פחות זריזה מה1.6 של הסיטרואן וטיפה יקרה למה שהיא מציעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההעדפות שלך בבחירת הרכב לא סיפרת.

בגדול אם היה מדובר על הגרסה המאובזרת shine pk, היה כדאי את הסיטרואן במיוחד למי שמחפש את הנוחות והפרקטיקה יחד עם אבזור וחבילת בטיחות מתקדמת.

בגרסת ה-feel הרכב הזה נראה ומרגיש הרבה יותר פשוט והאמת שפחות קורץ מגרסת ה-active של ה-3008, שנראית כמו גרסת כניסה ראויה ביותר גם מבפנים וגם מבחוץ ולא כמו רכב שהפשיטו אותו (c5 איירקרוס feel)

כך שלמרות שמנוע ה-1.2 חלש יותר, הייתי בוחר במקרה הזה ללא ספק ב-3008.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף את הסיטרואן.

מרווח ונוח יותר מהפיג'ו.

וכמובן המנוע הרבה יותר חזק ומתאים לרכב מסוג זה.

מסכים שהפיג'ו נראה הרבה יותר טוב בגרסת הבסיס.

אבל הסיטרואן בצבע הנכון ממש לא נראה רע.

סביבת הנהג בסיטרואן קלה ונוחה יותר לתפעול. תא המטען ענק עם מושב אחורי שנע על מסילה.

צריכת דלק חשובה לך? בקש את גירסאות הדיזל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיטרואן לא עשיתי נסיעת מבחן אבל בפיג'ו כן, גרסת האקטיב הרגישה לא כל כך מאובזרת במיוחד בהשואה לגרסת הפרימיום של הפיג'ו שהיא רמה אחרת.אם הסיטרואן הבסיסית מרגישה פשוטה יותר מהפיג'ו אז זה יכול להטות את הכף.מצד שני המנוע החזק יותר של הסיטרואן זה פלוס מאוד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בסיטרואן גדול יותר לרעה שמבחינת איך שהרכבים נראים ומרגישים ברמות הגימור הבסיסיות לבכירות יותר.

ושוב במקרה הזה הייתי רוכש את ה-3008, בגלל שהיא נראית ומרגישה ראויה מאוד בגרסת הכניסה, והסיטרואן תמיד נותנת רגשה דלה מאוד ונחותה מידי ביחס לגרסה המאובזרת.

ההבדלים גדולים מאוד ובין היתר לגרסת הבסיס אין את מושבי הנוחות המתקדמים של סיטרואן שיש בבכירה, יש חישוקי 17 שנראים כמו צעצוע על הרכב, תאורה קדמית פשוטה לעומת full led, אין משטח טעינה אלחוטי אין פתיחה חשמלית עם הרגל לדלת תא המטען, ועוד ועוד ועוד, שכל אלו מורידים מאוד מהחוויה הכללית של הרכב.

ופשוט ב-3008 ההבדל בין הגרסאות לא מרגיש כזה גדול ומעליב ולכן הייתי רוכש אותה.

אני באופן פרטי רכשתי את הסיטרואן אבל בגרסת shine pk שעולה 180k ומרגישה בהתאם....

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי הפוכה, ההבדלים בין רמות הגימור בסיטרואן לא קיצוניים וגרסת הכניסה מציעה רמת אבזור מכובדת, למשל תיקון סטייה מהנתיב לעומת התראה בלבד בפיג'ו.

הרכב אמנם פחות מרשים למראה ופחות ייחודי אבל תוספות האבזור באמת לא מאוד קריטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בסיטרואן גדול יותר לרעה שמבחינת איך שהרכבים נראים ומרגישים ברמות הגימור הבסיסיות לבכירות יותר.

ושוב במקרה הזה הייתי רוכש את ה-3008, בגלל שהיא נראית ומרגישה ראויה מאוד בגרסת הכניסה, והסיטרואן תמיד נותנת רגשה דלה מאוד ונחותה מידי ביחס לגרסה המאובזרת.

ההבדלים גדולים מאוד ובין היתר לגרסת הבסיס אין את מושבי הנוחות המתקדמים של סיטרואן שיש בבכירה, יש חישוקי 17 שנראים כמו צעצוע על הרכב, תאורה קדמית פשוטה לעומת full led, אין משטח טעינה אלחוטי אין פתיחה חשמלית עם הרגל לדלת תא המטען, ועוד ועוד ועוד, שכל אלו מורידים מאוד מהחוויה הכללית של הרכב.

ופשוט ב-3008 ההבדל בין הגרסאות לא מרגיש כזה גדול ומעליב ולכן הייתי רוכש אותה.

אני באופן פרטי רכשתי את הסיטרואן אבל בגרסת shine pk שעולה 180k ומרגישה בהתאם....

אם תוכל לפרט את התרשמותך מהרכב אשמח.במיוחד לגבי נוחות הנסיעה וביצועי המנוע בגלל שמבחינת אבזור זה לא אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

שאחרי למעלה מ-50 אלף קילומטר בשישה חודשים בערך ה-3008 זו הבחירה הכי טובה שיכולה להיות בסגמנט הזה.

(מתנצל שאני לא עונה על מה ששאלת)

תודה, זה בסדר.

איזה גרסת מנוע ואבזור יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...