Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני כניסה לבית חדש זקוקים להמלצה/חוות דעת על מוצרי חשמל לבית

iceco
שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לה"ו

בשעה טובה

אז ככה נתחיל עם כיריים גז 90 ס"מ רוחב.

מצאנו דגם נחמד שלהם

כיריים גז Sauter SHG9095 סאוטר

מכירים ? יש חוות דעת על המוצר ?

על מה בכלל מסתכלים לפני שרוכשים כיריים גז ?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגנון הצתה (אם זה גפרור או חשמל), מספר ראשים, קלות פירוק הראשים וניקיון, חיישני בטיחות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגנון הצתה (אם זה גפרור או חשמל), מספר ראשים, קלות פירוק הראשים וניקיון, חיישני בטיחות.
קיימים בכלל בשוק כיריים בלי הצתה עצמית? אני לא חושב

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאוטר הוא מוצר מדבקה של אלקטרה. היצרן הצרפתי המקורי לא קיים כבר כ-5-6 שנים, לאלקטרה זכות שימוש בשם.

אני לא פוסל את המוצר בגלל זה (אצלי בבית אין גז) - אק לצורך הידיעה.

לגבי מה לבדוק - קשה לי לומר לך. אבל חשוב לבדוק התאמה לפתח שבשיש וכן אם יש או אין צורך בסרגלי הגבהה. לעתים יש הבדל - אפילו זעיר - בין הפתח לבין הכיריים שמצריך הזמנת איש שיש שישייף את השולים ויתאים את הפתח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין תודה , דבר אחד מפחיד בקשר למה שכתבת ומדליק נורה אדומה

בזאפ קיימת ביקורת של מוצר שלהם,שלילית , בדיוק עם אותם נק' שהעלת אך יוצר לפני 10 שנים .

ייתכן שכאן מדובר במוצר משופר ?

סאוטר הוא מוצר מדבקה של אלקטרה. היצרן הצרפתי המקורי לא קיים כבר כ-5-6 שנים, לאלקטרה זכות שימוש בשם.

אני לא פוסל את המוצר בגלל זה (אצלי בבית אין גז) - אק לצורך הידיעה.

לגבי מה לבדוק - קשה לי לומר לך. אבל חשוב לבדוק התאמה לפתח שבשיש וכן אם יש או אין צורך בסרגלי הגבהה. לעתים יש הבדל - אפילו זעיר - בין הפתח לבין הכיריים שמצריך הזמנת איש שיש שישייף את השולים ויתאים את הפתח.

עדיין לא קיים שיש ,זה בית חדש , כדי להימנע ממה שאתה אומר אכן איידע את השייש על מידות הכיריים גז שאנחנו מעוניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלה האם המוצר בכלל קיים. זאפ הרבה פעמים לא מורידים מוצרים ישנים מהרשימות.

האם בדקת את האופציה לוותר על גז ולעבור לכיריים חשמליים (עם עדיפות לאינדוקציה)? כמובן מצריך תשתית תלת פזית לכיריים, מצד שני מוותרים אל צנרת הגז, כולל על התשלום החודשי הגבוה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהמוצר קיים , קיימות לו מעל 20 חנויות שמשווקות אותו לא חושב שכל ה 20 היו משאירות מוצר לא קיים.

אינדוקציה ? לא יודע .. אשתי שמעה מספר דעות בעניין ורובן היו לא ככ מלהיבות .

לגבי ויתור על גז לא רלוונטי אצלנו , אולי יוכל לחסוך בגז, בעתיד חלומי אחד מני רבות זה מטבח חוץ עם יציאה מוכנה לגז, מחמם מים על גז , אולי גם מייבש כביסה על גז .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אינדוקציה שמע את חוות הדעת של אשתי: עברנו לשיטה הזו בגלל סיפור עם מערכת הגז. לא מוכנה להסתכל לאחור על גז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. צוברים אותם בהדרגה.

יתכן שיש לך כאלה - חפש את סמל הסליל על התחתית, או מעין איגולים בולטים בקוטר 2-3 מ"מ.

מרבית (אבל לא כל) הסירים המודרניים מתאימים לאינדוקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפד שתהיינה לך להבות ב-4 גדלים שונים. נדמה לי שבכיריים של 90 ס"מ וחמש להבות זה יתקבל אוטומטית אבל כדאי לוודא. הסיבה היא שהלהבה הכפולה - טבעת בתוך טבעת - המשמשת לווק וכדומה חזקה מדי למרבית הסירים ובמיוחד בסירי נירוסטה, אם הלהבה חורגת מהתחתית המשולשת של הסיר, תתקבל חריכה סביב התחתית בתוך הסיר, והמזון ישרף באזור זה.

רצוי שתומכי הסירים יהיו מיציקה ולא מפסים עגולים מצופים באמייל. האמייל רגיש יותר למכות ועלול להתפוצץ.

אומנם מיקום הכפתורים נתון להעדפות אבל לדעתי נוח יותר כשהם בצד.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה במעבר דירה. קנינו קיריים 5 להבות של MASIMO ובלי קשר גם תנור שלהם.

אישתי מבשלת מהבוקר עד הלילה ומאכילה את כל המשפחה כולל את אלה שלא גרים בבית כבר.

כולל אפייה ואת כל סוגי המאכלים. מרוצה עד הגג שניהם ביחד עלו כ1000 ש"ח.

בנינו, אינדוקציה וכריים חשמליים זה לא לאנשים שמרבים לבשל הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנינו, אינדוקציה וכריים חשמליים זה לא לאנשים שמרבים לבשל הרבה.

בפשטות לא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...