Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SX4 2010 מחליקה

shatz1977
שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

קניתי סוזוקי SX4 2010 ויש מספר בעיות קטנות שני מקווה שתוכלו לעזור לי

הראשונה והקריטת זה כשאני נוסע על כביש רטוב הרכב פשוט מחליק (גם במהירות נמוכה)

בדקתי צמיגים והם תקינים לחלוטין

נכנסתי השבוע לכיכר במהירות נמוכה והכביש בכיכר היה רטוב ממטרות ופשוט איבדתי שליטה על הרכב

המוכר אמר לי שהיתה תאונה והחליפו כנף שמאלית + מסרק הגה

יכול להיות שהבעיה נובעת מכיוון פרונט שלא בוצע?

או אולי מערכת ESP שנפגעה מהתאונה ואני לא יודע מזה?

בעיה שניה

במהירות 80 וצפונה יש רעש מוזר שנשמע כמו מיסבים לא תקינים

יכול להיות שמיסב לא תקין ירעיש רק במהירות גבוהה?

בעיה שלישית

לפעמים בסיבובים במהירות איטית יש לי כמו דחיפות קטנות בהגה כאילו משהו לא מאוזן בגלגלים וההרגשה לא חלקה בסיבוב

אודה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לי זה נשמע כמו פגמים במכלולי המתלה, אולי משולשים, אולי חלק מהבוקסות השונות. יכול להיות גם גלגלים שהתעקמו ממכות. לגבי צמיגים, לא מספיק שהם תקינים אלא גם ממותג נורמלי. צמיג סיני זול וחדש הוא לא בהכרח תקין.

הייתי מתחיל מבדיקת איזון גלגלים וחוו"ד על הצמיגים בפנצ'ריה ומשם למכון פרונט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התנהגות הרכב על כביש יבש תקינה לגמרי, אז סביר מאוד שיש בעיית צמיגים ולא משהו אחר.

מציע לבדוק צמיגים דבר ראשון אצל פנצ'רמאעכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציין לנו את דגם ומותג הצמיגים, ותמונות יעזור מאוד.

כמו שדניאל אמר, אם הרכב בכביש יבש לא מושך לך לכיוונים מסויימים והוא יציב, כנראה שחלקי המתלה לא פגומים.

מעבר לכך - כשהסויוץ בON נדלקות לך כל הנורות, תראה שלא החביאו את הנורות בקרה של מערכות הבלימה והיציבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות חברים

באמת הצמיגים היו יבשים והיה אפילו קרע בדופן הצמיג

החלפתי 4 צמיגים ועשיתי כיוון פרונט

הרכב מרגיש הרבה יותר יציב פחות חופשים ופחות רעש מהצמיגים.אבל טרם יצא לי לנסוע על כביש רטוב.

יש תופעה במהירות גבוהה של רעש מהגלגלים כמו נהימה שעולה ויורדת מעל 110 120 קמש מאוד מטריד

יש מצב שזה מיסבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...