Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש מניעה להחנות עגלה נגררת בחניון בתשלום של נמל תל אביב?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי עבודה לבצע בנמל תל אביב.

אני צריך להגיע לשם עם עגלה נגררת, להשאיר אותה שם לעובדים בערך 12 שעות ולחזור בלילה לקחת אותה.

האם מפריע למישהו שתעמוד עגלה בחניון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין עגלה למכונית?

לשניהם יש רישוי, טסט וביטוח.

בהנחה והיא לא תופסת שטח חריג ואתה משלם עליה עלות חניה בנוסף לרכב לא אמורה להיות שום בעיה לדעתי.

מצד שני, מדובר בת"א ושם הכל עובד הפוך אז לך תדע...

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנמל ת"א יש הרבה ירידים של עתיקות ואוכל שהסוחרים מגיעים עם רכבים מסחריים ונגררים. בדרך כלל הם חונים בחניה שקרובה למתחם שהם עובדים בו ואין עם זה בעיה. אם אתה רוצה להיות ב 100% בטוח אז תיצור קשר עם ההנהלה של הנמל 03-6042459 ותאם איתם.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעתך בתל אביב אוכפים את התקנה משנות ה 40 שבה נאמר כי אסור להשאיר גרור שאינו רתום.

עלות הקנס היא (למיטב ידיעתי) 250 ש"ח.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?562153-%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%92%D7%A8%D7%A8-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9F-%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A2&p=4695460&viewfull=1#post4695460

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין עגלה למכונית?

לשניהם יש רישוי, טסט וביטוח.

בהנחה והיא לא תופסת שטח חריג ואתה משלם עליה עלות חניה בנוסף לרכב לא אמורה להיות שום בעיה לדעתי.

מצד שני, מדובר בת"א ושם הכל עובד הפוך אז לך תדע...

בשום מקום בעולם לא משלמים גם על רכב וגם על עגלה

אתה נכנס עם כלי רכב וזה שקשורה אליו עגלה לא אמור לדרוש תשלום נוסף מאחר ואתה תופס חניה אחת.

בפועל גם אם תתפוס 2 חניות לא קרה שום דבר ואף אחד לא אמור לדרוש ממך לשלם כפול

רק הלוחית שאיתה אתה נכנס לחניון מחוייבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעתך בתל אביב אוכפים את התקנה משנות ה 40 שבה נאמר כי אסור להשאיר גרור שאינו רתום.

עלות הקנס היא (למיטב ידיעתי) 250 ש"ח.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?562153-%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%92%D7%A8%D7%A8-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9F-%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A2&p=4695460&viewfull=1#post4695460

איציק

השאלה אם זה תקף גם לחניון ציבורי? או שהתקנה מדברת על חניה רגילה - אפור \ כחול לבן באמצע רחוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חילקו בעבר דוחו"ת גם ברידינג, כך שאני יודע שהם אוכפים את התקנה הזו בכל מקום באשר הוא - למעט חניה פרטית שהיא בתוך הבית\בניין, שם לא יכולים לזמבר אותך.

התקנה לא מדברת באופן מפורשת על חניה, היא מדבר על "דרך" - וחניה היא חלק מ"דרך".

בקיצור - תיזהר או שתכין כסף מראש.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חילקו בעבר דוחו"ת גם ברידינג, כך שאני יודע שהם אוכפים את התקנה הזו בכל מקום באשר הוא - למעט חניה פרטית שהיא בתוך הבית\בניין, שם לא יכולים לזמבר אותך.

התקנה לא מדברת באופן מפורשת על חניה, היא מדבר על "דרך" - וחניה היא חלק מ"דרך".

בקיצור - תיזהר או שתכין כסף מראש.

רידינג זה לא חניון בתשלום, אנשים עושים מה בא להם, אז משטרה עוברת שם לבדוק

חניון הנמל בתשלום, ככה שמי שנכנס חונה בחניה בצורה מסודרת ולא על מדרכות וכו׳, קשה לי להאמין שיבדקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה העניין, כשאתה גורר עגלה - אתה נושא שתי לוחיות רישוי.

בהנחה שאתה גם תופס שניה מקומות חניה אני לא רואה סיבה מדוע לא לחייב פעמיים.

מה גם שאני לא מכיר שום רכב שיגרור עגלה ויצליח להכנס לחניה בודדת.

בשום מקום בעולם לא משלמים גם על רכב וגם על עגלה

אתה נכנס עם כלי רכב וזה שקשורה אליו עגלה לא אמור לדרוש תשלום נוסף מאחר ואתה תופס חניה אחת.

בפועל גם אם תתפוס 2 חניות לא קרה שום דבר ואף אחד לא אמור לדרוש ממך לשלם כפול

רק הלוחית שאיתה אתה נכנס לחניון מחוייבת

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה העניין, כשאתה גורר עגלה - אתה נושא שתי לוחיות רישוי.

בהנחה שאתה גם תופס שניה מקומות חניה אני לא רואה סיבה מדוע לא לחייב פעמיים.

מה גם שאני לא מכיר שום רכב שיגרור עגלה ויצליח להכנס לחניה בודדת.

הכל תלוי עד כמה העיריה נבלה.

לפני שנה וחצי היה לי שיפוץ בירושלים.

כהרגלי, שכרתי את שירותיה של חברת מכולות לצורך פינוי פסולת.

התקשרתי ואחרי כמה שעות שמו לי מכולה למטה.

אחרי 4 ימים המכולה נעלמה במפתיע.

עירית ירושלים גררה אותה כי לא שילמו עליה חניה (כחול לבן).

למיטב ידיעתי וניסיוני - שום עיריה אחרת בארץ לא גובה תשלום חניה על מכולות לפינוי פסולת. מסתבר שרק אחת - כן.

בקיצור, הכל תלוי עד כמה העיריה נבלה. בכל מה שקשור לנגררים - בתל אביב חייבים להיזהר כי הם מחפשים.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם העיריה רוצה לגבות על חניה

בכחול לבן אין לה אישור לגרור.

כנראה שהייתה סיבה אחרת לגרירה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, לפני שזורקים סתם דברים באויר - צריך לבדוק. אז תבדוק.

לא היתה סיבה אחרת לגרירה.

ברגע שלא שולמה חניה (הקבלן לא הודיע שהוא מניח שם את המכולה, וכך הם גובים ממנו תשלום על החניה), הם גוררים את המכולה ויוצרים קשר עם בעל המכולה (החברה עצמה) - והם מגיעים לשחרר את המכולה שלהם בתשלום הקנס שקבעה העיריה.

תבדוק ותראה.

נוהל להצבת מכולות לפינוי פסולת בניין

​הנוהל קובע תנאים מיוחדים להצבת מכולות לפינוי פסולת בניין, ובהם: המכולה תוצב אך ורק במקום שבו היא לא תפריע למעבר סדיר של הולכי רגל וכלי רכב, לא תגרום נזק לתשתיות העירוניות (מדרכה, אבני שפה, אספלט, ריצופים וכדומה), ולא תהווה מכשול ברחוב.

הצבת המכולה תותר לצורך פינוי פסולת בניין ועפר בלבד ולא לצורך אחסון או כל צורך אחר.

על כל מוביל פסולת להיות בעל רישיון עסק. עליו לקבוע על כל מכולה, משני צידיה, שלט גדול ובולט ועליו פרטי החברה, טלפון להתקשרות איתה ומספר מזהה של המכולה.

העירייה רשאית להחרים מכולה שתונח ברחובות ללא הודעה טלפונית מראש, או ללא רישיון עסק, ותשקול נקיטת הליכים פליליים נגד בעלי המכולה.

בעד הצבת מכולה ​​​​​​​​​​במקומות חניה ציבוריים מוסדרים, ייגבה תשלום לפי תעריף חניה מוסדרת. בעד הצבת מכולה במרכז העיר או לתקופת שיפוץ ארוכה במיוחד, יצטרך המוביל להפקיד ערבות במחלקת תחזוקת כב​ישים ומדרכות באגף שפ''ע.

​לפני כל הצבת מכולה יהיה על המוביל להודיע על כך לאגף לפיקוח עירוני

בטלפונים: 057-3524026, 057-2705016

שעות הפעילות: ימים ראשון עד חמישי בשעות 19:00-7:00, ימי שישי בשעות 13:00-7:00.

החובה למסור הודעה על הצבת מכולה חלה על הקבלן המוביל ולמסור לאגף פרטים על כמויות הפסולת הצפויות ועל זמן ההצבה המתוכנן של המכולה. ההצבה תותר לזמן סביר (עד שלושה ימים), ואם ירצה הקבלן להאריך את המועד, יהיה עליו להודיע מחדש על כל יום נוסף לפיקוח העירוני.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקבלן שלך היה רשלן לא הודיע כנראה ולכן גררו לו את המכולה או כפי שכתבת היא הייתה מונחת יותר מ 3 ימים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...