Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסופר מיני 0 ק"מ

benny.zhit
שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אמא שלי החליטה שהגיע הזמן למכור את הריו 2012 שלה ולקנות רכב חדש.

הקטגוריה הרלוונטית היא סופר-מיני.

עד עכשיו היא נהגה על גיר ידני, אבל מעוניינת לעבור לאוטומט.

התקציב הוא כ-80-90 אלף, אבל יכולה להיות גמישות קטנה כלפי מעלה, וכמובן שאם אפשר לחסוך אז זה תמיד עדיף.

אח שלי מנסה לשכנע אותה לקנות דצ'יה סנדרו חדשה מהיבואן. לדעתי צריכות להיות עסקאות יותר משתלמות ב-0 ק"מ. באופן כללי יש לי דעה קדומה נגד דצ'יה, ואני לא יודע אם היא מבוססת או לא.

מבדיקה זריזה באתרים שמפרסמים רכבי 0 ק"מ נראה שיש לא מעט אפשרויות כולל 208, C3, i20 וגם יאריס ומאזדה 2 עם חריגות קטנות מהתקציב.

הדרישות שלה הן (בסדר הזה):

1. בטיחות.

2. אמינות.

3. נוחות בנסיעה (אם אפשר היא מעדיפה ישיבה גבוהה יחסית).

4. אבזור.

5. צריכת דלק (היא נוסעת מעט יחסית).

6. ביצועים (אמא לא בדיוק נהגת שודים).

מה לדעתכם האפשרות הכי טובה בשבילה? משהו מדגמי ה-0 ק"מ? אולי אני בכלל מדבר שטויות והדצ'יה היא אופציה טובה?

תודה רבה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאצ'יה מהווה פשרה מבחינת בטיחות, וגם תיבת הילוכים רובוטית חד מצמדית שלא כולם מתחברים.

היאריס היא בין האופציות הכי פחות נוחות בקטגוריה, לרמת גימור SOL אין מערכות בטיחות.

I20 ברמת גימור פריים גם נטולת מערכות בטיחות, והיחידת הינע שלה חדשה יחסית על מנת להתייחס לאמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאציה זולה, נוחה אבל איכות חומרים פשוטה, גיר רובוטי חד מצמדי לא נעים במיוחד בעיר, אין מערכות בטיחות אקטביות ורמת בטיחוץ נמוכה יותר מאשר לסופר מיני מודרנית.

ה208 אופציה טובה, נוחה, זריזה, יש בלימה אוטונומית.

יש את עניין רצועת הטיימינג שיכולה להתפורר עם הזמן ולכן צריך לשים לב.

הסיטרואן גם נוחה מאוד, אך ברמת איבזור feel שנמכרת בליסינג מגיעה ללא הairbumps וניראית פשוטה יותר לעומת רמות איבזור הגבוהות יותר גם לה מנוע וגיר כמו לםיגו.

פחות אהבתי את הגיר במצב פקק/זחילה- יש רעידות ולא תמיד הייתה תחילת נסיעה חלקה.

היונדאי נוקשה יותר ולי המושבים היו לא נוחים, אך היא מרווחת יותר מאחור, הבעיה שבליסמג מגיעה רמת איבסור ללא שום מערכת בטיחות אקטיבית כמו ברמות איבזור בכירות.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש נכונות להגדיל את התקציב, תבדקו מליסינג 0 קילומטרים את מאזדה 2 ( דיינמיק ) והונדה ג'אז ( קומפורט ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט ספארק

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

אם היית קורא את ההודעה של פותח השירשור היית שם לב שהוא מחפש סופר מיני.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק את הסיטרואן אבל אצל היבואן וברמת אבזור shine.

אומנם המחירון גבוה מהתקציב, אבל יש מבצעים וגמישות באולמות התצוגה. במיוחד אם אין צורך במימון/טרייד אין.

הרכב עונה מצויין על כל הדרישות שצויינו.

ההמלצה לבדוק את המחיר הסופי באולמות התצוגה נכונה גם לגבי שאר הדגמים שראית.

לעיתים קרובות ישנם מבצעים אצל היבואנים שמצמצמים את הפער מחברות הליסינג והופכים את קניית היד השניה ללא כדאית.

אופציה נוספת שהייתי מחפש באפס קילומטר היא קיה סטוניק 1400 שנמכרת בד"כ ב-99000 ונותנת מענה מצויין לצרכים עם תנוחת ישיבה מעט גבוהה מהסיטרואן.

קח בחשבון שלסיטרואן 5 שנות אחריות לעומת 3 בכל השאר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מבטל את היאריס כל כך מהר.

הרכב יחסית נוח על הכביש, אבל מושב הנהג לא נוח - לטעמי.

כלומר זה עניין אישי, ונראה לי שמשאר הבחינות זה הרכב שמתאים לה. הוא גם יחסית גבוה (לסופר-מיני), מה שמאפשר כניסה ויציאה נוחות יחסית.

לכן, העצה היא שתראה ותתנסה בעצמה בזה ובעוד דגמים, תזמין נסיעות-מבחן ותראה עם מה היא מסתדרת ומה הכי מתאים לה.

יכול לקרות ש"על הנייר" היא תעדיף רכב אחד, אבל אחרי כמה נסיעות-מבחן היא תגיע למסקנה שהוא לא מתאים לה והיא תתחבר דווקא לרכב אחר.

לגבי בטיחות - צריך את רמת הגימור style כדי לקבל מערכות בטיחות אקטיביות (כמו בלימה אוטונומית במקרה חירום).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...