Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרפן! על מה מבוסס השיר הזה?

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוך כדי עבודה, עלה בדיזר שלי (כי זה יותר טוב מספוטיפיי, אל תתחילו אפילו) השיר הבא.

עכשיו אני מזמזם לי אותו ונהנה והכל אחלה, ואז אמרתי בוא נראה מי שר אותו, כי אני מכיר אותו וזה נחמד שאני מקבל שירים של פעם שאהבתי ואני מכיר (כי דיזר פשוט יותר טוב מספוטיפיי, אל תתחילו אפילו), ואז אני רואה שזה של איזה חוזה מ-2018.

אין מצב אני אומר לעצמי. אני מכיר את זה מלפני. הרבה הרבה לפני.

מפה לשם, אני לא מצליח למצוא שום אזכור לשום שיר שהשיר הזה הוא קאבר שלו, מבוסס עליו, מסומפל ממנו, לקח ממנו אקורדים או השראה, או משלב אותו באיזשהו אופן. משהו עם ה-It's not the waking it's the rising מצלצל מוכר בקטע חשוד מדי.

אז כרגיל, מה שגוגל לא יודע - CF פותר.

מי יכול לפתור לי את התעלומה?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, מכיר אותו ואת חברה שלו שמצחקקת בלוויות והכלב שהוא לוקח לכנסיה.

זה סתם היה נסיון עלוב בהומור.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השיר הזה מזכיר מלא דברים אבל השורה הספציפית הזו מזכירה לי את השיר הזה:

[video=youtube_share;GlRQjzltaMQ]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אלה? ולמה הם גנבו לטופאק את השיר?!?!?!

giphy.gif

זה לא זה.

על איזה עוד מלא דברים חשבת? אל תתבייש. ספר לנו. אתה בסביבה אוהבת ותומכת.

וגם אני לאט לאט מתחיל לאבד את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האמת שזה לא הסגנון שאני שומע (גם לא השיר ששמתי, סתם זכור לי מהרדיו), אז זה מזכיר לי הרבה דברים גנריים שאני לא מכיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב אני אומר לעצמי. אני מכיר את זה מלפני. הרבה הרבה לפני.

קרה לי בדיוק עם כמה שירים, אחד מהם זה POWERFUL שקודם שמעתי את הקאבר שלו ע"י REDBAND ורק אז את המקור, שהוא כולה מ-2015 אבל הרגיש לי הרבה הרבה קודם.

(והשני לא עולה לי כרגע)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חידוש של שום שיר. שיר חדש.

ואם כבר תשמע מעט ממיוויס הנהדרת או מהלהקה של אבא שלה, שלה ושל אחותה. The Staples Singers

יש לה קול לא פחות ממדהים.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

הספיק לי לקרוא את הטייטל ע"מ להבין שהמשורר התייחס ל'סינרמן' של נינה סימון. מילות הפזמון חיזקו את ההבנה הזאת, למרות שמוזיקלית לא הבחנתי בדמיון בין השירים. כנראה שחוזה פשוט גדל על המוזיקה הנכונה בבית, וכעת נותן קרדיט למי שהיווה בשבילו השראה.

הקטע הרלוונטי מתחיל ב-02:12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חידוש של שום שיר. שיר חדש.

לא יודע... משהו שם נשמע לי מוכר מדי.

[video=youtube_share;5pidokakU4I]

מכיר את זה, זה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...