Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

irobot650 - שגיאה charging error 1

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי irobot roomba כבר כמה שנים ללא תקלות

לפני שנה בערך הסוללה נגמרה-מתה החלפתי לסוללה חדשה פי2 בערך יותר חזקה - הוזמנה מALI

לפני חודש-חודשיים בערך התחילו תקלות טעינה עם הסוללה

תקלה שמראה אור כתום מהבהב חזק- מראה על טעינה מ0 של הסוללה - פירקתי ווידאתי שהסולה מורכבת כראוי ונתתי לו טעינה מלאה 16 שעות

עכשיו השבוע הראה לי פתאום תקלה error 5 בדקתי שוב פעם שהכל מחובר תקין וניקיתי ועכשיו הוא עובר קבוע לerror 1

תקלה שמראה שקשורה לבטריה לא תקינה-בטריה לא מקורית

מישהו נתקל בתקלות הללו ויודע איך לפתור?

מה קרה שפתאום הוא מציג לי תקלה כזאת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי irobot roomba כבר כמה שנים ללא תקלות

לפני שנה בערך הסוללה נגמרה-מתה החלפתי לסוללה חדשה פי2 בערך יותר חזקה - הוזמנה מALI

לפני חודש-חודשיים בערך התחילו תקלות טעינה עם הסוללה

תקלה שמראה אור כתום מהבהב חזק- מראה על טעינה מ0 של הסוללה - פירקתי ווידאתי שהסולה מורכבת כראוי ונתתי לו טעינה מלאה 16 שעות

עכשיו השבוע הראה לי פתאום תקלה error 5 בדקתי שוב פעם שהכל מחובר תקין וניקיתי ועכשיו הוא עובר קבוע לerror 1

תקלה שמראה שקשורה לבטריה לא תקינה-בטריה לא מקורית

מישהו נתקל בתקלות הללו ויודע איך לפתור?

מה קרה שפתאום הוא מציג לי תקלה כזאת?

תודה

סביר להניח שהסוללה הסינית סיימה את חייה.

אם אתה רוצה, אתן לך סוללה מקורית, תקינה, אבל חלשה, לבדיקה.

אני קניתי סוללת ליתיום יון לרומבה, וזה שדרוג ענק, ביחס למקור.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברה רק שנה מהחלפת הסוללה! הסוללת המקורית החזיקה 2-3 שנים

מאיפה אתה אפשר לשאול? ותודה

שלחתי להם מייל בכל אופן אני לא יודע אם זה כבר רלוונטי כי אולי כבר אקנה רובוט חדש - מניח שאקנה של שיאומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...