Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמרה פרפקט 2003 - המאווררים לא נכנסים לפעולה

bensno
שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסאן אלמרה פרפקט 2003

לפני כשבועיים שמתי לב שעהשעון חום מתחיל לעלות.מיד עצרתי את הרכב בצד.שמתי לב שהמאווררים לא עובדים (גם של המזגן-אולי כי אין לי גז במערכת אז הוא גם לא עובד)

כשאני מנתק את הקונקטור מהחיישן טמפרטורה שעל הבלוק שני המאווררים עובדים מיד (נאמר לי שזה מן מצב חירום)

החלפתי את החיישן הזה. ועדיין המאווררים לא נכנסים לפעולה גם אחרי נסיעה של חצישעה

אציין שבנתיים הרכב לא מתחמם בנסיעה. השעון מגיע לחצי ולא עולה,אך המאווררים לא נכנסים לפעולה באף זמן

שני צינורות המים חמים באותה המידה .גובה המים במיכל עיבוי תקין ויציב.גם ברדיאטור

מה יכולה להיות הבעיה?

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי bensno
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין איבוד מים כלל וגם לא מתחמם בנסיעה, הבעיה אולי בזיוף השעון חום או היוניט שלו.

עם סורק באמת יהיה אפשר לבדוק האם טמפרטורה שמציג השעון חום תקינה וחופפת לטמפרטורת נוזל הקירור.

אגב, מה קורה כשאתה מדליק מזגן? המאווררים אמורים להדלק מיד או לאחר עבודה של כמה דקות של המזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין איבוד מים כלל וגם לא מתחמם בנסיעה, הבעיה אולי בזיוף השעון חום או היוניט שלו.

עם סורק באמת יהיה אפשר לבדוק האם טמפרטורה שמציג השעון חום תקינה וחופפת לטמפרטורת נוזל הקירור.

אגב, מה קורה כשאתה מדליק מזגן? המאווררים אמורים להדלק מיד או לאחר עבודה של כמה דקות של המזגן.

גם ייתכן. אך המאווררים לא נכנסים לעבודה בשום שלב גם אחרי נסיעה ארוכה עירונית ובינעירונית.

איך אני יכול לבדוק אם היוניט חום שהחלפתי אכן תקינה?

איפה אמורה להיות ממוקמת היוניט שאחראית על השעון חום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו חיישן שהחלפת.

לא ייתכן שטמפ' חום המנוע תקינה ללא שהמאווררים נכנסים לעבודה בימים חמים כמו היום לדוגמא.

המזגן מקרר ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה ברכבך קיימים 2 חיישני טמפ' אחד מחובר לשעון החום והשני ואחד למחשב הרכב.

החלפתי שוב חיישן חום ועכשיו המאווררים נכנסים לפעולה. כנראה החדש היה תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...