Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרינת שדה מגנטי ברכבי הייבריד - שורה תחתונה

Bary15
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באפשרותי לקבל מהעבודה איוניק חדשה, אך כל הסיפור סביב הקרינה שנפלטת די מוריד לי את החשק.

יש משפט שאומר: יש ספק, אין ספק..

יש לי תינוקת שלעיתים תשב במושב האחורי..

אז יש שורה תחתונה? לינק?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה - כל כלי הרכב ההברידיים והחשמליים המשווקים בארץ - אושרו לשיווק בארה"ב בה יש סטנדרטים מחמירים בנושא.

אם זה לא מספיק לך - ממליץ לך להפטר מהסלולרי ולהוציא את ה-WiFi מהבית - כי הקרינה של שני אלה גבוהה למדי אף היא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה - סתם הפחדות ע"י גורמים אינטרסנטיים וגורמים שאינם מבינים בנושא.

זאת קרינה שאיננה מסוכנת, אך אנשים מנפחים את זה בגלל המלה "קרינה".

קח את הרכב ותהנה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרינה של השמש שנכנסת מהחלונות ושוטפת את הילדה - מסוכנת ומסרטנת!

הקרינה שנפלטת מהמערכת החשמלית של האוטו לא מסוכנת, לא מסרטנת ולא שונה בשום אופן מהקרינה שנפלטת מכל מכשירי החשמל בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה של יש ספק אין ספק, היום כשאומרים שכל אדם שלישי ויש טוענים שאף שני יחלה, עדיף להוריד למינימום את הסיכון.

עריכה אחרונה על ידי טווינגואי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אז קח סכנות שאין בהן ספק:

שמש, מיקרוגל, עשן ממכוניות ומשאיות, סיגריות.

מה אתה עושה נגדן?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר כל ספק , קרינה אלקטרומגנטית / קרינה בלתי מייננת מסוכנת ופוגעת ברקמות רכות (כמו עיניים). עוצמה של מקור הקרינה וזמן חשיפה אלה הגורמים שקובעים את רמת הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר כל ספק , קרינה אלקטרומגנטית / קרינה בלתי מייננת מסוכנת ופוגעת ברקמות רכות (כמו עיניים). עוצמה של מקור הקרינה וזמן חשיפה אלה הגורמים שקובעים את רמת הסיכון.

למען הסר ספק, קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת נספגת בחומר (רך או קשה) והופכת לחום. זה המקור היחיד לכל נזק שאינו מדומיין.

אני משוכנע לחלוטין שאתה שטפת את עצמך באופן מודע לחלוטין ויזום בקרינה בלתי מייננת חזקה הרבה יותר, בדיוק מתוך מטרה שהקרינה הזו תספג ברקמות הרכות שלך על מנת לחמם אותן.

מעבר לזה, כל המטרה הפונקציונלית של העיניים שלנו היא לספוג קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת. בשביל זה הן קיימות. הקרינה שהן סופגות, חזקה ואנרגטית פי הרבה סדרי גודל מזו שנפלטת על ידי המערכת החשמלית במכוניות היברידיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה של יש ספק אין ספק, היום כשאומרים שכל אדם שלישי ויש טוענים שאף שני יחלה, עדיף להוריד למינימום את הסיכון.

אני מבין שאתה נוסע במסחרית בלי חלונות מהסיבה הזו...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שאצלכם במשפחה לא משתמשים בסלולרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הטוענים ל״יש ספק אין ספק״

רוצה רק להזכיר שיש טענות רבות שכדור הארץ שטוח...

אני במקומכם הייתי חושב שנית לפני שהייתי נוהג בכלל!

אולי תגיעו לקצה הארץ ותיפלו???

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תינוק יושב במושב מוגבה,הקרינה דועכת באופן אקספוננציאלי ביחס למקור.

גם אם היא קיימת,תינוק יספוג פחות ממבוגר.

ביחס לריבוע המרחק, לא לאקספוננט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש ספק אין ספק, רק שפה אין ספק מלכתחילה. קרינה בלתי מייננת (שזה כל סוגי הקרינה שתיחשף אליהם מחוץ לבית חולים או כור גרעיני) מסוכנת כמו אור מפנס רגיל. אם אתה מפחד מקרינה של סוללה אז ממליץ גם לא להדליק אף פעם אורות בבית בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בעידן של סטטיסטיקות של מחלות שזמינות לכולם.

מאז שהתמכרנו לטלפונים סלולריים/אינטרנט אלחוטי בבית/מיקרוגל *אין* שינויים במספר מקרי הסרטן. מיליארדי אנשים נחשפים לקרינה בלתי מייננת במשך עשרות שנים ואין שינוי במקרי הסרטן - כנראה שאין קשר בין הדברים.

בצ'רנוביל יש מובהקות סטטיסטית לסרטן

עישון מעלה את הסיכוי לסרטן

באיזורים מסויימים בחיפה יש מובהקות סטטיסטית לסרטן

מדובר על עובדות ולא על תחושות או אמונות

דרך אגב, מיקרוגל ביתי אינו אטום לחלוטין. לא מאמינים ? שימו טלפון במיקרו והתקשרו אליו. הוא יצלצל. שימו יוטיוב בטלפון והכניסו למיקרו- הוא עדיין ינגן (אל תפעילו את המיקרו ....)

מה זה אומר ? שקרינה אלקטרומגנטית בתדר 2.4 GHz דולפת מהמיקרו. אם נשים את היד קרוב לדלת היא תתחמם קצת. ממש קצת. אבל שום תא/רקמה לא ישתנו. הם רק יתחממו.

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...