Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש חדש עם חב' Unlimited של חברת החשמל?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כבר לא כל כך של חח"י אבל בכל זאת - יש התקדמות איתם? יש לי הרגשה שהעניינים שם עומדים במקום.

התשתית באזור גבעתיים רמת גן ניראית כאילו קפאה ואין התקדמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אלטרנטיבות, אני למשל מחובר כרגע לפרטנר עם אינטרנט 1000 מגה בהורדה ו100 בהעלאה.

המחיר די זול כ110 שקל ספק+תשתית.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם אני הופתעתי. התחברתי כמה ימים לפני שהתחיל שיווק מאוד אגרסיבי באזורנו, שכלל דפיקות יומיות בדלת של נציגים.

כבר כמעט שנה אתם ואחרי האינטרנט של הוט.. הבדל של שמיים וארץ. עם הוט היו לי תקלות על בסיס שבועי. עם פרטנר 0 תקלות עד כה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הראוטר שלהם?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה קצת לראוטר של HOT.

עובד בסדר גמור בסך הכל.

טוב לשמוע.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink: