Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי דווקא כן. כשמקבלים מהמדינה שירות איכותי וכוווולם נהנים ממנו (חוץ מעבריינים) זה יוצר סולידריות. זה משהו שכולם לוקחים בו חלק בלי יוצא מן הכלל (חוץ מעבריינים שלא משלמים מיסים) ומקבלים תמורה.

הסולידריות נפגעת כשאנשים מרגישים שהמדינה מחרבנת עליהם וכל אחד לעצמו, וזה בדיוק ההפך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל להמנע מחיכוכים מעצבנים כאלו, לרוב גם מצליח. את העובדה שבמקרים בהם אני נכשל ומנסה לחנך דרך החלון את מי שגרם לכך, עשיתי מעשה מיותר, אני לומד מתחושת החמיצות שעולה בי אח"כ. כל כך לא נחוץ, כל כך מיותר, כל כך אוילי. ואני עוד קורא כאן על אלו שלא מסתפקים בחינוך ורבלי, אלא גם עוצרים, יוצאים מהאוטו ומתחילים להרביץ או לאוטו או לנהג שלו, או חוטפים כשההוא יותר גיבור, ועוד מספרים שבסך הכל מדובר בסידרת חינוך הכרחית ושרק בכח אפשר להנחיל ערכים ונורמות התנהגות. וואלה יופי, הגענו למקום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, פה כבר נכנסת לסטיגמות מנותקות מהמציאות.

לך תסתכל על לןףוחמים בצהל. הלוחמים הטובים והמסורים ביותר, אלה שמקריבים את חייהם כדי שהתינוק בעוטף יחייה, הם מה שאתה מגדיר "ערסים" ו"נחותים".

שום ערס (או חרדי/דתי/בן מיעוטים) לא פחות טוב ממני רק בגלל שהוא מתנהג שונה ממני. אני גם לא יותר טוב מפועל הניקיון שלי או מכל אדם איר בגלל שאני משכיל יותר/רגוע יותר/לא מתעצבן/בעל כרס גדולה יותר תפסיק לתייג אנשים כנחותים בגלל שהם וילי מתנסחים ימגיבים שונה ממך (ולפי התיאורים שלך הם לא. זה שאתה משכיל ואיש היי טק לא עושה אותך ייתר טוב מהאנאלפאבית שמנקה את השירותים בשוק. שניכם בני אדם).לא עושה אותם נחותים.

אם מערכת האכיפה לא מתפקדת תילחם שהיא תתפקד, תתנדב למשטרת התנועה ותיתן דוחות או למשמר האזרחי ותעצור אנשים. עד אז אתה סתם מליציה אלימה של איש אחד שמינה את עצמו להיות החוק.

בטיול בגיאורגיה אז לא כל כך זמין, אני רק אענה על זה:

אני מגדיר "נחות" את מי שמתנהג מלכתחילה כתרבות נחותה. אתה יודע מה ההגדרה אצלי של תרבות נחותה? אני אסביר:

תרבות נחותה זו תרבות שמרגישה ש"דפקו" אותה הנאורים והעשירים והיא צריכה "לקחת מהם" בכוח כדי "להשתוות", כי למה להם (העשירים) יש ולי (הנחות) אין?

זה מה שמגדיר תרבות נחותה, נקודה. ככה היו הנוצרים בתקופת הברברים, וככה האיסלאם הקיצוני מתנהג היום כדי "להפוך" את העולם, לקחת מהעשירים את מה שיש להם. וכל סיפורים על דת, אלה סיפורי פוגי והדבר היחיד שקובע זה כלכלה ועושר, או בקיצור כסף ומשאבים. הם ממציאים כל תירוץ שיש - דת, "כל השנים דפקו אותנו" וכו' רק כדי להגיע למצב שהם לוקחים את הבכורה בשליטה על העושר והמשאבים. זו מלחמת תרבויות שנמשכת מאז ומעולם, ואם האיסלאם בסופו של דבר ישתלט על העולם, אז ייקח לו כמה מאות שנים וגם הוא יהפוך לנאור, מרוכז בעצמו, שבע ועשיר ואז מי שלא יהיה שם בתור הנחותים, ינסה להתהפך עליו, וחוזר חלילה. עד שכנראה יגיע סוף העולם, איזה חיידק טורף שייקח את כולם, אסטרואיד, או סתם כדוא"ה יחליט שדי, מיציתם :p

בקיצור, אין לי שום דבר נגד אף אחד, למרות היותי יהודי דתי, אני מקבל כל אחד, כל דת, כל אין דת, כל מה שאתה רוצה, אני האחרון מבין כל חברי הפורום שיתייחס למישהו כנחות או יתנשא על מישהו, מתנשאים עושים לי אלרגיה, אפילו יותר מערסים. מי שנחות זה אך ורק כי הוא הגדיר את עצמו נחות, מרגיש שדפקו אותו ורוצה רק "לקחת" מכולם בגלל זה.

אם תחשוב ברצינות מה משותף למחבל מתאבד של חמאס, חייל של חיזבאללה, משמרות המהפכה, עבריין שמבריח סמים או זונות, והערס בכביש, תבין שכולם פועלים (הרוב במודע, אבל חלק כמובן אף שלא במודע) מאותה מוטיבציה פשוטה ופרימיטיבית:

למה ש X יקבל את כל הטוב הזה ואני נשאר עם הרבה פחות??? אז אני אקח ממנו, אני אתפוצץ\אהרוג\אשתלט\אדחף רק כדי שלאט לאט לי יהיה יותר ואני אשלוט עליהם. מגיע לי! אני המסכן הדפוק, מגיע לי! (אתם בעצמכם אמרתם פה שהערס גם ככה חוזר אח"כ לחיים הדפוקים שלו וזה העונש הכי גדול שלו, נכון? אז הנה זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר כאן, וזה המכנה המשותף לכולם)

תחליפו X ב ישראל\מערביים\כל-אדם-נורמלי-שומר-חוק ותראו שזה מסתדר יופי.

לכן אין קשר לחיילי צה"ל (לא יודע מאיפה הבאת את הקישור הזה, אני עדיין חייל צה"ל, 40.5 ועוד לא שוחררתי ממילואים - אני האחרון שאדבר נגד חיילי צה"ל).

אין קשר למעמדות ואין קשר לשום דבר אחר. אם בן אדם הוא "נחות", חי בהרגשה שדפקו אותו ופועל מתוך רגשי נחיתות, הוא תמיד ינסה לקחת מאלה ש"מעליו", וזה רק אשמתו שהוא מרגיש ככה. במקום לשפר את עצמו ואת מצבו בכוח, הוא לוקח את הדרך הקלה ו"מנסה לדפוק" את הנאורים\עשירים יותר איפה שרק אפשר ומנצל את זה שיש להם יותר מה להפסיד - ואז גם יודע שיש סיכוי נמוך יותר שיגיבו, בדיוק כפי שתיארו כאן רוב אלה שדוגלים בהתעלמות, על זה בדיוק הוא בונה. אז בדיוק פה, לא עלי. לי יש מה להפסיד, אבל זה לא אומר שאני אשתוק רק כדי שאיזה מניאק עצלן ודפוק ינצל את זה מתי שבא לו.

• רעיון טוב! 1

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים כ״כ פשוטים כשהכל שחור ולבן, ומלא באקסיומות (שאיכשהו תמיד ממפות את המאמין בהם לצד הצודק והטוב, צירוף מקרים שכזה)

אני ממליץ למי שמחזיק בתפיסת עולם דומה לצפות בסדרה בשם The Wire, אולי דרך מדיה מצולמת יהיה אפשר להעביר רעיונות מורכבים יותר מאשר שניתן בפורום.

מי שרוצה משהו קצר יותר, אפשר לצפות בסרט The hate you give. אישית אני לא מסכים עם חלק מהפריימינג בסרט, אבל הרעיון הכללי נכון - וחשוב.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרת מופת בליגה משלה,לדעתי הכי טובה וחזקה יותר מכל מה שהיה קיים לפניה וגם אחריה.

ולא מבין איך השמוק הזה צבר 10 דפים ושלל תגובות.

שחררו ממנו, לא שווה להגיע בגללו לדף 11.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים כ״כ פשוטים כשהכל שחור ולבן, ומלא באקסיומות (שאיכשהו תמיד ממפות את המאמין בהם לצד הצודק והטוב, צירוף מקרים שכזה)

בדיוק ככה, לא צריך כל דבר לסבך. בריונים אינם אנשים מורכבים, ודרכי הפעולה שלהם מאוד פשוטות, לכן גם הפתרונות מאוד פשוטים.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה, לא צריך כל דבר לסבך. בריונים אינם אנשים מורכבים, ודרכי הפעולה שלהם מאוד פשוטות, לכן גם הפתרונות מאוד פשוטים.

מסתבר שגם האישיות של אותם אנשים שמגדירים את עצמם "נאורים".

אין קשר בין ההתקדמות המקצועית שלך להתקדמות של הרעיונות שלך לגבי החברה והעולם,שזה קשר שאתה מתאמץ להראות.

גם אני לא בן אדם מורכב.מעצבנים אותי?אני מתעצבן.משמחים?אני נהיה שמח.

מה שמבדיל אותי מאותו בריון זה יכולת השליטה העצמית והאיפוק,זה לגמרי דברים שאפשר לעבוד עליהם.

ואולי גם יכולת לראות את המציאות בצורה אובייקטיבית ולהבין שהסיכוי שאני אנצח בקרב רחוב שווה לסיכוי שלי להפסיד בו.

ולהבין את ההשלכות חצי צעד קדימה.

מאוד יכול להיות שאחרי שאני אבלה 4-5 פעמים במעצר הדבר יפסיק להטריד אותי,וגם אף שבור לא יגרום לי מלהפסיק לשים את האגו הנפוח שלי לפני החיים שלי,

ובמקרה של משפחה גם של משפחתי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הערסים בטוחים שהם הנאורים והצד השני הוא הנחות. הרי כל אחד מאמי שהוא הצודק והדרך שלו היא הנכונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - הייתה חוויה על חושית, וכבר הכל מתחיל להיות זיכרון ישן כי אי אפשר היה לצלם חוץ מהשיר האחרון והייתי שורה שניה אז בקושי היה אפשר להגניב תמונה

לפחות יש למה לצפות -30.8.2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הערסים בטוחים שהם הנאורים והצד השני הוא הנחות. הרי כל אחד מאמי שהוא הצודק והדרך שלו היא הנכונה.

צריך להיות אוטיסט(מבלי לפגוע באוטיסטים אמיתיים ובבני משפחותיהם) ברמה הכי גבוהה בכדי להיות חצוף, להידחף, ולצאת לרכבים באיום ולא להבין את הסיטואציה ולחשוב שאתה הצד הנאור והצודק. יש כאלה שלא שולטים בזה, יש כאלה שעושים את זה כדי "לצאת גברים" אבל אף אחד מהם לא באמת מאמין שהוא הצד הצודק - פשוט לא אכפת להם מהזולת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אז בוא נהייה יעילים ופרקטיים, ונקים כנופייה של גברתני הפורום לטיפול בתופעה.

נקרא לה "כנופיית החינוך מחדש".

לכולם - נא לתרום בבקשה כל מוט ברזל משונן, שאורכו עולה על 60 ס"מ, עדיף חלוד, ע"מ לחמש את הכנופייה.

צריך לחשוב רק על טיפול הולם (אולי גולאג רחוק, שאין בו בננות...)

וברצינות - לאן נגיע עם העצות ל"פתרונות פשוטים" ? (עד שמישהו יחטוף פה או שם מכות).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אז בוא נהייה יעילים ופרקטיים, ונקים כנופייה של גברתני הפורום לטיפול בתופעה.

נקרא לה "כנופיית ...".

אני מבקש לא להרוס את השם הטוב של כנופיות בפורום הזה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...