Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להיות אוטיסט(מבלי לפגוע באוטיסטים אמיתיים ובבני משפחותיהם) ברמה הכי גבוהה בכדי להיות חצוף, להידחף, ולצאת לרכבים באיום ולא להבין את הסיטואציה ולחשוב שאתה הצד הנאור והצודק. יש כאלה שלא שולטים בזה, יש כאלה שעושים את זה כדי "לצאת גברים" אבל אף אחד מהם לא באמת מאמין שהוא הצד הצודק - פשוט לא אכפת להם מהזולת

קודם כל ההשוואה לאוטיסטים או לבעלי מוגבלות אחרת לא במקום (ואני יודע שהכוונה היתה טובה ולא התכוונת לפגוע בהם).

ולענינינו, אותו אחד שנדחף חושב שאתה סתם מפריע לתנועה וחוסם אותו בכוונה (לא אומר לרגע שזה נכון אבל ככה הוא חושב ומאמין).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אז בוא נהייה יעילים ופרקטיים, ונקים כנופייה של גברתני הפורום לטיפול בתופעה.

נקרא לה "כנופיית החינוך מחדש".

לכולם - נא לתרום בבקשה כל מוט ברזל משונן, שאורכו עולה על 60 ס"מ, עדיף חלוד, ע"מ לחמש את הכנופייה.

זה יהיה הזרוע הצבאית של הפורום.

Dibs על לנהוג בהיילקס עם מאג

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שהכותב הנכבד yonisi,

יעמוד בראש "כנופיית החינוך מחדש",

זאת לאור ניסיונו הרב בתחום.

אחרי שנלמד ממנו כיצד מחנכים מחדש

את הנוהגים המתפרעים בכביש

נקיים בחירות לראשות "כנופיית החינוך מחדש"

ולנציגי המחוזות השונים ברחבי מדינת ישראל.

לאחר תקופה נפנה לרישום הכנופיה החדשה

ברשם העמותות ונתחיל לגייס כספים לרכישת הציוד המתבקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בחינוך מחדש,אחרי זה אפשר לרכז אותם בשכונות סגורות....הבאת את הביטוי בקונוטציה לא טובה.

חינוך מתחיל מהבית.

אם הילד יראה שאבא יוצא לריב מכות עם זרים בגלל שטויות הוא גם יגדל להיות כזה.

ככה שאם אתה רוצה פחות אלימות בכביש ובחיים תתחיל מעצמך ומהמעגל הקרוב אליך ותפסיק לשמש דוגמה גרועה לילדים שלך.

תרביץ לבן אדם הוא יתעצבן עוד יותר ובנוסף לאגו הנפוח גם ככה תהיה נקמנות שללא ספק תתפרץ על מישהו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להדגיש כי כל הנכתב על ידי בשרשור 154 #

לאור התנהגותו האלימה בכביש של הכותב הנכבד - yonisi,

נכתב בלשון סגי נהור שהיא שימוש בשפה שמתכוונת

להפך ממה שנאמר ונכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם חושבים עדיין שבאתי לחנך מישהו, אתם כנראה לא מבינים למה התכוונתי. אני לא בא לחנך אף אחד, כל מה שאמרתי זה שאני לא רוצה שיטפסו עלי! לא אמרתי בשום קטע שדרך התגובה הזו מתאימה לכל אחד! אני כן חושב שהתנהגות פאסיבית מזמינה עוד מאותו דבר ובעצם משדרת לצד השני שהפשע משתלם. אז אל תבלבלו לי את המוח על זה שאני מנסה לחנך!

אני מציע שהכותב הנכבד yonisi,

יעמוד בראש "כנופיית החינוך מחדש",

זאת לאור ניסיונו הרב בתחום.

אחרי שנלמד ממנו כיצד מחנכים מחדש

את הנוהגים המתפרעים בכביש

נקיים בחירות לראשות "כנופיית החינוך מחדש"

ולנציגי המחוזות השונים ברחבי מדינת ישראל.

לאחר תקופה נפנה לרישום הכנופיה החדשה

ברשם העמותות ונתחיל לגייס כספים לרכישת הציוד המתבקש.

אהבתי... מצחיק אתה, ממש קורע, למעשה נקרעתי מצחוק...

Or not, actually...

אדון אמנות לחימה יפנית?? בן כמה אתה? עם 47 שנות רשיון לפי חשבון פשוט והכי אופטימי אתה אמור להיות לפחות בן 62! אתה כמעט בפאקינג גיל של אבא שלי!

אם יש משהו שאני לא עושה, אני לא לועג לאחרים! למעשה, יותר קל לי לצאת על איזה ערס בכביש שמגיע לו שייצאו עליו, מאשר ללעוג לאיזה בן אדם שאני לא ממש מכיר רק כי אני חושב שהוא מדבר שטויות.

מאמין שהדבר הראשון שמלמדים כל לוחם, זה צניעות וענווה ולכבד את הבריות. אני לעומתך לועג ויוצא רק על המניאקים האמיתיים, אלה שלא מגיע להם לדעתי יחס של בני אדם נורמלים.

באופן כללי התגובות שלכם והסגנון כלפיי מזכירים לי משום מה מחנה פוליטי מסוים שחושב שיש לו מונופול על החוכמה... אז זהו, שלא.

כמו כן נא לא לדאוג לחינוך שקיבלתי מהבית, או לחינוך הילדים שלי. הלוואי על כולכם, משני הכיוונים. גם אבא שלי וגם הילדים שלי (השניים הגדולים יותר לפחות שיכולים לחוות דעה) יסכימו יותר אתכם מאשר איתי בסיטואציות כאלה, אז אני מודע לזה שאני קצת "דפקט" והולך ראש בקיר, ברור שאני מודע, אבל אני מעדיף ככה מאשר להזמין עוד, ותרצו או לא תרצו אתם תוך כדי התעלמות מזמינים פשוט עוד מאותו דבר. לכן כתבתי למעלה שלא מדובר כאן על איזשהו מקרה פרטי של התנהגות בכביש, זו תופעה עולמית, בריונות. לכן הפתרון צריך להיות גלובלי. אם כל מניאק היה יודע שיש סיכוי שמישהו ייצא עליו הוא בהחלט היה חושב פעמיים אם להתחיל עם האגרסיביות מלכתחילה.

אז תאמינו במה שאתם רוצים ושתהיה לכם בהצלחה, רק אל תבואו עלי עם טון מתנשא, חברים! תלמדו קצת כבוד בסיסי, לא יזיק לכם, ברצינות.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא למד כבוד בסיסי הוא אתה. אתה לא מפנים שאתה בדיוק כמו אותם קופים שאתה מנסה להרתיע (שלא תיבהל מהמילה חינוך).

אתה פשוט לא קולט שאתה חלק מהבעיה ולא מהפיתרון. אם לא אומרים לך מספיק יפה לטעמך שחתכת אז יוצא ממך הקוף וגם אחרי שכביכול נרגעת אתה עדיין חושב שאתה בסדר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא מכיר אותך אבל לפי הכתיבה שלך אתה פשוט אחד מהם שחושב שהוא לא.

לאף אחד אין מונופול על החוכמה,יש פה מקבץ אנשים שמגיבים בבגרות לסיטואציות מאוד מטומטמות.

וכן,להגיב למישהו באגרסיביות כי הוא עשה לך "יאללה סע סע" עם היד ולהכנס לעימות מילולי או פיזי בגלל תגובת הנגד זה מטומטם.

הייתי באומנויות לחימה 7-8 שנים, המאמן תמיד היה "מטיף" להימנע מעימות פיזי אם אינו הכרחי.

תקפל את האגו/תגיד שאתה מצטער(גם אם הוא זה שחתך אותך)/ תן לו לעבור אבל אל תכנס לעימות.

הטעות שלך היא בטענה האחרונה,המניאקים האלה בלתי תלויים אחד בשני והסיכויים שתיפול על אותו אחד שואפים לאפס.

הרבצת לאחד?יש עוד עשרה שחושבים שאף אחד לא יכול עליהם.

אין להם קבוצת ווצאפ לחלוק חוויות והם לא מתואמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם חושבים עדיין שבאתי לחנך מישהו, אתם כנראה לא מבינים למה התכוונתי. אני לא בא לחנך אף אחד, כל מה שאמרתי זה שאני לא רוצה שיטפסו עלי! לא אמרתי בשום קטע שדרך התגובה הזו מתאימה לכל אחד! אני כן חושב שהתנהגות פאסיבית מזמינה עוד מאותו דבר ובעצם משדרת לצד השני שהפשע משתלם. אז אל תבלבלו לי את המוח על זה שאני מנסה לחנך!

אהבתי... מצחיק אתה, ממש קורע, למעשה נקרעתי מצחוק...

Or not, actually...

אדון אמנות לחימה יפנית?? בן כמה אתה? עם 47 שנות רשיון לפי חשבון פשוט והכי אופטימי אתה אמור להיות לפחות בן 62! אתה כמעט בפאקינג גיל של אבא שלי!

אם יש משהו שאני לא עושה, אני לא לועג לאחרים! למעשה, יותר קל לי לצאת על איזה ערס בכביש שמגיע לו שייצאו עליו, מאשר ללעוג לאיזה בן אדם שאני לא ממש מכיר רק כי אני חושב שהוא מדבר שטויות.

מאמין שהדבר הראשון שמלמדים כל לוחם, זה צניעות וענווה ולכבד את הבריות. אני לעומתך לועג ויוצא רק על המניאקים האמיתיים, אלה שלא מגיע להם לדעתי יחס של בני אדם נורמלים.

באופן כללי התגובות שלכם והסגנון כלפיי מזכירים לי משום מה מחנה פוליטי מסוים שחושב שיש לו מונופול על החוכמה... אז זהו, שלא.

כמו כן נא לא לדאוג לחינוך שקיבלתי מהבית, או לחינוך הילדים שלי. הלוואי על כולכם, משני הכיוונים. גם אבא שלי וגם הילדים שלי (השניים הגדולים יותר לפחות שיכולים לחוות דעה) יסכימו יותר אתכם מאשר איתי בסיטואציות כאלה, אז אני מודע לזה שאני קצת "דפקט" והולך ראש בקיר, ברור שאני מודע, אבל אני מעדיף ככה מאשר להזמין עוד, ותרצו או לא תרצו אתם תוך כדי התעלמות מזמינים פשוט עוד מאותו דבר. לכן כתבתי למעלה שלא מדובר כאן על איזשהו מקרה פרטי של התנהגות בכביש, זו תופעה עולמית, בריונות. לכן הפתרון צריך להיות גלובלי. אם כל מניאק היה יודע שיש סיכוי שמישהו ייצא עליו הוא בהחלט היה חושב פעמיים אם להתחיל עם האגרסיביות מלכתחילה.

אז תאמינו במה שאתם רוצים ושתהיה לכם בהצלחה, רק אל תבואו עלי עם טון מתנשא, חברים! תלמדו קצת כבוד בסיסי, לא יזיק לכם, ברצינות.

גם ההגיגים שלך אגב מרמזים למחנה פוליטי מאוד מסוים, אבל זה פחות משנה. ולמרות שהחינוך אצלך לאורך הדורות כמובן עדיף על זה שמקבלים אלו שחושבים אחרת ממך, כדאי גם לך טיפה לחשוב שוב ולשאול את עצמך שאלה מאוד פשוטה במה הביריונות שלך טובה וערכית מזו של אחרים, ואם אתה מתנער אפילו מהמסיכה של החינוך שחבריך כאן ניסו באמצעותה להעניק לך מעט נקודות זכות ( ואגב חינוך, מכות בשביל למנוע עוד מאותו דבר זה גם חינוך ) אתה מסתבר פשוט בקטע של לא לצאת פראייר, או במילים אחרות : תביא לי שוקולד, מה אני ערביה ?!

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא למד כבוד בסיסי הוא אתה. אתה לא מפנים שאתה בדיוק כמו אותם קופים שאתה מנסה להרתיע (שלא תיבהל מהמילה חינוך).

אתה פשוט לא קולט שאתה חלק מהבעיה ולא מהפיתרון. אם לא אומרים לך מספיק יפה לטעמך שחתכת אז יוצא ממך הקוף וגם אחרי שכביכול נרגעת אתה עדיין חושב שאתה בסדר.

תגיד באמת, לאן בדיוק אתה חותר עם הכיוון הזה? אתה הרי רואה בעיניים שאני לא היחיד שחושב ככה. אתה ברצינות חושב שיש לך את הזכות לפסול דעה של מישהו כי הוא לא חושב כמוך? אתה מבין כמה זה מדהים?? אתה פוסל את דעתי למרות שכבר נכתב ע"י כמה וכמה כאן שהם מסכימים יותר איתי מאשר איתך. מה ההגדרה של זה אם לא מונופול על החוכמה??

(שלא תיבהל מהמילה חינוך).

ואתה ממשיך לדבר בהתנשאות :) אני לא נבהל אל תדאג, למעשה, יש לי עור של פיל הרבה יותר ממה שאתה חושב, פשוט יש לי מצד שני גם את הרגישות והכבוד הבסיסי לצד השני (כל עוד הוא לא נוקט באלימות, כי אז יש לי 0 סובלנות)

תתרגל, זה שיש לך דעה שונה וכביכול אתה מצייר את עצמך כיצור נעלה כי אתה נמנע מכל תוקפנות, לא בהכרח הופך אותך ליותר מוסרי או יותר נאור. לפעמים המנעות מאגרסיביות גרועה יותר.

הנקודה שאתם מסרבים להבין שיש מישהו שחושב שונה מכם ויכול להיות שהוא אפילו צודק, או שלפחות הוא מתמודד אחרת עם סיטואציה אלימה, זו בדיוק הבעיה. אתם משום מה חושבים שיש לכם מונופול על החוכמה. אתם טועים חברים! כל אחד פה שלמה כמה שנים בחוג קרטה מצטט לי את המאמן שלו או את דרך הלחימה היפנית וחושב שהוא המציא משהו חדש... בחייכם! היפנים בעצמם הלכו אחרי הנאצים במלחמת העולם השניה, ריסקו מטוסי זירו מתאבדים על נושאות מטוסים (כמו פחדנים), הפציצו את פרל הארבור, ואז באו לבכות כשחטפו 2 פצצות אטום לפרצוף...

מסקנה? לאף אחד אין מונופול על החוכמה. אז אל תנסו להציג את עצמכם חכמים גדולים, זה החטא הכי גדול.

חושבים שאני ערס? חושבים שאני קוף? שיבושם לכם. אבל תעשו לי טובה, תפסיקו עם התפיסת תחת הזאת.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההגיגים שלך אגב מרמזים למחנה פוליטי מאוד מסוים, אבל זה פחות משנה. ולמרות שהחינוך אצלך לאורך הדורות כמובן עדיף על זה שמקבלים אלו שחושבים אחרת ממך, כדאי גם לך טיפה לחשוב שוב ולשאול את עצמך שאלה מאוד פשוטה במה הביריונות שלך טובה וערכית מזו של אחרים, ואם אתה מתנער אפילו מהמסיכה של החינוך שחבריך כאן ניסו באמצעותה להעניק לך מעט נקודות זכות ( ואגב חינוך, מכות בשביל למנוע עוד מאותו דבר זה גם חינוך ) אתה מסתבר פשוט בקטע של לא לצאת פראייר, או במילים אחרות : תביא לי שוקולד, מה אני ערביה ?!

צודק אני ימין ולא שמאל, בוש ולא אובמה. לא מסתיר את זה כי אין לי מה להסתיר.

הבריונות שלי היא לא בריונות, זו תגובה, מבין? יודע מה זה תגובה? אקציה וריאקציה. לא מעניין אותי איך תקרא לזה, מאזן אימה? לא אכפת לי. כל עוד הצד המתבריין יודע שהוא לא מתבריין עלי, אני את שלי עשיתי. אם אתה חושב שזה חסר תוחלת, תראה לאן מביא אותנו הצד השני? המשותף לכולכם הוא שאתם מסרבים להבין שיש אנשים\יצורים שמבינים רק כוחניות. לא עובד משהו אחר, לא משנה מה תעשה, לא עובד.

אתה חושב שהקטע שלי זה "לא לצאת פראייר" ?? תגיד, אם אני לא רוצה לצאת פראייר, איך זה מסתדר עם זה שאני כמו מניאק כמעט כל שנה מאז שהשתחררתי מהצבא, הולך ועושה מילואים כמו הפראייר הכי גדול במדינה? ובמקומות הכי הזויים, ובתקופות הכי קשות בחיים (לימודים, אשה בהריון וכו'). איך זה מסתדר לך עם "תביא לי שוקולד" בדיוק?? הרי אנשי ה"שוקולד" זה בדיוק ההפך ממני, אלה אנשים שלא מסוגלים שניה אחת לתרום למישהו בלי אינטרס. איפה האינטרס שלי לא לברוח ממילואים אחרי הפעם הראשונה?

אבל עזוב, עוד מעט שבת ואני מהויכוח הזה יצאתי כי באמת שאתם חסרי תקווה. תמשיכו בדרך שלכם ואני אמשיך בשלי. הבעיה שלי אתכם היא אפילו לא הענין עצמו כבר, אלא החוצפה לחשוב שאין בילתכם... מה ההבדל בינכם לבין דעאש תגידו?? גם הם חושבים שאין בילתם ושכולם צריכים להתאסלם.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי הרבה יותר את הפועל מתבבן מאשר מתבריין, בבקשה להמשיך עם מתבבן.

מה קורה פותח השרשור עוד לא הגשת תלונה?

מישהו מעבודה הגיש תלונה על מישהו שהתנכל לו ולאימו ללא סיבה כמה וכמה פעמים. זה נגמר במשפט+אישום+פיצוי כספי.

יש לך תמונות? יש מספר רכב? תן צ׳אנס למערכת

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד באמת, לאן בדיוק אתה חותר עם הכיוון הזה? אתה הרי רואה בעיניים שאני לא היחיד שחושב ככה. אתה ברצינות חושב שיש לך את הזכות לפסול דעה של מישהו כי הוא לא חושב כמוך? אתה מבין כמה זה מדהים?? אתה פוסל את דעתי למרות שכבר נכתב ע"י כמה וכמה כאן שהם מסכימים יותר איתי מאשר איתך. מה ההגדרה של זה אם לא מונופול על החוכמה??

נהג לילה סה"כ טוען שאלימות גוררת אלימות.

הפעם הוא רשם את זה קצת יותר באגרסיביות.

ואתה ממשיך לדבר בהתנשאות :) אני לא נבהל אל תדאג, למעשה, יש לי עור של פיל הרבה יותר ממה שאתה חושב, פשוט יש לי מצד שני גם את הרגישות והכבוד הבסיסי לצד השני (כל עוד הוא לא נוקט באלימות-או חותך אותי בכביש או עושה תנועה לא טובה עם היד או אומר משהו לא במקום , כי אז יש לי 0 סובלנות)

תתרגל, זה שיש לך דעה שונה וכביכול אתה מצייר את עצמך כיצור נעלה כי אתה נמנע מכל תוקפנות, לא בהכרח הופך אותך ליותר מוסרי או יותר נאור. לפעמים המנעות מאגרסיביות גרועה יותר.

הופך אותך לבן אדם עם בגרות מנטלית בסיסית.

עוד לא נתקלתי במצב שבו יכלתי להתעמת,בחרתי שלא והתחרטתי על זה. אתה מוזמן לתת לי דוגמה טובה ואולי אשנה את דעתי.

יודע מה כן הופך בן אדם ליצור נחות בעיני?אחד שמתחיל לריב באמצע הכביש או בחוף ים-אתה מוזמן להרביץ(סליחה,לחנך) את הנהג/הילד/האשה/השכן איך שבא לך ולשאת בתוצאות-לא צריך לדפוק ציבור שלם ולהרוס לו בילוי או את הדרך לעבודה.

הנקודה שאתם מסרבים להבין שיש מישהו שחושב שונה מכם ויכול להיות שהוא אפילו צודק, או שלפחות הוא מתמודד אחרת עם סיטואציה אלימה, זו בדיוק הבעיה. אתם משום מה חושבים שיש לכם מונופול על החוכמה. אתם טועים חברים!

אין לאף אחד מונופול על כלום,זה אוסף של דעות.

ועדיין,בחברה בן אדם שפותר בעיות עם הראש ולא עם הידיים מוערך יותר על ידי הסביבה,למה?לא יודע...

הרי יש סיבה שהדעה הראשונה שלך הייתה "אני אעמוד עם ידיים מאחורי הגב ואתן לו להרביץ לי ואתבע אותו",רעיון לא אידאלי לדעתי ורשמתי למה.

הוא האלים,אתה זה שסופג ומתמודד בדרכים חוקיות,במהלך הדיון הלכת לכיוון אחר של לענות לאלימות באלימות ואתה מנסה לצאת מזה.

הטיעונים הכביכול לוגיים שלך נסתרים דיי בקלות אז הלכת לכיוון פילוסופי "מהי חוכמה ולמי היא שייכת",עדיין לא תופס.

כל אחד פה שלמה כמה שנים בחוג קרטה מצטט לי את המאמן שלו או את דרך הלחימה היפנית וחושב שהוא המציא משהו חדש... בחייכם! היפנים בעצמם הלכו אחרי הנאצים במלחמת העולם השניה, ריסקו מטוסי זירו מתאבדים על נושאות מטוסים (כמו פחדנים), הפציצו את פרל הארבור, ואז באו לבכות כשחטפו 2 פצצות אטום לפרצוף...

סך הכל הייתי אז בחטיבה-תיכון והבאתי משהו שאני מסכים איתו.

המאמן היה ישראלי לחלוטין,שום קשר ליפנים ונאצים.

אבל סחתיין על הזלזול.

מסקנה? לאף אחד אין מונופול על החוכמה. אז אל תנסו להציג את עצמכם חכמים גדולים, זה החטא הכי גדול.

נכון,כל אחד מחזיק בדעתו וחושב שהיא הנכונה,דעה ולא עובדה.

לא יודע מה זה חטא,ואין פה שום דבר שהוא לא הצגת הדעה שלי(או של כל אחד אחר פה) תוך הצגת נימוקים וטענות.

חושבים שאני ערס?לא חושבים שאני קוף?לא שיבושם לכם. אבל תעשו לי טובה, תפסיקו עם התפיסת תחת הזאת.

איזה תפיסת תחת?

שאני לא מוכן לסכן את החיים שלי בשביל לצאת גבר גבר במקרה הטוב ולסיים במיון במקרה הפחות טוב?

​בכחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...