Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה לעשות עם הקוף הזה?

TheNessus
שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
אם תבדוק טוב תגלה שבחיים שלי הנורמליים ביומיום אני יותר מנומס ורגוע מרוב האנשים, גם מכאלה שחושבים שיש להם מונופול על נימוסים והליכות...

זה מה שכל הערסים האלה אומרים. "אני לא יהרוג זבוב, אני בן טובים, שירתתי ביחידה קרבית, אני מתנדב בארגון צדקה, יש לי ילדים מחוננים, מה אני אעשה, הוא בא לי לא בטוב אז התהפכתי עליו ועכשיו הוא בבית חולים המניאק. מגיע לו, נראה אותו עושה את זה שוב."

ככה זה כשאתה חי במלחמה מתמדת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירופה זו יבשת בהתאבדות. תעשה לימיט על מצב הילודה של המוסלמים ביחס למקומיים ותגיע להכחדה. לא סתם יש מדינות שנותנות מענקים לאזרחים על ילודה מוגברת.

אם אירופה זו יבשת בהתאבדות אז מה אנחנו בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אירופה זו יבשת בהתאבדות אז מה אנחנו בדיוק?

למה אתה שואל "מה אנחנו בדיוק"? הסכנה היחידה שיכולה ממש לאיים עלינו זה הגרעין האיראני (שלא קיים עדיין). אנחנו לא מייבאים מיליוני אנשים מתרבויות עוינות שמערערות את היציבות והשלום במדינה שלנו.

אני מוכן להמר שמצבנו ימשיך להיות בסדר גמור בזמן שחלקים מאירופה יעלו בלהבות.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות מסוגלות לערער את עצמן גם מבפנים.

לא מבין את הלחץ להספיד את אירופה.

יבשת מתפקדת ותמשיך לתפקד,ידעה משברים גדולים מזה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה שואל "מה אנחנו בדיוק"? הסכנה היחידה שיכולה ממש לאיים עלינו זה הגרעין האיראני (שלא קיים עדיין). אנחנו לא מייבאים מיליוני אנשים מתרבויות עוינות שמערערות את היציבות והשלום במדינה שלנו.

אני מוכן להמר שמצבנו ימשיך להיות בסדר גמור בזמן שחלקים מאירופה יעלו בלהבות.

ב-ר-ו-ר.

לא מגזר של מיליון בני אדם שלא מוכן שילדיו ילמדו אנגלית, מתמטיקה, מחשבים ומדעים.

לא העובדה שהדור הצעיר לא מסוגל לרכוש כאן דירה.

לא יוקר המחייה המטורף

לא הפיריון הנמוך מבין מדינות ה-OECD.

לא העובדה שאנחנו חיים ליד פצצת אטום מתקתקת בשם רצועת עזה.

רק גרעין איראני מאיים עלינו.

ואירופה היא זו שתעלה בלהבות כי הם רכים ומנומסים.

אתם שומעים את עצמכם?!

מערכות מסוגלות לערער את עצמן גם מבפנים.

לא מבין את הלחץ להספיד את אירופה.

יבשת מתפקדת ותמשיך לתפקד,ידעה משברים גדולים מזה.

קנאה, לאומנות ותחושת רדיפה מתמדת שישראלים חיים בתוכה.

​אני אפסיק כאן כי זו סטייה מהדיון.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל קצב הילודה של ילדים יהודים גדול מקצב הילודה של מוסלמים במדידה משנת 96 ועד 2018 (טבלה ראשונה):

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%94_%D7%A9%D7%9C_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

באירופה לעומת זאת לפי הלינק שהבאתי למעלה אחוז המוסלמים ב 2050 לפי תחזיות הגירה בינוניות יגדל מ 4.9 ליותר מ 11%. אם תעשה על זה לימיט תגיע שם להכחדה ופה לא.

ציבור חרדי שלא שותף לשוק העבודה, החינוך והשירות הצבאי זה אכן מצב לא תקין.

מחירי הדירות עלו בעיקר בגלל ירידת הריבית בעולם במשבר של 2008. אני קניתי דירה בשנת 2001 בלי שקל בכיס כשהבנקים רדפו אחרי כדי לקחת משכנתא על כל סכום הדירה, מ 2008 כשהריבית ירדה התחילו משקיעים להכנס לשוק וזה היה הטריגר הגדול לעליית המחירים, כל השאר זה סיפורי בלהות. ולא חשוב מה תעשה היום, העלאת ריבית לא אחראית תגרום לפשיטת רגל של עשרות אלפי משקי בית, וזה בלי לדבר על ההשפעות האחרות...

אין פתרון קסם לכלכלה, והמצב בטח לא היה יותר טוב כשהשמאל שלט באוצר, אז למרות האו-אה של ה "רק לא ביבי" וקריאות נרגשות "איפה הכסף" של אדון לפיד, המצב פה למעשה מעולם לא היה יותר טוב.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל קצב הילודה של ילדים יהודים גדול מקצב הילודה של מוסלמים במדידה משנת 96 ועד 2018 (טבלה ראשונה):

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%94_%D7%A9%D7%9C_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

באירופה לעומת זאת לפי הלינק שהבאתי למעלה אחוז המוסלמים ב 2050 לפי תחזיות הגירה בינוניות יגדל מ 4.9 ליותר מ 11%. אם תעשה על זה לימיט תגיע שם להכחדה ופה לא.

ציבור חרדי שלא שותף לשוק העבודה, החינוך והשירות הצבאי זה אכן מצב לא תקין.

מחירי הדירות עלו בעיקר בגלל ירידת הריבית בעולם במשבר של 2008. אני קניתי דירה בשנת 2001 בלי שקל בכיס כשהבנקים רדפו אחרי כדי לקחת משכנתא על כל סכום הדירה, מ 2008 כשהריבית ירדה התחילו משקיעים להכנס לשוק וזה היה הטריגר הגדול לעליית המחירים, כל השאר זה סיפורי בלהות. ולא חשוב מה תעשה היום, העלאת ריבית לא אחראית תגרום לפשיטת רגל של עשרות אלפי משקי בית, וזה בלי לדבר על ההשפעות האחרות...

אין פתרון קסם לכלכלה, והמצב בטח לא היה יותר טוב כשהשמאל שלט באוצר, אז למרות האו-אה של ה "רק לא ביבי" וקריאות נרגשות "איפה הכסף" של אדון לפיד, המצב פה למעשה מעולם לא היה יותר טוב.

גם אם נשים לגע בצד את המשוואה הגזענית של ערבים/מוסלמים=אלימות וסוף המדינה (מציע לך ללכת ללמוד מקהילת האחמדים למשל על סובלנות ואלימות. אולי הם יחנכו אותך) ואת זה שגם בתחזיות הכי שחורות מערב אירופה לא תגיע לאחוז המוסלמים שיש אצלנו (לא כולל ערביי השטחים) מה שיביא לסוף המדינה הם ערסים, עבריינים ובריונים.

מגורמים חיצוניים ושונים כולם יודעים להתגונן אבל מסרטן לא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב.

לך תדפוק על החזה מול ערסים בבאר שבע ודמיין שאתה מוביל את ישראל אל האור בזמן שהמערב שוקע.

אוהו מישהו פה התמרמר... ואח"כ קוראים לי ערס :p

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם נשים לגע בצד את המשוואה הגזענית של ערבים/מוסלמים=אלימות וסוף המדינה (מציע לך ללכת ללמוד מקהילת האחמדים למשל על סובלנות ואלימות. אולי הם יחנכו אותך) ואת זה שגם בתחזיות הכי שחורות מערב אירופה לא תגיע לאחוז המוסלמים שיש אצלנו (לא כולל ערביי השטחים) מה שיביא לסוף המדינה הם ערסים, עבריינים ובריונים.

מגורמים חיצוניים ושונים כולם יודעים להתגונן אבל מסרטן לא.

נכון מה שהכי מסוכן זה סרטן, אבל אל תדאג, עם הבריונים והמניאקים אנחנו דווקא מסתדרים, הסרטן הכי גדול פה זה כל אלה שחיים בתיעוב עצמי עם עצמם, עם המדינה וכל מה שקשור אליה. כשכתבת בכירה בערוץ 2 צווחת בשידור שאנחנו שולחים לצבא ילדים ומקבלים אותם חיות אדם, או כשעשרות אנשים (כולל אלוף בצה"ל) מגיבים לטילים על הדרום כ"בעיה שלכם כי בחרתם ביבי, אז אל תבכו", וכשכתב במוסף לשבת של ידיעות אחרונות אחרי הבחירות האחרונות מדבר על כך שאולי עדיף לחלק את המדינה לאזורים עשירים ועניים כדי ש"הם" ילמדו לקח, זה הסרטן האמיתי.

וחוץ מזה, בקשר לגזענות שהזכרת... אל תבוא עלי, אני והקבלן הפלשתיני ששיפץ לי את הבית לפני שנתיים נשארנו החברים הכי טובים הרבה אח"כ, מדברים בטלפון מידי פעם וכל פגישה זה חיבוקים ונשיקות... כנראה זה הכל בגלל שאני גזען מניאק ערס שלא יודע להתנהג, וזה מה שהוא זוכר ממני.

ועדיין, לא צריך להתייפיף, קהילת האחמדים כנראה באמת אנשים טובים אבל אין קשר לכך שבעשרות השנים האחרונות רוב הקונפליקטים, הטרור, הרציחות באים מאזורים מוסלמים, ורוב הנפגעים הם מוסלמים. זה לא קשור לגזענות, זה קשור לעובדות.

אולי הם יחנכו אותך

רק החוצפה על העקיצות הקטנות האלה (בדיוק כמו שבציטוט) והארס שנזרה פה ושם לאורך כל הדיון מוכיחות לי עם מי יש לי עסק.

ואתה עוד רוצה לחנך אותי...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוניסי, צר לי שאני גולש לשם אבל הזוועות הכי גדולות נעשו דווקא על ידי נוצרים. החל ממסעות הצלב ועד לשואה (בדרך יש אפרטהייד והשמדת כל מיני שבטים מיותרים באפריקה ואמריקה).

לגבי מה שתיארת כסרטן, אני חי באשקלון ואני אומר שאם זה מה שבחרנו אין לנו על ממ להלין אלא על עצמנו כי ידענו שזה יהיה המצב.

אתה יכול לסובב את זה איך שתרצה אבל כוח הוא דבר משחית ולצערי זה פוגע גם בחיילים (כמו שהיא אמרה. זה מיעוט אבל זה קיים).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי מסתדר איתם,המון אחרים וטובים החליטו שלא מתאים להם יותר לחיות ככה ועזבו.

ורוב החברים בני גילי(22-24) לא פוסלים את האופציה הזו.

ככה שמה שאתה קורא לו "סרטן" כבר מכה והורס את המדינה.

יש חופש ביטוי,וכל אחד יכול להגיד מה שהוא חושב כל עוד זה לא גובל בהסתה/מה שלא הוגדר בחוק.

ככה שהגישה של היצמדות להתבטאויות לא תופסת לדעתי.

טוב סטינו מספיק :roll:

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוניסי, צר לי שאני גולש לשם אבל הזוועות הכי גדולות נעשו דווקא על ידי נוצרים. החל ממסעות הצלב ועד לשואה (בדרך יש אפרטהייד והשמדת כל מיני שבטים מיותרים באפריקה ואמריקה).

מסעות הצלב כן, הנוצרים אז היו התרבות הנחותה שניסתה (והצליחה כמובן, הם תמיד מצליחים בסוף) "להתהפך" על התרבות הנאורה יותר. מצד שני אל תנסה למכור את גרמניה הנאצית כנוצרים, זה היה משהו אחר ואם כבר זה יותר קרוב לאיסלאם קיצוני רק בלי הפנדמנטליות הדתית אבל אותה מפלצתיות ושגעון גדלות שמי שלא כמותם צריך למות או להפוך לעבד, יותר קרוב לאג'נדה של דעאש ואל-קאעידה מאשר לנצרות בעידן המודרני.

לגבי מה שתיארת כסרטן, אני חי באשקלון ואני אומר שאם זה מה שבחרנו אין לנו על ממ להלין אלא על עצמנו כי ידענו שזה יהיה המצב.

וזה בדיוק החרטוט הכי גדול כאן, אתה מאמין שגנץ או לפיד היו עושים הוקוס-פוקוס והבעיות מעזה היו נעלמות?? דווקא ביבי בקטע הבטחוני יותר מאופק ומחושב אם כבר, יותר עם שיקולים קרים ופחות "משתולל" באופן כללי. אין לי שום דבר נגד גנץ והוא היה אחלה איש צבא ואחלה רמטכ"ל, אבל עדיין אני מעדיף את ביבי בראש, למה? כי הוא מביא יותר נקודות בעולם, כי הכלכלה לא נשלטת ע"י ניסנקורן מההסתדרות. וכן, לא הכל ורוד, ואם השיקולים היו באמת קרים אז מזמן הייתה פה ממשלת אחדות, אבל האג'נדה של "רק לא ביבי", זאת הבעיה, ואח"כ הם מאשימים את כל העולם ואשתו בזה שאין ממשלה.

אתה יכול לסובב את זה איך שתרצה אבל כוח הוא דבר משחית ולצערי זה פוגע גם בחיילים (כמו שהיא אמרה. זה מיעוט אבל זה קיים).

כוח משחית?? תגיד, אתה חושב שרציתי להתגייס לצבא? להיות לוחם? לשרת במילואים עד היום? לעזוב אשה בחודש שמיני כדי לקפוץ לצו 8? אתה חושב שאם מחר יורים טילים מלבנון בא לי לעזוב הכל ולקפוץ למלחמה?? אני לא רוצה את כל זה, הייתי רוצה במקום ללכת ללמוד הנדסה בגיל 18, לסיים בגיל 22 ולהיות היום עם עוד מיליון שקל בצד. ברור שהייתי רוצה, אבל מה לעשות, שאלה החיים שלנו פה?

אבל כמובן קל להאשים אותנו, שולטים בעם אחר, כוח משחית, מחזיקים את העזתים התמימים תחת סגר (שהרי הם לא בחרו את חמאס), פינינו את גוש קטיף (ואני הייתי בעד הפינוי, אבל גם בעד 0 סובלנות לאחריו, לא מה שקרה לצערי) וקיבלנו עוד טרור, מה אתה מציע לעשות? לפנות גם את אשקלון? אולי את כל השומרון ככה שהם יישבו ממש על כביש 6 ויזרקו בקתבי"ם על חצי מדינה?

תחשוב טוב טוב על המילים האלה שאומרים על החיילים שלנו. מניח שיצא לך לפגוש חייל קרבי אחד או שניים מקרוב, אלה נראים לך אנשים רעים? לא יודע מה עשית בצבא, אבל באופן אובייקטיבי, עשרות אלפי אנשים שעוזבים את החיים שלהם באמצע (משפחה, לימודים, עסק, מה שלא יהיה) והולכים ל 5-30 יום מילואים, זה ברור מאליו? אתה חושב שאלה אנשים רעים? מושחתים? שירתתי בסדיר ובמילואים עם אלפי אנשים, אני יכול לספור על יד אחת אולי כאלה שהיו בעייתיים.

אז יש הבדל בין לבוא ולומר שיש דברים שצריכים לטפל בהם, גם בצבא, מקרים שלא אמורים להישנות ולעבוד על מידות, טוהר הנשק וכאלה, אבל להגיד את זה בצורה הזאת? בצורה כוללנית? להאמין לחבורת "שוברים שתיקה" ? שכבר מזמן איבדו את ציונותם ודרכם? זה סרטן אמיתי, חבר.

לדרור בן ימיני מידיעות אחרונות יש טור כל שבת במוסף, הוא שמאל מבחינה פוליטית, אבל הוא מבין בדיוק את ההבדל בין שמאל שפוי, ציוני, לבין שמאל שאיבד את הדרך מרוב צדקנות. מציע לך ולכל אחד לקרוא את הטור שלו כל שבוע. למרות שאני לא מסכים איתו פוליטית, הוא מסוג האנשים שאני מאוד מאוד מעריך.

ואכן הדיון כבר גולש למחוזות פוליטיים, אבל אני מניח שאיפשהו הכל קשור. האג'נדה האגרסיבית שלי בכל מה שקשור להפעלת כוח, לעומת הצדקנות בכל מחיר והנסיון להימנע מאלימות מבלי להבין שגם לזה יש השלכות שעשויות לחזור אליך אח"כ כבומרנג (פינוי גוש קטיף, כמשל)

אתה אולי מסתדר איתם,המון אחרים וטובים החליטו שלא מתאים להם יותר לחיות ככה ועזבו.

ורוב החברים בני גילי(22-24) לא פוסלים את האופציה הזו.

ככה שמה שאתה קורא לו "סרטן" כבר מכה והורס את המדינה.

אין לי מה לומר למי שעוזב את המדינה משיקולים כאלה. יש אולי סיבות יותר הגיוניות לעזוב כמו רילוקיישן בגלל עבודה או קידום מקצועי. מי שעזב כי הוא לא רואה כאן עתיד? מה יש לי לומר כבר? מזל שלא היינו תלויים בו כדי שהמדינה הזו תקום, אחרת היינו נשארים בגולה. אנשים לא תופסים שרק לפני 80 שנה ברוטו היינו עם חלש, מוכה, מוכחד, מושמד, והיום יש לנו מדינה חזקה, וכולם פה חיים טוב יחסית, גם אלה שבוכים כל הזמן. אני טוען שהסיפור עם הפלשתינים יסתדר עם הזמן, הדורות הבאים יהפכו פחות קיצוניים משני הכיוונים בגלל העולם הגלובלי שהכניס האינטרנט. כבר היום נוצרים קשרים מפתיעים בין ישראל למדינות ערב חזקות (סעודיה, בחריין, שלא לדבר על התיאום והשלום (אפילו קר) עם המצרים והירדנים). דווקא בשנים האחרונות כל מי ששפוי מבין מאיפה הדלק (והכסף כמובן, כי בלי כסף אין כלום) להסתה ושנאה מגיע. ראש הנחש באיראן, לא סתם ישראל פועלת קשות נגד האיראנים, זה בדיוק הבריון השכונתי, בדיוק זה שצריך להוריד על הברכיים כדי שישנה את דרכיו.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא לבן דרור ימיני ( ולא כפי שכתבת ), "שמאל פוליטי" זה פחות או יותר כמו לקרוא לחמינאי "ציוני". אבל ממי שמזהה מפלגה כמו כחול לבן כשמאל, כהטמעתו המוצלחת של מר נתניהו, אצלו גם ליברמן הוא פתאום שמאל רק כי חירב לו ממשלה נחמדה, אולי לא צריך לצפות למשהו אחר.

לגופן של טענותיך, רובן ככולן מופת לתעמולת ימין משובחת, לא רואה מקום להגיב. החיבור בינה לחלק נכבד ממצביעי הימין שמוצא ביטוי מצוין גם בפוסט שלך, שרובו ככולו חזרה דבקנית על מסרים שמתוכתכים מדי יום, מספיק הדוק מכדי שאפשר יהיה בכלל למצוא בדיון כזה שמתנהל כאן סיכוי לקשב. מה שבכל זאת אפשר לקבוע הוא שיש זיהוי בלתי נמנע כנראה בין צדקנות ביריונית לתפישת עולם ימנית שמסרבת להתייחס לצד השני לסכסוך, בין שזה פלסטיני, בין יהודי שמעצבן אותך, כשווה לך מבחינה ערכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...