Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו החדשה טויוטה יאריס מאזדה 2

gilsun
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרובת משפחה מתלבטת בין פיקנטו החדשה, טויוטה יאריס ומאזדה 2

כולם משנתון 2017

קילומטרא'ז עד 50,000

המחירים דומים

(הפיקנטו מגיעה עם מובילאיי ו-7 כריות אוויר)

בעיקר לנסיעות קצרות בתוך העיר, ומדי פעם נסיעות ארוכות לגליל או לדרום

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה לדעתי תרגיש הכי איכותית מכל השלישיה הזו, בעיקר בנסיעות בין עירוניות. היאריס תהיה כנראה הכי חסכונית בדלק. שלושתן אמינות.

הבחירה תלויה בסדרי העדיפויות שלכם, אני אישית הייתי בוחר במאזדה בלי לחשוב פעמיים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחליף את הפיקנטו בריו, בהנחה והדגם החדש נכנס בתקציב.

היאריס תהיה הכי חסכונית כאן , אבל גם הכי פחות נוחה כאן.

גם אני הייתי מעדיף את המאזדה מהאופציות המקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החצי שקל שלי -

לבת זוג פיקנטו GTLINE חדשה, נוסעת מצויין ביחס לפיקנטו, נוחות בעיר דיי טובה, גם מחוץ לעיר מרגישה טוב ביחס למנוע הצנום ולגיר המיושן, מאובזרת טוב לשימושים שלה (נסיעות קצרות בעיר, מידיי פעם עולים איתה לצפון להורים, יש CarPlay, חיישני אורות ומרגישה דיי איכותית מבפנים).

לי יש מאזדה 2 חדשה שיחד איתה בחנתי את היאריס החדשה, אין מה להשוות, היאריס מרגישה כמו רכב מלפני עשור, גיר מרעיש ומרגיש מוזר למי שלא רגיל לגיר רציף אבל כן תהיה הכח חסכונית מכולן, לי אישית היה חסר מאוד ביאריס בקרת שיוט (מערכת בת כמה שנים טובות שחסרה ברכב שעולה כחדש מעל 100 אלף שקלים נשמע לי מוזר).

הייתי בוחר במאזדה בכל יום, נוסעת הרבה יותר טוב משנייהן, מרגישה יותר אוטו, חזקה יותר, זריזה יותר, חסכונית יותר מהפיקנטו ובעלת בקרת שיוט (שוב, לי זה מאוד חשוב) שחסרה בפיקנטו וביאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...