Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכה רכב לחודשי הקיץ החמים - ליסינג או השכרה ואם כן אז איפה כדאי?

liatnik
שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום : )

אנחנו מחזיקים רק רכב אחד, שהוא רכב הליסינג הצבאי של בעלי ואסור לי לנהוג עליו באמצע השבוע :roll:

עד עכשיו הסתדרתי יפה ואפילו הייתי גאה בנסיעות באוטובוסים ובלאסוף את הילדודס בהליכה מהגנים, אבל עכשיו אני בהריון וחםםםם לי

:oops:

אני מחפשת לשכור/לקחת ליסינג ל-3-4 חודשים, יש לכם ניסיון עם דבר כזה? המלצות או "תתרחקי" כלשהם?

המון תודה :-D

ליאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש עסקת ליסניג לתקופה כלכך קצרה,

השכרה של רכב מיני תעלה לך כ2300-2500 ש"ח לחודש (כולל הכל למעט דלק)

השאלה אם אתם מוכנים לשאת בעלות של 7500-10000 ש"ח לתקופה הזאת.

במידה וכן, זאת האופציה האופטימלית.

אופציה נוספות, (שאני אישית לא הייתי ממליץ) היא קנית רכב ומכירתו בסוף התקופה (בתאוריה יכול להיות החסכוני ביותר, אך יש גם פטונציאל לתשלום גבוה הרבה יותר, הן בשל פערי מחיר קניה-מחיר מכירה ו/או תקלה לא זולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של קולאוטי, כל רכב יפני קוריאני שכבר נשחט במחיר משנתון 2005-2008 יהיה אופציה טובה, עדיף האצ'בק וקטן, או משפחתית זולה, כלומר:

גטס, מזדה 3, לנסר, סיוויק וכדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם יש רצון להמשיך להחזיק את הרכב אחרי חודשיי הקיץ (3-4 חודשים שצויינו על ידי פותחת האשכול), אם התשובה לכך היא לא - אזי שההמלצה לא בהכרח תהיה הפתרון האופטימלי.

קניית רכב מחייבת הוצאות שוטפות מעבר לקניה, ביטוח, טסט, אחזקה וכו'

מההודעה המקורית, נראה שהם רצו פתרון זמני וזול - ולמרות שזה די מבאס להוציא 10,000 ש"ח על השכרת רכב ל4 חודש, זה לא בהכרח יצאה יותר יקר מלקנות רכב - לבטח אותו - להשתמש בו 3-4 חודשים, לבטל ביטוח - ולמכור אותו.

תקלה משביתה/תאונה ללא ביטוח מקיף/ קושי במכירה יכולים להביא אותם לאותן הוצאות, ויותר.

וזה מבלי להידרש להתעסקות הדורשת בקניה ומכירה של רכב משומש בתקציב מצומצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 אלף במקרה הטוב על רכב עם ביטוח והכל,

לעומת ירידת ערך של כמה מאות שקלים אם בכלל, על רכב משומש שלא שווה הרבה, אולי עוד אלף שקל על תיקון תקלה או שתיים, ואם זה לתקופה קצרה ניתן למצוא גם אחד עם טסט.

ביטוח עושים לשנה ומבטלים במכירת הרכב, ואז זה יוצא בקושי 1000 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...