Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסעתי עם פקק מיכל דלק פתוח ולא נדלקה נורת תקלה, סובארו B4 2007

Lights
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו שיצור רעש של יניקה מאיזור המיכל הוא שהברז החשמלי לא אוטם כמו שצריך ואז יש פעם תערובת מעט עשירה וכשהמיכל מתרוקן מאדים התערובת מעט ענייה (תלוי בדגם המע - MAF או MAP )צריך להסתכל במפות הדלק אני לא זוכר אם הם בשיטה היישנה - 128 או OBD2 ולראות איפה הם עומדות יכול להיות שהן מתקנות לתוספת עכב הדליפה אך זה לא בסף המפות המתוכנתות לכן לא נדלקת מנורה לתקלה תוצאתית לא ישירה למע.

חיים יוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרעש מטריד אותך, פרק מה שצריך כדי להגיע למיכל עצמו ובדוק מאיפה בדיוק מקור הרעש.

אם צינור התדלוק ופתח התדלוק נמצא באיזור זה יתכן והוא אינו אטום כנדרש וגורם לרעש שאתה שומע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים תודה לך, מה שכתבת מתאים למה שקורה כרגע, תודה גם לך דניאל,

ודניאל, אני מעדיף לשאול ולברר תחילה, לפני שאני עושה, וזאת הסיבה ששאלתי כאן בפורום.

בכל מקרה - פרקתי את המגן בוץ, ובדקתי את התיבה, והיא לא המקור לרעש.

זה כנראה כמו שחיים אומר עם הברז החשמלי, כי הרעש מגיע מאיזור מרכז החלק האחורי של הרכב בסביבות הדיפרינצייל האחורי בערך..

אני אקח את הרכב שירימו אותו על ליפט ונראה הלאה.

ודניאל, למה התכוונת שכתבת "צינור התדלוק ופתח התדלוק" ? הכוונה לרעש מצינור מילוי הדלק שיורד למיכל?

ועוד פרט קטן שגיליתי היום - הפקק של הדלק שפותחים אותו ברוב הפעמים עושה פססס (כמו בפתיחת בקבוק קולה)

שזה מעיד שהוא אטום, אבל יש ריח של דלק שפותחים את הדלת הקטנה של הדלק (להגיע לפקק) וזה חדש.

(לחץ חזק בטנק דלק שיוצא משסתום בפקק? אני לא יודע אם הפקק שלי עם שסתום בכלל, זה פקק מקורי רגיל)

תודה לכולם על העזרה, הרצון הטוב, והזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר רעש של בריחת אויר ולא שסתום, שאגב יתכן שהוא נמצא בתא המנוע.

למיכל הדלק יש פקק שמונע בריחה של לחץ עד לערך מסויים ומאפשר אוורור של המיכל במקרה של וואקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...