Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלמוביל טרייד - אזהרת עוקץ פוטנציאלי

kingbud
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם עדכון לטובת הבאים שיקראו יום אחד את הפוסט,

ההתנהלות עד כה היתה ככה:

מצאתי רכב שאני אוהב שנתון 2016, כחצי שעה לאחר תשלום המקדמה (בהקלטת שיחה הובטח כי יוחזר הכסף במידה והעסקה תיפול)

הסוכן התקשר אליי להודיע לי ש-"בבאר שבע באותו הזמן במקביל גם כן הזמינו את הרכב ותפסו לפניך", זאתמרת אין רכב אבל חויבתי ב- 2000 שקל .

הפלא ופלא יש פתאום רכב שנת 2017 וכל מה שאני צריך לעשות זה רק להוסיף 3,000 שקל (תודה לכם, כה אדיבים)

אמרתי שאספוג את העקיצה הקטנה הזאת וכשהגעתי היום לקדם עניינים הם לקחו את הרכב שלי (טרייד) לבדיקה במכון בדיקות שלהם שהמציא בדו"ח שהחליפו אצלי דלת + מכסה מנוע + פגיעת שלדה (לא קרה מעולם, ברכישת הרכב נבדק במכון מורשה חיצוני - בוצע כיוון פרונט ואחרי 5 שנים על הכביש הוחלף המצבר).

*יש לציין שבכל הזמן ההתנהלות שלי היא רגועה ומכבדת, ציינתי את הליקויים הקוסמטים של הרכב שלי מראש בכנות מלאה ובציפיה לכנות בחזרה.

כמובן שהדו"ח ומכון הבדיקות המפוקפק נועד בשביל קלף המיקוח להוריד את מחירון הרכב לרצפה ולגרום להם להרוויח כמה שיותר,

בהנתן שכבר "עקצו" ב-3000 שקל כרגע כל העניין עבר את רף ה-"מפוקפק" לתוך התנהלות סחטנית וגועלית.

ביקשתי את הכסף בחזרה,נאמר לי "לנשום"ושידברו איתי בבוקר לאחר שבאדיבותם האינסופית ישלחו את ההצעה לקניין החברה כדיי שהוא יסכים לקחת את הרכב שלפי ממצאי הבדיקה אמור להיות מושבת.

אעדכן בהמשך עם התקדמות הנושא, חשוב שהודעות כאלה יהיו קיימות למען אנשים שחושבים לקנות במגרשי יבואנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא רואה בכך שום עוקץ,רק סתם לא נעים. אולי באמת מישהו הזמין באותו שלב, או שהרכב כבר הובטח למישהו במקום אחר ולא עדכנו או משהו בסגנון. ולגבי הורדה במחיר על בדיקה - לצערנו זו המומחיות של סוחרי הרכב, להעצים ולנפח דברים שוליים עד לא קיימים על מנת לעשוק אותך במחיר. רוצה למכור בנפרד ולא דרך טרייד אין? אתה מוזמן לעשות כך, ולהתעסק עם ערסים מעצבנים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה העקיצה?

אם יש מכה בשלדה מצוין איפה היא.

אתה יכול לקחת את הרכב למוסך,לבקש 10 דקות שירימו אותו על ליפט ויראו לך את המכה אם היא קיימת ולפעול בהתאם.

אם לא בא לך על הרכב החדש שהם הציעו,אתה יכול לבטל את העסקה וככל הנראה בנסיבות שלך תקבל את הכסף חזרה אחרי כמה זמן.

3000 ש"ח לפער עבור שנה(או חלק יחסי ממנה) לא נשמע הרבה.

אתה

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין רק למה הוספת ₪3000. הסכום הראשוני נועד רק להחזיק את הרכב כמה ימים מחוץ למאגר כדי שתוכל לראות אותו. אין לזה קשר למחירון הרכב (במרבית המקרים).

אין מחסור ברכבים בארץ בטח לא מחסור שמחייב דמי רצינות של ₪5000

המוכרן מריח את הלחץ שלך ופועל בהתאם. שירות הטרייד עולה כסף. תקרא לזה קנס או תאונת מרכב או משהו אחר זה לא משנה.

אף אחד לא מכריח אותך לקנות מכלמוביל. לדעתי מחר בבוקר בקש חזרה את הכסף ותפרדו לשלום.

לדעתי כלמוביל הוא דווקא מגרש דיי הוגן אבל זה לא מתאים לכל אחד.

את הרכב שלך תמכור לבד ואל תעשה דברים בלחץ.

יש עוד דגים בים.

המלצה אחרונה : כל הבטחה שקשורה למכונית חייבת לרדת לכתב. גם הבטחה בטלפון שיוחזר לך הכסף אם תרצה. במייל או בסריקה. לא משנה איך.קודם מכתב, רק אחר כך משלמים.

הטריק של מגרש שמביא אותך למגרש ואז :"אופס מישהו הרגע קנה את הרכב לפני שבאת אבל במקרה יש לי פה משהו בדיוק בשבילך ! " הוא ידוע ומקובל במגרשים. זה לא ממש עוקץ. זו דרך חיים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרגיע את כולם, כמו שאמרתי מדובר בהתנהלות חריגה שמתאימה לסוחרי מדרכה ופחות למוסד שלכאורה מחזיק שם כמו כלמוביל.

והסבירות ש-2 אנשים יזמינו את אותו רכב באותה הדקה נמוך עד כדי שואף לאפס.

למען הסר ספק אני לא לחוץ, הבדיקה שלהם נראתה כלכך לא הגיונית וכמי שגם נכח במקום לא מקצועית, הלכתי לבצע בדיקה במוסך שאני סומך עליו ושם נמצא שכל חלקי הרכב שלי מקוריים.

ההבדל בין לטעון לפגיעות שלדה חמורות והחלפה של מכסה מנוע ודלת לבין המצב האמיתי של הרכב הם שמיים וארץ שלא משנה אך ינסו לסובב את הסיטואציה נועדו על מנת להוציא עוד כמה אלפי שקלים לטובת החברה.

כנראה בפעם הבאה אסור להגיד שעובדים בהייטק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חוייבתי אצלם 2000 שח, אבל במידה וקנית רכב אצלם הוא משמש כחלק מהעסקה.

במידה ושריינת רכב, ולא קנית אחרי כמה ימים, 500 שח נשארים אצלם ללא החזר.

השאר חוזר אלך.

אני ראיתי רכב ולפני שלקחתי לבדיקה, שולמו "דמי רצינות" מצידי. אגב היה שירות מעולה

ויש לציין שהבחור שטיפל בי גם כיוון אותי איזה רכב כדאי לי לקחת ואיזה פחות... זאת אומרת

שביקשתי רכב מקורי ללא החלפת חלקים וללא תוספת צבע ... מקורי מיום יציאתו מהיצרן.

קיבלתי שירות מעולה, מחיר טוב, ורכב מצוין.

יש להבדיל, זה אינו מגרש מכוניות וגם לא מתנהגים שם ככזה, זו סוכנות רכב של יבואן גדול.

דווקא, אשאר את כספך אצלם עד שימצא לך הרכב שתרצה ותאהב... ממליץ בחום על כלמוביל גלילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום עקיצה, אבל נראה דווקא שפות"ש כן רוצה לעשות עסקה, אחרת כבר היה מבטל הכל עוד בשלב שבו ביקשו ממנו 3K ש"ח.

1. לא היית חייב לשלם 3K על רכב אחר. עשית זאת מרצונך.

2. היתה לך הזדמנות לקחת את הכסף ולבטל גם אחרי שנמצאו ברכבך ליקויים שלא קיימים (לכאורה). נאמר לך "לנשום", ואתה "נושם". לא נראה לך? תבטל. מריח לא טוב? תבטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...