Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לתוצאות בדיקת רכב יונדאי i35 שנת 2015

BBNN
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב שלום לכולם,

צירפתי תמונה של תוצאות בדיקת רכב במוסך מורשה. הרכב עשה 45,000 קילומטר עד היום.

רציתי לדעת בעיקר בנוגע לנזילה בבלם אחורי משמאל ולנזילת שמן בתיבת הילוכים:

1. כמה זה חריג לרכב שעשה 45,000? אני צריך לדאוג מעוד תקלות שצפויות או שמסתתרות?

2. במידה והתקלות יתוקנו יש לי עוד מה לחשוש?

3. האם זה פוגע בערך הרכב?

תודה לכל העונים

IMG_20190619_180930.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה ב-i35 הינה ללא טיפול לכל החיים ואינה צריכה לעבור "החלפת שמן גיר למקורי" ו/או ריקון בשלב כלשהוא של חייה. יש לבדוק במוסך את משמעותה של הנזילה כי קשה לאבחן דרך האינטרנט.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה של-i35 מעולם לא היה גיר 4 היליוכים...

ויש תיבות הילוכים אטומות שאתה יכול לרצות להחליף שמן כמה שאתה רוצה, אבל בלי לקדוח חור, לא תוכל לעשות את זה.

וגם בתיבות בהן כן צריך להחליף, אף אחד לא מחליף ב-45,000 ק"מ. אם כבר, בוא נחליף כל בוקר, למה לא?

אם אתה לא יודע משהו בוודאות - אל תגיב!

זאת האזהרה האחרונה שלך! בפעם הבאה ששם המשתמש שלך עולה בקרב מנהלי האתר, אתה תחסם לצמיתות. האתר הזה נועד כדי לעזור לאנשים ולתת להם עזרה קונקרטית. לא כדי לנפח מוני הודעות ולא כדי להפנות את כולם למוסך ובטח ובטח שלא לחטוף שרשורים (שאלו על תוצאות בדיקה, לא על שגרת טיפולים).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בגיר הקודם (כפי שמופיע בספר הרכב של שנת 2011) לא נדרשים כל בדיקה או טיפול. גם החלפת שמן גיר יוזמה לא מקובלת בגיל / נסועה שהרכב עבר בכל מקרה. יש מחלוקות רבות באשר להחלפה של נוזל גיר בדגמים בהם היצרן לא דורש זאת. ובגיל מתקדם על אחת כמה וכמה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה. אם הייתי רוצה לשלוח לך הודעה פרטית, הייתי עושה את זה. אני יודע איך לתפעל את המערכת.

זאת לא התלהמות, זאת אזהרה. והיא נעשית על גבי הפורום כדי שגולשים אחרים יבינו שאנחנו לוקחים מאוד ברצינות את ההגנה על הגולשים שלנו ומתייחסים בכובד ראש למתן עצות לא נכונות (ובמיוחד כשמתווכחים בניסיון להצדיק אותן), כך שאם מישהו בעתיד יחליט לעשות אותו דבר, הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא נותן עצות אחיתופל.

על הנושא הטכני אני לא מתכוון להתדיין איתך, כי אתה ממשיך לטעות אבל עדיין מתעקש להתווכח.

ד"א, במחשב הספרות 2,3 הן צמודות כמו שאתה יודע והתכוונתי ל I25 ולא I35 לגבי מס' מהירויות התיבה אבל,מאחורי המקלדת קל מאוד כנראה לתקוף במיוחד כאשר אתה מנהל.

אני כן אגיד, שד"א אני אשמח אם תפנה אותי לחלק בו כתבת i25 ולא i35 בציטוט הבא:

זו הוראה בפרק 6 אחזקה בספר הרכב של 2016- חיפשתי ולא מצאתי כזה ל 2015 (לא קיים לפחות באתר יונדאי יש שם לבחירה 2011 או 2016 אבל כמובן שהגיר לא זהה- באחד יש 4 הילוכים ובאחד 6 אז אולי אם למישהו מחברי הפורום יש בדיוק את השנתון 2015 הוא יוכל להעלות צילום )

https://www.hyundaimotors.co.il/wp-c..._2016_heb.pdf?

בהסתמכות על הנכתב לגבי שנתון 2016, האם אתה באמת חושב שיש דבר כזה שמן גיר לכל החיים ? השמן לא מתחמצן ולא מאבד מתכונותיו ? שנינו יודעים את האמת.

לי יש הרגשה ותקן אותי אם אני טועה,שאחרי 5-6 שנים כאשר השמן ישחיר אם לא יוחלף יתחילו בעיות בתיבת ההילוכים וכמובן שלמוסך נוח ורווחי יותר להחליף/לשפץ גיר מאשר להחליף שמן ובכל זאת,אם היה לי רכב כזה,הייתי עושה טיפול מונע ומרענן את השמן אחרי 3-4 שנים כדי למנוע מצב שבו אגיע לתיקון יקר אבל זה רק אני.

בפעם הבאה שאתה מנסה להוציא מישהו לא בסדר, תבדוק קודם את עצמך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר מילה נגד ההצעה לבדוק את הנזילה מהבולם או את הנזילה מהגיר.

אם ההודעה שלך הייתה מסתכמת ב"45 אלף ק"מ זה מעט מאוד בשביל נזילת שמן ונזילת בולם. אני הייתי לוקח את האוטו למוסך ומבקש לבדוק כמה חמורות הנזילות, ואם יש תיקון שצריך לעשות הייתי מנסה להוריד את גובה התיקון מעלות הרכב" אף אחד לא היה אומר לך מילה.

ההערה שלי הייתה על זה שדחפת לפה עניין לא קשור וכשהעמידו אותך על טעותך המשכת להתווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...