Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A1, רכב פרימיום ששכח את הפרימיום בבית.

tepic
שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"תחשוב פרימיום, יהיה פרימיום".

היום במהלך השיטוטים ביוטיוב ראיתי סקירה ישראלית חדשה של אאודי A1 (כנראה מתוחת פנים) ואני חייב לומר שבסיום הסרטון עלה לי הפיוז.

הסיבה לכך היא הזלזול בלקוחות, והסתמכות המותג בעיקר על הסמל שיושב מקדימה כדי למכור רכב שעלות דגם הבסיס הוא 150,000 ש"ח.

יחידת ההינע סטנדרטית, איכות חומרים סטנדרטית, אבזור - מתחת לסטנדרטי, בהרבה.

אז נכון, העיצוב מרהיב ויחידת המסכים בפנים הרכב מאוד מתקדמת ו... זהו. אין יותר כלום.

אני לא מבין איך זה שכאשר משווקים רכב "פרימיום" היבואן מרשה להחסיר לעצמו פריטים שנחשבים לסטנדרט (וחלקם פחות) כמו: משענת יד, חיישני חניה אחוריים, מראות מתקפלות חשמלית, בקרת אקלים, מפתח חכם.

זה בלי להזכיר את רשימת האבזור ה"פרימיומי" שגם הוא חסר כדוגמת פנסי לד שמשות אחוריות מוכהות (שאפילו בסוזוקי אלטו הגיעו כסטנדרט).

רוצים בכל זאת?, אפשר להוסיף את חבילת סטייל הכוללת פנסי לד, גג בצע אחר, משענת יד ושמשות אחוריות מוכהות תמורת 14 אלף ש"ח.

בנוסף אפשר להוסיף עוד 8900 שקל (בנוסף ל14 אלף) ולקבל גם מפתח חכם, חיישני חניה אחוריים, מראות מחוממות עם קיפול חשמלי ובקרת אקלים.

ממש אחלה תמחור של אביזרים שהיה צפוי שרובם יהיו כלולים מלכתחילה ברכב של 150,000 שח.

למרות הכתוב לעיל ובאופן גלוי לב - אני לא בטוח מה יותר מעצבן אותי יותר, עצם החוצפה של צ'מפיון לשווק את הרכב הזה כרכב פרימיום, או עצם העובדה שלמרות כל זה הרכב הזה עדין יימכר במספרים יפים לאנשים ששופוני וניקור עיניים זוהי דרך חייהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מתיחת פנים אלא דגם חדש. וזה מה שנקרא לקנות סמל, ומאחר וזו בעצם הדרך הכי זולה להיות בעל של אאודי חדשה אז לא אכפת להם להציע דגם במפרט הזה. האאודי A1 נמכרת פה כבר כמה שנים ונראה שיש לה קונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" הרכב הזה עדין יימכר במספרים יפים לאנשים ששופוני וניקור עיניים זוהי דרך חייהם.

יש לך את זה ביותר מתנשא?

ולגבי ה A1

במקרה הבת שלי. כבר חופרת אותי (עדיין אין לה רישיון) שהיא רוצה רק A1 (משומשת). כל ניסיונותי להסביר לה שמדובר באיביזה/פולו. לא עזרו. רק A1 למה? כי פשוט האוטו מוצא חן בעיניה. זה הכל. מותר לה שימצא חן בעיניה. בלי שאנשים כמוך יכנו אותה "שופוני" ו"מתנשאת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסה"כ אופנה, כמו תיק של גוצ'י. לא יותר, לא פחות.

מכיוון שבין כה וכה לא תיכננתי לקנות רכב כזה, זה לא ממש מטריד אותי (ולא נראה לי שצריך להטריד אותך). מי שרוצה לשלם על סמל - תפאדל. גם בתיקים, וגם ברכבים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד של אשתי קנה Q2 בסיסית - הוא לא ציפה לכיול המתלים הנוקשה וזו האמת האכזבה הכי גדולה שלו מהרכב.

כשאני מביט ברכב - הפלסטיקה לא משדרת שום דבר שהוא "מותג" וגם לא המושבים - לא הנוחות שלהם לא הגימור שלהם.

אבל בסופו של דבר הוא רצה מותג בחניה? כן, יש לו מותג בחניה.

בלי להתנשא על אף אחד בלי שיחפש לזה צידוק - והבן אדם סה"כ אוהב את הרכב ומרוצה ממנו - פרימיום? רק המותג, לא האקזמפלר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את זה ביותר מתנשא?

ולגבי ה A1

במקרה הבת שלי. כבר חופרת אותי (עדיין אין לה רישיון) שהיא רוצה רק A1 (משומשת). כל ניסיונותי להסביר לה שמדובר באיביזה/פולו. לא עזרו. רק A1 למה? כי פשוט האוטו מוצא חן בעיניה. זה הכל. מותר לה שימצא חן בעיניה. בלי שאנשים כמוך יכנו אותה "שופוני" ו"מתנשאת".

זה עדיין נכון. מה לעשות. צעירים קונים A1 בשביל האינסטגרם.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במחיר שלה אני מעדיף לקנות פרימיום אמיתי משומש.

אבל אין להשוות חדש למשומש...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טריק ידוע אצל כל יצרני הפרמיום והוא בולט במיוחד בדגמי הכניסה: הרמה הבסיסית של האבזור נמוכה ואפשר לשדרג אותה עם "חבילות" שמחירן בין 10 ל-20 אלף ש"ח כדי להגיע לרמת אבזור סבירה. לא רק Audi עושים את זה; גם BMW, מרצדס ואלפא רומיאו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם ההכללות - סה"כ זה רכב עם עיצוב חיצוני מרהיב וגם העיצוב הפנימי מאוד יפה - יש גרסאות עם גימורים גבוהים ויש בסיסית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החדשה מזעזעת מלפנים, הדגם היוצא הרבה יותר יפה בעיני.

ועדיין מחיר מוגזם לרכב פשוט ביותר, סביבות של 120K עוד ניחא אבל כל עוד מוכרים פיאט 500 עם מנוע 1.2 במחיר דומה אז באמת שלא ניתן כבר לבוא בטענות. יבואן רוצה כסף ואנשים קונים, לבריאות להם

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי שיש דבר כזה רכב ״פרימיום״ שמגיע ללא משענת יד, זה כבר באמת שיא. הרכב עם עיצוב מצויין אבל בסופו של דבר בגרסה הבסיסית אתה קונה רק מותג.

זה ברור שמבחינת תמורה לכסף, הקליאו 5 ה״עממית״ עם המנוע 1.3 תהיה עם VFM הרבה הרבה יותר טוב מבלי להתפשר במיוחד על הבדלי הפרימיום ועם אחלה עודף שישאר מה 150. מבחינה רציונלית אם נתעלם ממיתוג, במקרה הזה זה טמטום לקנות אאודי בסיסית במקום קליאו מאוד מאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם ההכללות - סה"כ זה רכב עם עיצוב חיצוני מרהיב וגם העיצוב הפנימי מאוד יפה - יש גרסאות עם גימורים גבוהים ויש בסיסית.

הפלסטיק העליון על הדלת הקדמית הוא פלסטיק קשה, איזה גימור גבוה כבר יהיה? פס אלומיניום או דמוי קרבון כמו בסוזוקי איגניס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבי עור איכותיים, מערכת סטריאו עם סיגנל אופטי וכך הלאה.

וגם ברגע שאתה אומר מושב עור איכותי - גם לזה יש רזולוציה מאוד גבוהה בין עור פשוט וזול שבקושי עבר עיבוד ואיכות תפירה של בית חרושת ללא פיקוח לבין עור יקר שעבר עיבוד מוקפד ונגזר בלייזר מתוך חתיכה שעברה אישור של מחלקת איכות ותפירה מוקפדת.

תכלס בין מותג פרימיום למוצר פרימיום יש היום הרבה מאוד גוונים של אפור באמצע.

תיקח מאזדה 2 "פרימיום" ואתה מקבל רכב מיני שבעיני לפחות - הוא באמת פרימיום.

אבל זה לא מותג פרימיום (לדעתי אם הם ימשיכו ככה הם עוד עלולים להצליח).

אאודי הם לא היחידים שהם מותג פרימיום אבל הם מוציאים מוצר שהוא בפועל - בסיסי. גם מרצדס עושים (עשו) את זה עם הA קלאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירות רכבי היוקרה בירידה כבר כמה שנים. זה קורה בכל המותגים. מה שמציל להם את הנתונים זה בדיוק רכבים ברמת כניסה כמו A1 . הם הבינו שצריך לרדת אל העם. פעם מרצדס הצליחה למכור יותר S class. היום ה S בירידה. תבדקו נתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...