Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו ||פיאט איבו

avi00
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש בראבו ידנית 1.4T או פיאט איבו 1.4T שקשה מאוד למצא ,

חשוב לי מאוד התנהגות כביש של הרכב ,אבל לא מצאתי על זה הרבה מידע,

איך הם מתנהגים מבחינת סטוק?

ומי מהדגמים האלו יותר אמין? ,כי הבניתי שזה מנועים שונים.

הפיאט בראבו ידנית טורבו קצת יותר נפוצה מהאיבו

איך אני יכול לדעת כמה כאלו עלו על הכביש?

יש תחלופה לרכבים האלה עד 25K? חשוב שהיה עם טורבו וידני

ושנתון גבהה,עם החזקה של רכב משפחתי.

עריכה אחרונה על ידי avi00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בראבו טורבו 2010 ידנית כבר כמעט 4 שנים ומבסוט מאוד מהרכב. מגלה אמינות מצויינת.

לא מביא את הרכב למגבלות אז קשה לי להגיד עד כמה הוא ספורטיבי, אבל נוסע טוב. יש למנוע די והותר כוח לנסיעה יומיומית.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מחפש בראבו ידנית 1.4T או פיאט איבו 1.4T שקשה מאוד למצא ,

חשוב לי מאוד התנהגות כביש של הרכב ,אבל לא מצאתי על זה הרבה מידע,

איך הם מתנהגים מבחינת סטוק?

ומי מהדגמים האלו יותר אמין? ,כי הבניתי שזה מנועים שונים.

הפיאט בראבו ידנית טורבו קצת יותר נפוצה מהאיבו

איך אני יכול לדעת כמה כאלו עלו על הכביש?

יש תחלופה לרכבים האלה עד 25K? חשוב שהיה עם טורבו וידני

ושנתון גבהה,עם החזקה של רכב משפחתי.

אני מוכר. דבר איתי 0507717409

https://www.facebook.com/marketplace/item/566109510542857/

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו טורבו נמכרו 12, אז לא יהיה פשוט למצוא אחת.

לי יש כזו, אחלה אוטו ואני מתקשה לחשוב על מחליפה ראויה במחיר שפוי ומבלי לעלות לקטגוריית המשפחתיות. היא מאובזרת מאוד יפה יחסית לשנתון שלה, מתנהגת טוב ויחסית חזקה אם מושכים אותה לסל"ד נורמלי (המנוע מרגיש ומתנהג כמו מנוע אטמוספרי גדול ולא כמו מנוע קטן עם טורבו - כלומר מתחת ל-3000 סל"ד אין ממש עם מי לדבר, אבל מעל 4500-5000 היא זורחת).

חוץ מזה, אני בספק שב-25 אלף שקל תוכל למצוא משהו נורמלי.

חלופות יכולות להיות פורוד פוקוס אקובוסט או אלפא מיטו עם 135 או 155 כ"ס, שבגרסת ה-135 מגיעה עם בדיוק אותו מנוע כמו בפונטו, וב-155 עם גרסה משופרת של המנוע של הבראבו, שזה בעצם די אוטו מנוע, אבל בלי מערכת המולטיאייר שידועה כרגישה יחסית ולא זולה (פעם אחרונה שביררתי, דיברו על כ-6000 שקל, אבל זה היה לפני שהמנוע הזה נכנס מאסיבית ונמכר בכל דגם של פיאט/קרייזלר). אצלי מעולם לא היו בעיות בגלל הקפדה על תחזוקה, אז זה דבר חשוב לבדוק כשאתה בוחן מכונית פוטנציאלית.

כאן אתה יכול לקרוא את שרשור האחזקה של האוטו שלי מהרגע שקניתי אותו עד העדכון האחרון לפני איזה חודש בערך. אם יש לך עוד שאלות (רק אחרי שקראת את כל השרשור :)) תשאל ואענה לך בכיף.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתה אותה, נראת טוב

אבל ק"מ גבהה לי מדי

תודה רבה

לא יודע מה הק"מ ברכב הנ"ל, אבל זה לא תמיד פקטור, במיוחד אם הרכב שמור ומטופל כמו שצריך.

קניתי בזמנו עם 185,000 ק"מ והרכב מפגין אמינות יוצאת דופן ופשוט כיפי לנהיגה.

בילה פחות במוסך מפיג'ו 308 עם 74,000 ק"מ שהייתה לי לפניה....

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

פיג'ו 308, Comfort plus, 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתה אותה, נראת טוב

אבל ק"מ גבהה לי מדי

תודה רבה

מאמין שאם היית נוסע עליה אחרי שנסעת על בראבו אחרות, היית מבין כמה הק"מ הוא לא פקטור...

שיהייה בהצלחה בחיפושים בכל מקרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתה אותה, נראת טוב

אבל ק"מ גבהה לי מדי

תודה רבה

לא בטוח שאפשר להתפנק, הסיכוי למצוא בראבו טורבו ידנית קטן מלכתחילה, למצוא אחת כזו עם קילומטראז' נמוך קטן הרבה יותר. אבל שיהיה בהצלחה, יופי של אוטו "התפלק" לטוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שאפשר להתפנק, הסיכוי למצוא בראבו טורבו ידנית קטן מלכתחילה, למצוא אחת כזו עם קילומטראז' נמוך קטן הרבה יותר. אבל שיהיה בהצלחה, יופי של אוטו "התפלק" לטוני.
ועוד יד 2 פרטית ולא מליסינג או השכרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פוסט מכירה. זה פוסט ייעוץ. ההודעה הבאה שקשורה לרכב שעומדים למכירה תזכה את הכותב בחסימה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...