Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ אחרון לפני קניית רכב- סוזוקי sx4 מול קיה פורטה

Shlomi Levush
שימו לב! השרשור הזה בן 1743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה בדיקות וחפירות, שיחות עם מוסכניקים צימצמתי את האפשרויות לסוזוקי sx4 וקיה פורטה.

רציתי לשאול איזה מהם עדיף, התקציב שלי הוא אזור ה50000.

ראיתי שאני יכול להשיג סוזוקי ב50,000 ברמת אבזור glx, מה רמת האבזור מכילה? יש מסך מולטימדיה ומצלמת רברס?

מצד שני ראיתי שאת הקיה אני יכול להשיג ברמת אבזור lx.

איזה מהמכוניות עדיפות? מבדיקה מהירה ראיתי שלסוזוקי יש 4 הילוכים באוטומט, זה בעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שני אילו הפורטה עדיפה , אבל בסכום הזה ניתן לרכוש רכבים טובים הרבה יותר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הsk4 די פשוטה וגדולה מידי לטעמי יש גם בעיות של שדה ראיה מצד שני היא יותר חסכונית מהקיה,

הקיה מרגישה חדשה יותר ואם מדובר על מסוף 2011 תחילת 2012 הפורטה עברה עדכון וקיבלה תיבה עם 6 הילוכים ששיפרה קצת את הצריכת דלק ואת הביצועים,הקיה גם פחות מגושמת וקטנה מהsx4 וגם נראית יותר טוב לדעתי,

אם יש לך את האפשרות לקחת פורטה עם ה6 הילוכים הרבה יותר עדיפה, אפשר לזהות את הדגם המעודכן בכך שהידית הילוכים עם כיסוי עור והידית קצת שונה וגם האיתות במראות שונה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שני אילו הפורטה עדיפה , אבל בסכום הזה ניתן לרכוש רכבים טובים הרבה יותר.

אשמח לדוגמאות לרכבים טובים יותר באזור ה45000.

מצאתי sx4 האצ'בק עם 80000 קילומטר ב43000, עם מערכת מולטימדיה. יש לך מושג לגבי צריכת הדלק של הרכב הזה? מבחינת אמינות אני רגוע, מה שאני לא סגור עליו זה צריכת הדלק והבעיה שאומרים שיש בשדה הראייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SX4 מאיזו שנה: המכונית הזו קיבלה שיפור משמעוי בדגמי 2010 (שעלו על הכביש מאמצע 2009). ניתן לזהות לפי הספק המנוע - אאלט ברשיון רשום 119 כ"ס. עם המנוע הזה ותיבת 4 ההילוכים הפלנטרית הישנה הרכב מגיב טוב מאד. אבל המחיר הוא צריכת דלק יחסית גבוהה. בשימוש מעורב סביב 10-11 קמ"ל.

ל-SX4 אין מולטימדיה מקורית. אל תשכח שמדובר בדגם שיצא לאור ב-2006 ויוצר עד 2013, ונבנה בסטנדרטים האלה. ה-GLX מוסיף (בהשורה ל-GLA) מפתח קרבה, חישוקים קלים, בקרת אקלים.

לדגם 4 הדלתות תא מטען גדול יחסית לקטגוריה עם פתח רחב ונוח. לדגם 5 הדלתות תא כפפות אחורי.

אמינות מצויינת.

שדה הראיה - לדעתי אגדה. המשולש הזה קיים בלא מעט דגמים, משום מה נטפלים אליו בסוזוקי. אם נביא בחשבון שבעשור האחרון מקובלת קורה A רחבה לחיזוק כלוב הנוסעים בכל הדגמים, לטעמי ההבדל לא משמעותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SX4 מאיזו שנה: המכונית הזו קיבלה שיפור משמעוי בדגמי 2010 (שעלו על הכביש מאמצע 2009). ניתן לזהות לפי הספק המנוע - אאלט ברשיון רשום 119 כ"ס. עם המנוע הזה ותיבת 4 ההילוכים הפלנטרית הישנה הרכב מגיב טוב מאד. אבל המחיר הוא צריכת דלק יחסית גבוהה. בשימוש מעורב סביב 10-11 קמ"ל.

ל-SX4 אין מולטימדיה מקורית. אל תשכח שמדובר בדגם שיצא לאור ב-2006 ויוצר עד 2013, ונבנה בסטנדרטים האלה. ה-GLX מוסיף (בהשורה ל-GLA) מפתח קרבה, חישוקים קלים, בקרת אקלים.

לדגם 4 הדלתות תא מטען גדול יחסית לקטגוריה עם פתח רחב ונוח. לדגם 5 הדלתות תא כפפות אחורי.

אמינות מצויינת.

שדה הראיה - לדעתי אגדה. המשולש הזה קיים בלא מעט דגמים, משום מה נטפלים אליו בסוזוקי. אם נביא בחשבון שבעשור האחרון מקובלת קורה A רחבה לחיזוק כלוב הנוסעים בכל הדגמים, לטעמי ההבדל לא משמעותי.

האצ'בק שנת 2013 GLA, התקינו בה מערכת מולטימדיה. כמה הצריכת דלק בתוך העיר? חלשה יחסית? הגיר 4 הילוכים בעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדגם 2010 עם 4 דלתות. בדרך גלל בשימוש אחד הבנים, את צריכת הדלק ציינתי (אני מני שבשימוש עירוני טהור סביב 1:10, אבל אצלי השימוש מעורב אז אני לא יכול להבטיח לך). עם מנוע ה-120 כ"ס היא ממש לא חלשה, ותיבת ההילוכים 4 מהירויות העתיקה נחשבת אמינה מאד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדגם 2010 עם 4 דלתות. בדרך גלל בשימוש אחד הבנים, את צריכת הדלק ציינתי (אני מני שבשימוש עירוני טהור סביב 1:10, אבל אצלי השימוש מעורב אז אני לא יכול להבטיח לך). עם מנוע ה-120 כ"ס היא ממש לא חלשה, ותיבת ההילוכים 4 מהירויות העתיקה נחשבת אמינה מאד.

קודם כל תודה על התשובה.

אחדד לגבי תיבת ההילוכים, אין ספק באמינות שלה, אבל האם בעייתית במהירויות נמוכות? גבוהות? שימוש עירוני ומדי פעם נסיעה לבילוי מחוץ לעיר, בגלל זה חשובה לי נוחות הנסיעה בעיר בעיקר ובידוד רעשים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה לגבי מנוע 1.6 עם 119 כ״ס, משודכת תיבה 4 הילוכים? אם כן זה תחנת דלק. אשמח אם תחדדו לא הצלחתי להבין לאיזה דור מיוחסת התיבה המיושנת הזאת כמו במאזדה 3 של 2006 ~ 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התיבה הזו נגררת עוד מהליאנה המוקדמת, אבל אני לא מוסמך לכך.

תיבה מצויינת, ובשידוך למנוע ה-120 (או 119, נדמה לי שזה 119.6 כ"ס) הרכב די שמח (בניגוד לליאנה העצלה, שדומני שהורישה ל-SX4 את אותו זיווג מנוע ותיבה עד 2009). אבל, כאמור, לא הכי חסכונית, כפי שציינת. דרך אגב, בהשוואה למאזדה 3 1600 2010-2013 ה-SX4 חסכונית בהפרש של כ-20% (ניסיון אישי). הכל יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התיבה הזו נגררת עוד מהליאנה המוקדמת, אבל אני לא מוסמך לכך.

תיבה מצויינת, ובשידוך למנוע ה-120 (או 119, נדמה לי שזה 119.6 כ"ס) הרכב די שמח (בניגוד לליאנה העצלה, שדומני שהורישה ל-SX4 את אותו זיווג מנוע ותיבה עד 2009). אבל, כאמור, לא הכי חסכונית, כפי שציינת. דרך אגב, בהשוואה למאזדה 3 1600 2010-2013 ה-SX4 חסכונית בהפרש של כ-20% (ניסיון אישי). הכל יחסי.

ידוע לך על רעשים, רעידות או משהו כזה במהירות גבוהה או נמוכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...